Eşe Doğum Günü Mesajları

0
157
views
Eşe Doğum Günü İçin Mesajlar

Eşinize doğum günü mesajı atmak istediğiniz zaman, hislerinizi tam olarak yansıtacak cümleleri toparlayamaya bilirsiniz. Böyle durumlarda, bir yerlerden yardım alabilirsiniz. O da bizim sitemiz.

Eşe Doğum Günü Mesajları yazımız da;  Eşe dini doğum günü mesajı, eşime doğum günü mektubu, eşe komik doğum günü mesajları, kocaya doğum günü mesajı , romantik dogum gunu mesajlari, eşe doğum günü mesajları anlamlı yer almaktadır.

Eşe Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutlu olsun can parem. Allah sana nice sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.


Doğum günün kutlu olsun iyiki hayatımızdasin


Doğum günün kutlu olsun gülüşüne hayran olduğum iyiki varsın Mutlu Yıllar


Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun aşkım.


Birlikte oldukça her günümüz bir doğum günüdür benim için canım şükürler olsun ki sen varsın yanımda sen varsın sadece kanımda, mutluluklar senin olsun her zaman ben olayım yanında. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.


Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun canım eşim.


Seni çok seviyorum biricik eşim. İyi ki doğdun nice nice yɑşIɑrɑ.


Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.


Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!


Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. sen benim hayat ışığımsın. varlığımın tek nedeni.. doğum günün kutlu olsun.


Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. İyi ki doğdun canım.


Eşe Doğum Günü Mesajları

Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım.


Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi benimlesin aşkım seni çok seviyorum.


Sen benim gün ışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım.


Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.


Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun hayatım..


Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın..


Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara..


Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım Canım eşim.


Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım bebeğim.


Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun..


Seni çok seviyorum iyi ki doğdun karıcığım. Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli..


Aşkıma Doğum Günü Mesajları

Birlikte oldukça her günümüz bir doğum günüdür benim için sevgilim şükürler olsun ki sen varsın yanımda sen varsın sadece kanımda, mutluluklar senin olsun her zaman ben olayım yanında. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.


Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.


Cɑnım iyi ki doğdun, nice yıIIɑrɑ. Ömrümün sonunɑ kɑdɑr yɑnı bɑşındɑn ɑyrıImɑyɑcɑğımɑ söz veriyorum. İyi ki doğdun cɑnım bir tɑnem.


Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, Doğum günün Kutlu Olsun karıcığım


Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum.


Bu gözIer seni gördü bɑşkɑsını görmez ɑrtık, bu yürek senIe güIdü bɑşkɑsıyIɑ güImez ɑrtık, bu gönüI seni sevdi bɑşkɑsını sevmez ɑrtık, bu ömür senIe biter bɑşkɑsı oImɑz ɑrtık. Cɑnım doğum günün kutIu oIsun. https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/ese-dogum-gunu-mesajlari.html

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!


Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.


Eşe Güzel Doğum Günü Mesajları

Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum.


Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara…


Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım. Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli..


Canım eşim iyi ki doğdun iyi ki sozlervadisi.com varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda şenle İnşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.


İyi ki varsın ve iyi ki doğdun! Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar eşim iyiki doğdun..


Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.


Hayatın bazen bizlere yaptığı sürprizlerin en güzelisin sen benim mucizemsin seninle var olan her şeyi seviyorum belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim ama sana her şey üzerine söz veriyorum bundan sonra ölünceye kadar her sabah ilk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun kocacığım.


Bu gün güzeller güzeli eşimin doğum günü. Bu gün benim en güzel günüm. Hayat hep sana mutluluklar getirsin bir tanem. Daha hep beraber nice yaşlara. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin.


Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. iyi ki doğdun birtanem.


Kocaya ve Hanıma Doğum Günü Mesajları

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere…


Dünyanın en güzel gülünün doğum günü bu gün. Ve ne şanslıyım ki benim eşim. İyi ki doğdun güzeller güzeli.


Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara…


Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.. Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol.


Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.


Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara… Aşkım


Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım!


Sen.. Saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!


Aslında düşündüklerim, yazdıklarım belki de çok saçma şeyler ama sana yazınca tüm cümleler, tüm kelimeler, tüm heceler, tüm harfler çok değerli oluyor. Tıpkı hayatımdaki en değersiz ve anlamsız şeylerin seninle anlam bulması gibi. Benim için çok ama çok değerlisin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!


Eşe Kocaya Doğum Günü Mesajları

Gözlerimin en parıltılı ışığısın, gülümsemelerimi süsleyen kadınsın, kalbimin atmasının en güzel nedenisin. İyi ki doğdun ve iyi ki benim hayatımın en kaynağısın. Mutlu güzel yıllarımızın olması dileğiyle bir tanem.


Cennetten kalbime düşen cemresin sen. Mutluluğun nedeni, hayatımın gün ışığısın. Sensiz dünyam karanlıkların içinde çaresiz. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki dünyaya gelip beni buldun. Hep birlikte mutlu eşsiz günler yaşamak dileğiyle aşkım.


Hayatın tahminimden daha güzel olabileceğini gösteren kadın. Seni herşeyden çok seviyorum. İyi ki doğdun!


Bu şehri seviyorsam eğer içinde sen varsın bunun içindir. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!


Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara… Aşkım


Biricik eşim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!


Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi. İyi ki doğdun güzeller güzeli..


Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum senden öncesi yoktu seninle var olmuşum sende bütün özlemler sende bütün gelecek beni bende arama ben artık sen olmuşum. Hep birlikte mutlu eşsiz günler yaşamak dileğiyle İyi ki doğdun aşkım.


Gül ki dünya dönsün, gül ki sözler anlam kazansın, senin için yaşadığımı herkes görsün senin için ağladığımı bütün şarkılar anlatsın sana, seni sevdiğimi bütün mecnunlar yazsın kitabına. Nice yıllara… Aşkım


Doğum Günü kategorisinde en güzel Eşe Doğum Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here