İtalyanca Aşk Sözleri

0
52
views
İtalyanca Güzel Aşk Sözleri

İtalyanca Sevgiliye Aşk Sözleri
İtalyanca güzel sözler kısa, İtalyanca güzel sözler tumblr, İtalyanca sevgili hitapları


Sei sempre nel mio cuore e nei miei pensieri Amico -Sen her zaman kalbimde ve düşüncelerimdesin


Ehi, ti amo amore mio. Ti amerò per sempre, mio ​​re. -Hey, seni seviyorum aşkım. Seni sonsuza dek seveceğim kralım.


Il sole tramonta ogni giorno, il mio amore per te mai… -Güneş her gün batar, sana aşkım asla …


They say you only fall in love once, but that can’t be true. Every time I look at you, I fall in love all over again.  – Sadece aşık olduğunuzu söylüyorlar ama bu doğru olamaz. Sana her baktığımda, tekrar aşık olurum.


“Mi guardò negli occhi (il suo sguardo, sempre il suo sguardo). «Dovresti saperlo», disse, «perché ti amo più che mai». – “Gözlerimin içine baktı (bakışları, her zaman bakışları).” Bilmen gerekir ki, “dedi, çünkü seni her zamankinden daha çok seviyorum.”


Io ti amo e ti amerò fino alla morte e, se c’è una vita dopo la morte, ti amerò anche allora. – Seni seviyorum ve ölmeyi seveceğim ve ölümden sonra bir hayat varsa, o zaman bile seni seveceğim.


Ogni giorno ti uccido con la fantasia e ti amo alla follia, in silenzio, in segreto. -Her gün seni hayal gücüyle öldürürüm ve seni delice, sessizce, gizlice seviyorum.


Senti coso, capiamoci al volo. io non ho fantasia, quindi ora o mi rispondi o mi segui perche io ti amo – Öyle hissediyorum, hadi birbirimizi şimdi anlayalım. Hiç hayal gücüm yok, o yüzden şimdi bana cevap ver veya takip et çünkü seni seviyorum


In un angolo nascosto del mio cuore ci sarà sempre spazio per te… tu resterai sempre con me, nei miei pensieri più inconsapevoli, nei miei gesti più nascosti. Perché tu sei stata una delle cose migliori che mi siano mai capitate. – Kalbimin gizli bir köşesinde hep senin için yer olacak … en bilinçli düşüncelerimde, en gizli hareketlerimde daima benimle kalacaksın. Çünkü sen başıma gelen en iyi şeylerden birisin.


Sei vicina anche se non ti vedo,sei con me anche se sei lontana. Sei nel mio cuore,nei miei pensieri,nella mia vita. sempre.. – Seni görmesem bile yakınsın, uzak olsan bile benimle birliktesin. Kalbimdesin, düşüncelerimde, hayatımda. Sonsuza ..


..E ti porterò nei miei sogni anche questa notte…e ti porterò nel mio cuore per sempre Io sono TUA e tu sei MIO ..ve seni bu gece hayallerime götüreceğim… ve seni sonsuza dek kalbimde taşıyacağımBen seninim ve sen benim


Gli anni passano e forse il tuo aspetto cambierà ma ciò che non cambierà mai è la tua anima così pura, il tuo cuore così grande, quel sorriso meraviglioso e quegli occhi dolci e profondi. Buon compleanno amore mio, sappi che ti amo – Yıllar geçiyor ve belki de görünüşün değişecek, ama asla değişmeyecek olan ruhun çok saf, kalbin çok güzel, harika gülüş ve tatlı ve derin gözler. Doğum günün kutlu olsun aşkım, seni sevdiğimi biliyorum


Ancora auguri dolce bimbo mio…spero che il tuo giorno sia stato felice…ti amo immensamente…e ti amero sempre….per sempre e di piu -Hala tatlı tatlı bebeğim … Umarım günün mutlu olmuştur … Seni çok seviyorum … ve seni daima seviyorum …. sonsuza dek


Auguri amore mio grandissimo ti meriti il meglio TI AMO TI AMO TI AMO TI AMO TI AMO. – En iyi dileklerimle aşkım en iyisini hak sozlervadisi.com ediyorsun seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum.


Non ci tengo a vivere un’altra vita, ma se sapessi che ci sei tu la rivivrei altre mille volte, per guardar il tuo viso dolcissimo, per leggere nel tuo cuore grande, passando attraverso quegli occhi pieni di vita. -Başka bir hayat yaşamayı umursamıyorum, ama orada olduğunu bilseydim, binlerce kez tekrar yaşardım, tatlı yüzüne bakmak, büyük kalbinden okumak, hayat dolu gözlerin içinden geçmek.


L’amore non ha età, non ha colore ne razza, l’amore è quell’incrocio di due sguardi che attraversano l’anima… Buon San Valentino, amore. -Aşkın yaşı yoktur, rengi ya da ırkı yoktur, aşk ruhu geçen iki görünüşün kesişme noktasıdır … Sevgililer günün kutlu olsun aşk.


A questo mondo mi servono solo tre cose per esser felice: la famiglia, gli amici e te mio piccolo grande amore. Ricordati sempre che ti amo e che non smetterò mai di farlo. -Bu dünyada mutlu olmak için sadece üç şeye ihtiyacım var: aile, arkadaşlar ve sen benim küçük aşkım. Her zaman seni sevdiğimi ve bunu asla bırakmayacağımı hatırla.


Anche la notte più buia è piena di stelle con te accanto. Ti amo. -En karanlık gece bile senin yanında yıldızlarla dolu. Seni seviyorum


Aşk sözleri kategorisinde en güzel İtalyanca Aşk Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Anlamlı Aşk Sözleri , Aşk İle İlgili Sözler 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here