Doğum Günü

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları bir yaş daha olgunlaşan özel günde arkadaşlarınızı unutmadığınızı ve ona değer verdiğinizi göstermek için güzel bir seçenek. Bu özel günde arkadaşları ile birlikte olmayı, birlikte olamadığı arkadaşları tarafında da güzel mesajlar ile hatırlanmayı isterler. Bu yüzden, arkadaşlarımızın doğum günlerini önemsemeyi bilmeli ve en azından basit bir Doğum Günü Sözleri ile mutluluklarına ortak olmalıyız.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları yazımız da; Dosta Yeni Yaş Sözleri, Güzel Arkadaş Mesajları, Komik Doğum Günü Sözleri, Resimli Yani Yaş Sözleri, Arkadaş İçin Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutIu oIsun canım arkadaşım. AIIah hep gönIüne göre versin mutIu yıIIar.

Doğum günün kutlu olsun saglıklı huzurlu mutlu yıllar dilerim ailen ve sevdiklerinle kardeşim

Hayatında istediğin her şeyin gerçekleşeceği güzel bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun Rabbim sevdiklerinle bir ömür boyu mutluluklar versin İnşaAllah reis

Yeni yaşın diIediğin tüm güzeIIikIeri, bekIemediğin sürprizIerIe getirsin. MutIu yıIIar canım arkadaşım…

Sevmekten değil, sevilmemekten korkar insan. Bu en özel gününde bir dost arar insan. Ben hep senin yanındayım ve gerçekten dostunum. İyi ki Doğdun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler arkadaşım.

Koca bir çöIde kum tanesi oImak ya da okyanusta su damIası, ama en güzeIi miIyonIarca insan arasında senin arkadaşın oImak. Nice mutu yaşIara arkadaşım…

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöI ortasında suyunu payIaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutIu yıIIara.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün başlangış olsun. Yeni yaşın kutlu olsun canım arkadaşım.

Hep söyledim, yine söylüyorum ve sonsuza dek söyleyeceğim… Canım arkadaşım, iyi doğmuşsun, iyi ki varsın ve iyi ki seni tanımışım.

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara…

Doğum gününü en kadim duygularımla kutlüyorum Allah ailenle birlikte sağlikli huzurlu mutlu bir ömür nasip etsin Doğum günün kutlu olsun

Sıradan bir arkadaş, sizi asIa ağIarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzIarı, sizin gözyaşIarınızdan sırıIsıkIam oImuştur. Doğum günün kutIu oIsun canım arkadaşım…

Diğer Sayfalarımız; Anneye Doğum Günü Sözleri

En acı günlerimde yanımda, desteğin ile beni düştüğüm yerden kaldıran güzel insan, doğum günün kutlu olsun iyi ki arkadaşımsın iyi ki dostumsun.

Arkadaşlar çoktur ama dostlar azdır. Belki yüzlerce arkadaşın vardır ama içlerinden bir tanesi vardır ki hem arkadaştır hem kardeştir. İyi ki doğdun kardeşim ve iyi ki seni tanıdım.

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem www.sozlervadisi.com karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim…

Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Kimsesiz zamanların yalnızlığında aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde nice nice senelere arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım arkadaşım.

Ömür boyu arkadaşlığımızın sürmesi dileği ile. Nice Mutlu Doğum Günleri Dilerim Kardeşim!


Doğum Günü kategorisinde en güzel Arkadaşa Doğum Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizler de sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Doğum Günü mesajlarınızı bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Sevgiliye Doğum Günü Mesajları , Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.