Evlilik Sözleri

Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri

Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri evliliğin ilk aşaması olan Kına, Nişan, Söz ve Düğün yapanlar için hazırladığımız en güzel sayfalarımızdan birisidir. Çiftlerin haytalarını birleştireceği bu güzel günlere özel hazırladığımız sayfamızı beğeneceğimize eminiz işte istediğini en anlamlı Düğün Tebrik Sözleri..

Nişan Düğün Tebrik Sözleri yazımız da; Düğün Kutlama Sözleri, Yeni Evleneceklere Sözler, Güzel Söz Tebrik Sözleri, Dini Nişan Kutlama Mesajları, Çiftlere Düğün Sözleri yer almaktadır.

Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri

Birlik ve beraberliğinizin bir ömür boyu sürmesi dileklerimse. Saygılar ve sevgiler..  

Şu güzel ve mutlu tabloyu hiç bir zaman kaybetmeyin. Söz ve nişanınızı kutlarım

İkinizi de tebrik ederim. Nişanlanmanız harika haber! Sonsuza dek sevgi ve mutluluk dilerim. 

Şu güzel ve mutlu tabloyu hiçbir zaman kaybetmeyin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Nişanınızı tebrik eder, size mutluluklar dilerim! Harika bir çift olabileceğinizi biliyorum. 

Hayata ve sizi birbirinize bağlayan kalpleriniz hiçbir zaman ayrılmasın. Mutluluklarınız daim olsun.

Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri
Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri

Mükemmel çifti tebrik ederim. Harika yolculuğunuzun sevgi ve mutlulukla dolu olmasını dilerim.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Sözünüz kutlu olsun.

Bu attığınız ilk adımla hayat boyu birbirinizden ayrılmayın, her şey gönlünüzce olsun, her ikinizi de tebrik eder mutluluklar dilerim.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle… Nişanınızı kutlarım.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Sözünüzü kutlarım.

Diğer Sayfalarımız; Sevgiliye Tatlı Rüyalar Sözleri

Sana eşin olacak yengemizle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, Sözünüzü kutlarım

Bu mutlu ve mesut gününüzü sozlervadisi.com bizimle paylaştığınız için size çok teşekkür ederim. Hayatınız boyunca mutlu olmanızı canı gönülden dilerim. Sözünüz hayırlı olsun..

Sizi birbirinizin gözlerine bakarken gördüğümde, aşkın gerçekliğini görüyorum.  Siz ikiniz böyle güzel bir aile kuracaksınız. Mutluluklar dilerim. Nişanınızı tebrik ederim.

O kadar mutlusunuz ki, mutluluk bile kıskansın bir ömür mutluluğunuzu. Mutluluklar Dilerim. Sözünüzü kutlarım.

İyi ve kötü günde, önümüze çıkan tüm engelleri sevginiz ve bir birinize olan saygınızla yenmeniz dileklerimle. Nişanınızı kutlarım.

İkiniz için de çok mutluyum. Nişan ve sonrasında sizin için her şeyin en güzelini dilerim! Kucak dolusu sevgiler.

Nişan Düğün Tebrik Sözleri

Nişan ve söz denilen bu hayırlı kurumun altına mutluluk ve sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim. https://www.sozlervadisi.com/evlilik-sozleri/soz-nisan-dugun-tebrik-sozleri.html

Sana nişanlınla birlikte huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum. Nişanınızı tebrik ederim

Hayatınız boyunca önünüze çıkan tüm zorlukları, güçlükleri sevginizle aşmanız dileklerimle. Bir ömür boyu canı gönülden mutluluklar içinde yaşamanızı diliyorum. Nişanınızı tebrik ederim.

İyi bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu sakın unutma: Birincisi doğru insanı bulmak, ikincisi doğru insan olmak. Sözünüz kutlu olsun.

Sevgi, sadakat ve mutluluk dolu bir ömür dileği ile, her ikinize de mutluluklar dileriz… Evililiğin ilk basamağı olan Nişanınızı tebrik ederim.

Mutluluğunuz dünyayı kıskandıracak kadar büyük olsun, sevginizi destanlaşacak kadar mükemmel olsun, Sözünüz kutlu olsun.

Her gününüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Nişanınızı tebrik ederim… 

Bu mutlu gününüzde yanınızda olmayı çok isterdik, ama gelmek kısmet olmadı. Size mutluluklar ve güzellikler diliyoruz…Nişanınızı kutlarım

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle. Nişanınızı tebrik ederim .

Bir ömür birlikte olmak için attığınız bu adımdan Allah sizi pişman etmesin. Mutlulukla birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha ayrılmasın. Mutluluk dolu günler sizin olsun.

Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı. Öyle sıradan gelip geçici heves değil, sonsuza kadar nefes olmalı. Sözünüz kutlu olsun.

Gönül ortaklığınızı pekiştirdiğiniz bir ömür birbirinize verdiğiniz sözünüz daim olsun. Mutluluk yolunuz ve yoldaşız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle. Saygılarımla…

Mutlu Evlilik Yoktur ama Mutlu Ölüm Vardır! S.B.


Evlilik kategorisinde en güzel Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sitemizi Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna Güzel Tebrik Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Sünnet Davetiyesi Sözleri  ,  Dini Düğün Davetiyesi Sözleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.