Resimli Miraç Kandili Mesajları

Miraç Gecesinde dostlarınızı ve ailenizi de unutmayın. Miraç Kandili Mesajlarını resimli olarak cep telefonunuzdan kısa ve öz güzel sözlerle atabilirsiniz. Miraç Kandilinizi sozlervadisi.com olarak biz de kutluyoruz.

Resimli Miraç Kandili Mesajları yazımız da; Miraç Kandili mesajları kısa ve öz, Anlamlı Miraç Kandili mesajları,  Miraç Kandili mesajları indir, Miraç Kandili mesajları, En güzel Miraç Kandili sözleri resimli, Resimli Miraç Kandili mesajları

Resimli Miraç Kandili  Mesajları

Bu gece umut ve huzur gecesidir. Her şeye kâdir yüce Allah dualarımızı kabul etsin. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Resimli Miraç Kandili Mesajları Resim 1

Resimli Miraç Kandili  Mesajları

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Resimli Miraç Kandili Mesajları Resim 2

Resimli Miraç Kandili  Mesajları

Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. Amin! Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Allah gönlünüzden geçen her duayı hakkınızda hayırlı ise kabul etsin… Amin! Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Resimli Miraç Kandili Mesajları Resim 3

Resimli Miraç Kandili  Mesajları

Tüm İslam aleminin Miraç Kandili kutlu olsun. Böyle mübarek bir günde tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle. Herkese hayırlı günler.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Hayırlı Kandiller… Yüce Rabbim bu güzel gecede bizlere onun rızasını kazanacak ameli versin, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Resimli Miraç Kandili Mesajları Resim 4

Resimli Miraç Kandili  Mesajları

Ey Rabbim! Bu gece şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından sozlervadisi.com bir damla da olsa nasiplenmeyi kısmet eyle. Miraç kandiliniz mübarek olsun!

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun!

Resimli Miraç Kandili Mesajları Resim 5

Resimli Miraç Kandili  Mesajları

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun makamınız cennet, Hz. Muhammed (sas) komşunuz olsun günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Resimli Miraç Kandili Mesajları Resim 6

Resimli Miraç Kandili  Mesajları

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.

Sayfalarımız >>> Resimli Günaydın Mesajları

Allah’ü Teâla iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin. Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin. Rıdvan-ı Ekber’ine vasıl eylesin. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Resimli Miraç Kandili Mesajları Resim 7

Resimli Miraç Kandili  Mesajları

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller!

Resimli Miraç Kandili Mesajları Resim 8

Resimli Miraç Kandili  Mesajları

Bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ım! Lütfundan bize rızk ver, bizi rızkından mahrum etme, bize verdiğin rızıkları bizim için bereketli yap, katında bulunan nimetlere rağbetimizi arttır ve bizi gönül zengini eyle. (İbn Ebi Şeybe, Dua, 42) Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Resimli Miraç Kandili Mesajları Resim 9

Resimli Miraç Kandili  Mesajları

Allah’ım rızkımıza bolluk, kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver! Amin. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Resimli Miraç Kandili Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Diğer Sayfalarımız; Resimli Kadir Gecesi Mesajları , Resimli Cuma Mesajları

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.