İtalyanca Aşk Sözleri

0
56
views

İtalyanca Sevgiliye Aşk Sözleri

İtalyanca Güzel Aşk Sözleri
İtalyanca güzel sözler kısa, İtalyanca güzel sözler tumblr, İtalyanca sevgili hitapları


Sei tu quel momento infinito di cui ho bisogno. Ti amo oltre ogni parola o ragione… al di là di ogni sogno. – İhtiyacım olan o sonsuz an sensin. Seni her kelimenin veya nedenin ötesinde … herhangi bir rüyanın ötesinde seviyorum. https://www.sozlervadisi.com/ask-sozleri/italyanca-ask-sozleri.html/3


Sei l’unico che mi abbia mai amato davvero, e che amerò per sempre! – Beni gerçekten çok seven ve sonsuza dek seveceğim tek kişisin!


E’ quando sorridi che riscopro la bellezza di questo mondo, ed è quando mi guardi che ne capisco il senso.  unica ragione di vita. -Gülümsediğin zaman, bu dünyanın güzelliğini yeniden keşfediyorum ve bana baktığın zaman anlamını anladım. Yaşamanın tek nedeni.


Mi sento la ragazza più fortunata di questo mondo perchè provo un sentimento meravigliosamente grande per una persona unica e speciale come te! -Bu dünyadaki en şanslı kızı hissediyorum, çünkü senin gibi eşsiz ve özel biri için harika bir duygu hissediyorum!


Tu sei la persona che amo, l’unica che vorrei sempre al mio fianco, che non lascerei mai andare via per nulla al mondo! -Sen benim sevdiğim insansın, hep yanımda hep seveceğim, dünyadaki hiçbir şeyden asla vazgeçmeyecek tek kişisin!


Vieni qui amore mio, guardiamo insieme le stelle sussurrandoci parole dolci fino all’alba… -Gel aşkım, sabaha kadar tatlı sözler fısıldayarak birlikte yıldızları izleyelim …


Questo grande amore che ci tiene uniti fra emozioni e ricordi, lo stesso grande amore che, tra un pò, ci troverà abbracciati in un tramonto… -Bizi duygularla hatıralar arasında birleştiren bu büyük sevgi, bir süre sonra bizi bir günbatımında kucaklaştıracak olan aynı büyük sevgi ...


Sappi che ti amo e che sarai sempre dentro di me. -Seni sevdiğimi ve her zaman içimde olacağını bil.


Tu che con un sorriso riesci ad illuminare anche le mie giornate più buie, se sono stanca mi dai la forza di continuare a camminare ed avanti! Amore mio sei il regalo più grande che potessero farmi… -Bir gülümsemeyle en karanlık günlerimi bile aydınlatabilirsin, eğer yorulursam bana yürümeye devam etmeye devam etme gücü veriyorsun! Aşkım, sen bana verebilecekleri en büyük armağansın …


Stavo pensando di dedicarti un bellissimo messaggio d’amore da lasciarti senza fiato, poi mi sono venute in mente queste parole: Sei l’unica ragazza per cui vale davvero la pena di far battere più forte il cuore! -Seni nefessiz bırakacak güzel bir aşk mesajı sunmayı düşünüyordum, sonra şu sözler aklıma geldi: Kalbinin daha hızlı atmasına gerçekten değer veren tek kız sensin!


Sei l’unico pensiero che entra nella mia mente, ed occupi dolcemente i luoghi più segreti del mio cuore… – Aklıma giren ve nazikçe kalbimin en gizli yerlerini işgal eden tek kişi sensin …


Quando sto con te non mi serve il Paradiso, perchè, nel mio cuore, il mio Paradiso sei tu! – Seninleyken cennete ihtiyacım yok çünkü kalbimde sen benim cennetimsin!


Hai mai provato a guardare di notte le stelle? Beh è vero che tutte le stelle ti rubano lo sguardo perchè sono bellissime, ma ce n’è solo una che mi ha rubato il cuore, e quella sei tu che vai al di sopra di ogni bellezza! – Geceleri yıldızları izlemeyi hiç denedin mi? Bütün yıldızların gözlerini çaldığı doğru, çünkü onlar çok güzeller, ama kalbimi çalan tek kişi var, ve sen tüm güzelliğin üstündeki sensin!


Sei il primo dolce pensiero che al mattino mi sveglia, e l’ultimo immenso desiderio che la notte mi culla! – Beni sabah uyandıran ilk tatlı düşünce, ve beni geceleri kucaklayan son büyük arzu!


Sei come la luce del sole che mi riscalda il cuore, come la luce della luna che mi fa addormentare la sera, come la luce delle stelle che vegliano sul mio sonno… -Sen kalbimi ısıtan güneşin ışığı gibisin, geceleri beni uyutmamı sağlayan ayın ışığı gibisin, uykumun üzerinden geçen yıldızların ışığı gibi …


Sei l’unica stella che brilla nell’immensa oscurità del mio cielo. Ti amo. -Gökyüzümün muazzam karanlığında parlayan tek yıldız sensin. Seni seviyorum


Vorrei essere il sole per illuminarti, l’aria per farmi respirare, la notte per guardarti dormire e sussurrarti nell’orecchio il mio dolce TI AMO! -Seni aydınlatan güneş, nefes almam için hava, seni uyurken izleyen gece ve kulağıma fısıldamak istiyorum tatlım seni seviyorum!


Se si accendesse una stella per ogni volta che ti ho pensato, la notte sarebbe, di gran lunga, più luminosa del giorno! -Seni düşündüğüm her zaman bir yıldız yakılsaydı, gece, günden çok daha parlak olurdu!


Aşk sözleri kategorisinde en güzel İtalyanca Aşk Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Arapça Aşk Sözleri , Duygusal Aşık Edici Mesajlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here