Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları

Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları
Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları

Sevgilinize gününü aydınlatmak isteyenlerdenseniz, sizin için seçtiğimiz Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları inceleyebilir ve onları bu basit Kısa Mesajlar ile gönderebilir sosyal medya hesaplarına paylaşabileceksiniz.

Romantik Günaydın Mesajları yazımız da; Sevgiliye Günaydın Mesajları, Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları Sevenlere, Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları Resimli, Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları Facebook, Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları Kısa bulabilirsiniz.

Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları

Canıma can katan sevgilim, mutluluk sebebim. Yeni güne iyi ki varsın diyerek Her anımda yanımda olduğun için duyduğum minneti öyle derinden hissediyorum ki, her saniyemde göğe bakıp şükrediyorum. Seni düşündüğüm günün, seni yaşayarak sonlansın. Seni çok seviyorum.

Huzura yürümenin Vakti geldi geçiyor Ömür dediğin Takvim yapraklarından Bir bir düşüyor Sana olan Aşkım her gün büyüyor Günün aydın olsun aşkım

Birlikte adımızı yan yana yazacağımız, her anımızda göz göze bakacağımız, nefes alırken diz dize duracağımız bir gün olsun bugün Günaydın Aşkım

Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları
Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları

Sen misin gönül yurduma mesken, Yoksa bir ben miyim Seni böyle güzel seven..? Günaydın kalbimin sahibi

Günaydın gönül sarayımın sultanı. El ele dolaştığımız, hayallere www.sozlervadisi.com daldığımız, aşkımıza şahit yaptığımız her mekan bize hayran kalmış, uyan da aşk masalımızı yazmaya devam edelim bitanem

Güneş tüm insanlar için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için arkadaştır. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel kara gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşlugu dolduran melek.

Bu sabah güneşi senin için uyandırdım. Yanında değilim ama sevgimi yolladım sana. Uyan aç o güzel gözlerini bak sana kucak dolusu günaydınlar yolladım. Seni çok seviyorum.

Aç güzel gözlerini, rüyadan sonra ilk beni gör, her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır, Günaydın Sana Meleğim

¸¸•*`❀ Romantik Duygusal Mesajlar ¸¸•*`❀ 

Bir güneş gibi yakıyor tüm sıcaklığın beni, geceleri uykumu bölüyor hiç bitmeyen ışığın ve ben orada, senin sevginin susuzluğu ile bekliyorum. Yeni güne tekrar iyi ki doğdun güneşim.

Şöyle bir bak güneş ne güzel parlıyor, masmavi gökyüzü, kuşlar heyecanla dört bir yana uçuşuyor… Umutların yüreğinde hep taze kalsın, kuşların heyecanı gibi kalbin pırpır etsin ve bir bebeğin gülümsemesi kadar günün güzel geçsin…GÜNAYDIN AŞKIM

Aşk, Allah tarafından yazılanla güzeldir. Günaydın kalbimin sahibi

Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice günleri birlikte geçirmemiz dileğiyle günün aydın olsun sevgilim.

Bir bulutun altında dilediğim bir dileksin sen. Tutmuş en güzel duam, olmuş en güzel kaderim. Adını adımla bir söylediğimde duyduğum en güzel aşsın. Günün güzel olsun.

Sen uyumadan önce aklıma gelen son şey, uyandığımda kalbime düşen ilk şeysin.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim? Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Günaydın kalbimin sahibi

Sen acılarımın arasında yeşeren en güzel şifasın benim için. Bak sana kucak dolusu günaydınlar yolladım. Seni çok seviyorum.

Bu sabah tutamasam da elini, sabahın erken saatlerinde göremesem de güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, günaydın sevgilim. https://www.sozlervadisi.com/ask-sozleri/sevgiliye-romantik-gunaydin-mesajlari.html

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

Mesaj atarak değil de, öperek uyandıracağım o günün hasretiyle. Günaydın.

Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biriciğim, balım, çiçeğim bir tanem.

Günaydın hayatımın anlamı… Günaydın içimin sönmeyen ateşi… Günaydın sultanım, baş tacım. Günaydın güzeller güzeli sevgilim.

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

Senin gülüşün ile aydınlanır günüm, sensin benim en büyük huzur ve mutluluk kaynağım, günaydın!


Sevgiliye Sözler kategorisinde en güzel Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Seni Seviyorum Sözleri  , Sevgiliye Özlem Sözleri

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.