Güzel Mesajlar

Almanca İyi Geceler Mesajları

Farklı ülkelerin farklı dillerinden oluşan sözlerini paylaşmaya devam ediyoruz şimdide Almanca İyi Geceler Mesajları detayları ile sunuyoruz. Sevdiklerinize güzel bir gece dileyeceğiniz Almanca Mutlu Geceler Sözleri onları bu gecede hatırlandıklarını göstergesi olacak.

Almanca İyi Geceler Mesajları yazımız da; Gute Nacht Für Alle, İch Wünsche Ihnen Eine Gute Nacht, Sevgiliye Akşam Sözleri, İyi Akşamlar Mesajları, Gute Nacht Worte, Almanca Güzel Sözler yer almaktadır.

Almanca İyi Geceler Mesajları

Träume süb und schlaf gut ein. -Tatlı rüyalar ve iyi uykular

Gute Nacht, gute Nacht, Freunde. – İyi geceler, iyi geceler arkadaşlar.

Der süßeste Schlaf, die schönsten Träume. – En tatlı uyku, en güzel rüyalar.

Haben Sie eine gute Nacht mit einer ruhigen und angenehmen Nacht voller Schönheit. -Güzellik dolu sakin ve hoş bir gece ile iyi geceler.

Ich hoffe, wir sehen uns morgen, gute Nacht, mein Freund. – Umarım yarın görüşürüz iyi geceler dostum.

Ich liebe dich so sehr, Liebes. Guten Schlaf.  – Seni çok seviyorum canım İyi uykular.

Sehen Sie die schönsten Träume der schönsten Nächte, süßen Schlaf. -En güzel gecelerin en güzel rüyalarını görün, tatlı uyku.

Gute Nacht allein, diejenigen, die allein sind, die sich einsam fühlen – Yalnız iyi geceler, yalnız olanlar, yalnız hissetenler

Sayfalarımız; Gurbet İle İlgili Sözler

Ich wünsche dir einen netten Abend und süße Träume. -Size güzel bir akşam ve tatlı rüyalar dilerim.

Sehen Sie die besten Träume der schönsten Nächte, mein Freund, süßer Schlaf. Gute nacht mein freund -En iyi gecelerin en güzel rüyalarını gör dostum tatlı uyku. İyi geceler arkadaşım

Sehen Sie die schönsten Träume der schönsten Nächte, süßen Schlaf. -En güzel gecelerin en güzel rüyalarını görün, tatlı uyku.

Lassen Sie Ihre Gefühle, die von der Nacht durchdrungen sind, mit der Güte des Tages lösen. Gute nacht – Gecenin duyguları günün iyiliği ile çözülsün. İyi geceler


Güzel Mesajlar kategorisinde en güzel Almanca İyi Geceler Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel İyi Geceler Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Aşık Edici Mesajlar , Almanca Aşk Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.