Aşkıma Günaydın Mesajları

0
29
views
Aşkıma Günaydın Mesajları
Aşkıma Günaydın Mesajları

Sevdiklerinize ‘günaydın’ demek için en iyi yol, onlara muhteşem Aşkıma Günaydın Mesajları göndermektir. Sabah sevdiği insanlardan Aşk Dolu Günaydın Mesajları alan insanlar, etraflarındakilere tüm gün adeta ışık saçar. İşte yazımız da bulabileceğiniz Sevgiliye Günaydın Mesajları…

Aşkıma Günaydın Mesajları yazımız da; Aşkıma Günaydın Mesajları Duygusal, Aşkıma Günaydın Mesajları Kısa, Aşkıma Günaydın Mesajları Anlamlı, Aşkıma Günaydın Mesajları Yeni, Romantik Aşkıma Günaydın Mesajları bulabilirsiniz.

Aşkıma Günaydın Mesajları

Bu sabah güneş senin için doğdu, fark ettin mi? Bugün düşlere dalıyorum, aklımda hep sen… Şimdi seninle birlikte, kahkahalarla ve mutlulukla geçecek bir gün diliyorum. Günün aydın olsun aşkım.

Hayatım, anlamlandırdığın her gün benim için ayrı bir güzellik ama Güne başladığın gün en özeli. İyi ki varsın. Şimdiden özlediğim mis kokunu içime çekmek için sabırsızlanıyorum. Günaydın canım.

Tüm mevsimleri bir tek güne, tüm yılları bir tek mevsime sadece senin için sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını, en güzel saatlerini daima benimle geçirmen dileğiyle.. Günaydın Bebeğim.

Aşkıma Günaydın Mesajları
Aşkıma Günaydın Mesajları

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen… Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki arsın hayatımın aşkı, günaydın bir tanem.

Günaydın Hayatım. Sevgini kattığın, güzelleştirdiğin her gün benim yaşama sevincimsin. Yalnızlığın bittiği andan beri en iyi dostum, sırdaşım, arkadaşım, eşim olduğun için çok şanslıyım. En güzeli de yaşam macerasında, bu yürüdüğümüz engebeli yolda, senin yanında olabilmek. https://www.sozlervadisi.com/ask-mesajlari/askima-gunaydin-mesajlari.html

Günaydın canyoldaşım doğar geceme gündüzüme güneşimdir büyük sevgin. Ey güzelliği dünyalara bedel aşkım eşsiz meleğim cihanda yok inan dengin. Hasretine dayanmaz yanar yüreğim. Güzel gözlerinde doğar yokluğunda can veririm. Sensin diyarım evim bedenimdeki ruhumsun güzel esmerim

Kim ne derse desin sen benim duymak istediğim tek şarkısın. günaydın aşkım.

Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle birtanem günaydın

¸¸•*`❀ Romantik Duygusal Mesajlar ¸¸•*`❀ 

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim, günaydın aşkım.

Günaydın bebeğim, günaydın seninle başlayan her güne.

Uykumun en kötü tarafı gördüğüm www.sozlervadisi.com kabuslar değil, senden ayrı uyumak. Yeni doğan güne başlamanın en güzel tarafı ise sana günaydın diyebilmek.

Mevsim kış olsa bile, gülüşün kalbimdeki baharı uyandırıyor. Günaydın meleğim!

Doğan her güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bir tanem.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın…

Ben cennetin de cehennemin de varlığını sende tattım. Senin gözlerin cennet, yokluğun cehennem. Günaydın bir tanem.

İnsanlar birbirlerini en iyi yolda tanırlarmış. Sen ki benim yol arkadaşım, en büyük yoldaşım, aşkım… Sen yanımdayken geri kalan her şey teferruat benim için. Günaydın bir tanem.

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin. Tıpkı şu anda bugün olduğu gibi. Günaydın sevgilim, günaydın benim güzel yüzlü yarim.

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem.

Sen… Bulduğuma hala inanamadığım, gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım, günümü aydınlığa çeviren sevgilim… Günaydınlar

Hayatta dilediğim tek dilek hep sen yine sen. İyi ki varsın sevgilim. Günaydın olsun sana bir tanem.


Aşk Sözleri kategorisinde en güzel Aşkıma Günaydın Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Seni Seviyorum Sözleri  , Sevgiliye Özlem Sözleri

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here