Dini SözlerResimli MesajlarResimli Sözler

Resimli Elveda Ya Şehr-i Ramazan Sözleri

Mübarek ay 1 ayın sultanı diye adlandırdığımız, içinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi saklı olan, hadisin ifadesi ile “başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş” olan kutsi zaman dilimi olan Ramazan ayı elveda diyor. Güzel Resimli Elveda Ya Şehr-i Ramazan Sözlerini sunuyoruz.

Resimli Elveda Ya Şehr-i Ramazan Sözleri sayfamız da; Elveda ey rahmet ayı Ramazan sözleri, elveda Şehri Ramazan sözleri, Ramazan ayı ile ilgili sözler kısa, Son Ramazan sozleri, Ramazan sözleri komik ye almaktadır.

Resimli Elveda Ya Şehr-i Ramazan Sözleri

Neşe saçtı gönüle, okundu mukabele, diyoruz güle güle, elveda ya şehr-i Ramazan.

Bir bahar müjdesi gibiydi gelişin. Rahmetinle kandık, şifa bulduk. Şimdi gidiyorsun ey Şehr-i Ramazan elveda.

Elveda ya şehr-i Ramazan, oldun sen on bir aya sultan, sende indi mübarek Kur’an, Dünya’yı doldurdun hep nurlan.

Ey Kur-an ve rahmet ayı sen Şehr-i Mübarek’sin, Mü”minlere hem gereksin, sırat üstünde muratsın, Elveda ey vahyi mübarek elveda, Elveda ey Şehr-i Rahmet elveda, Elveda ey mübarek Ramazan elveda, Elveda ey Kur-an ayı elveda. https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/resimli-elveda-ya-sehr-i-ramazan-sozleri.html

Gidiyor Ramazan Ya senin değerini bilmeyenler… Senin farkına varmayanlar… Bize getirdiğin Allah’ın emri oruca sahip çıkmayanlar… Ama sen yine de bizi seviyor ve her sene 11 gün erken gelerek şereflendiriyorsun… Elveda ey şehri Ramazan

Daha dün gibi gelişinle içimize huzur doldurdun. Ne çabuk toparlandın gidiyorsun şimdi İçimize hüzün doldurdun.. Elvada ey Şehr-i Ramazan elveda.:((( Selam ve Dua ile

Resimli Elveda Ya Şehr-i Ramazan Sözleri Resim 6

Ey Kur-an ve rahmet ayı sen Şehr-i Mübarek’sin, Mü”minlere hem gereksin, sırat üstünde muratsın, Elveda ey vahyi mübarek elveda, Elveda ey Şehr-i Rahmet elveda, Elveda ey mübarek Ramazan elveda, Elveda ey Kur-an ayı elveda.

Resimli Elveda Ya Şehr-i Ramazan Sözleri Resim 7

Hakkıyla kadrin bilmedik, pek çok kusurlar eyledik, nâdim olup tövbe ettik, şehri mübarek elveda!

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم Ey Kur-an ve rahmet ayı sen Şehr-i Mübarek’sin, Mü”minlere hem gereksin, sırat üstünde muratsın, Elveda ey vahyi mübarek elveda, Elveda ey şehri ramazan elveda Elveda ya şehrun unzile kuran elveda !!!!!!!!


Dini Sözler kategorisinde en güzel Resimli Elveda Ya Şehr-i Ramazan Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ramazan Bayramı Sözleri , Hoşgeldin Ey Şehr-i Ramazan Sözleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.