Uzaktaki sevdiklerimize göndereceğimiz ve bayramlarını en içten dileklerimizle kutlayacağımız Kurban Bayramı Smsleri ve Tebrik Mesajları ihtiyacımızın olduğu anlamını da doğruyor. İşte karşınızda tüm sevdiklerinize Kurban bayramın da gönderebileceğiniz birbirinden Bayram sms ve tebrikleri.

Kurban Bayramı Smsleri ve Tebrik Mesajları yazımız da; Kurban bayramı smsleri ve tebrik mesajları yeni, Güzel Kurban bayramı smsleri ve tebrik mesajları, Kurban bayramı smsleri ve tebrik mesajları facebook, Kurban bayramı smsleri ve tebrik mesajları kısa, Değişik bayram mesajları yer almaktadır.

Kurban Bayramı Smsleri ve Tebrik Mesajları

Bayramların özü sıla-i rahimdir… Bugün Kurban Bayramı. Allah’a kulluğumuzu arz ettiğimiz, verdiği nimetlere şükrettiğimiz müstesna bir vakit. Hz. İbrahim’in imanını, Hz. İsmail’in teslimiyetini kuşananlara Rabbimizin bir ikramı. Kurban Bayramınız Mubarek Olsun

Özlediklerimizle, Sevdiklerimizle kucaklaştığımız Mutlu sofralarda buluşup Güzel anılar biriktireceğimiz Çok güzel bir bayram dilerim… Tüm güzel yüreklerin Kurban Bayramı Mûbarek Olsun… Sevgiler…

Kurban bayramı Tüm müslüman alemine Mubarek olsun Rabbim adağınızı Zekatınızı kabul etsin Hayırlara vesile olsun inşallah..

Tüm islam aleminin cuması ve kurban bayramı mubarek olsun. Rabbim dünyadaki tüm mazlumların yardımcısı olsun. Selam ve dua ile.

Ümmetin içinde bulunduğu elim durum sebebiyle buruk geçen şu günlerin Arefe ve Kurban bayramı münasebetiyle dualarla Cumaniz Mubarek Olsun.

Tum islam aleminin kurban bayrami mubarek olsun.Buyuklerin ellerinden kucuklerin gozlerinden opuyorum

Dünya müslümanlarının mubarek Kurban bayramı kutlu olsun.Bu aziz bayram sizlere ve sevdiklerinize hayırlara vesile olsun.

Bu günlere kavuşturan Rabbime binlerce şükürler olsun. Sizin, Sevdiklerinizin ve İslam Aleminin Kurban Bayramı Mubarek olsun.. https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/kurban-bayrami-smsleri-ve-tebrik-mesajlari.html

İslam âleminin mubarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz.

Ozlemsiz, acisiz mutlu huzurlu nice gelenekli-gorenekli bayramlar yasamak dilegiyle… Kurban Bayrami’miz mubarek olsun..

Bütün Müslüman Aleminin ve takip ettiğim abla abi kardeş arkadaşlarımın Kurban Bayramı Mubarek olsun ALLAH tekrar Nasip etsin AMİİİN

¸¸•*`❀  Ölen Anneye Kurban Bayramı Mesajları ¸¸•*`❀

Herkesin Kurban Bayrami mubarek olsun, ibadetleriniz kabul, gunahlarimiz aff olsun, nice saglikli, mutlu, saadet…

Basta sehit ve gazi aileleri olmak uzere tum islam aleminin kurban bayrami mubarek olsun.

Mubarek kurban bayrami tum yurdumuza ve tum dunyaya huzur ve sukunet getirsin insallah.

Dostlar, Herbirinizin Kurban Bayramı mubarek olsun. Sağlık sıhhat ve afiyet içersinde nice bayramlara hep birlikte kavuşmak temennisyle inş

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban bayramınız kutlu olsun!

En güzel bayramların en güzel anlıları sadece bugün değil her gün size güzel bir anı olsun! Kurban bayramınız mübarek olsun!

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz sozlervadisi.com şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Bu mübarek güzel günde kurbanların kanı kadar temiz bir gelecek sizlerin olsun Bayramınız Mübarek Olsun…

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve Kurban bayramınız mübarek olsun.

Kurbɑn Bɑyrɑmının bizi emin ɑdımlɑrlɑ geleceğe tɑşıyɑcɑk milli berɑberlik ve toplumsɑl uzlɑşmɑ bilincimizin dɑhɑ dɑ kuvvetlenmesine vesile olmɑsını diliyorum.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Kurban Bayramı Tebrik Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Kurban Bayramı İçin Kutlama Mesajları , Kurban Bayramı Mesajları

Share this:

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.