Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları

0
68
views
Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları

Böyle özel bir gün de her iki tarafta sevgisini en güzel sözlerle ifade etmek ister. İlişkinizdeki iletişiminizle doğru orantılı Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları veya duygularınızı uzun uzun anlatma ihtiyacı hissettiğiniz kısa evlilik yıldönümü mesajları arayışında olanlar için burdayız.

Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları yazımız da; Evlilik yıldönümü yazıları kısa, Evlilik yıldönümü mesajları komik, Anne babaya evlilik yıldönümü kutlama mesajı, Evlilik yıldönümü yazıları blog, Evlilik yıldönümü sözleri 2020, Arkadaşa en güzel evlilik yıldönümü kutlama sözleri yer almaktadır.

Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları

Bak, bu gün bir yılımız daha bitti ve yine yeni bir yıla gireceğiz seninle. Sevgimiz ölümsüz, anılarımız gülümsemelerle dolu olsun.  Birlikte nice yıldönümlerine aşkım.


Senin gülüşün cennetten atılan bir ekmek kırıntısı gibi! Ben ise bir serçe gibi, karın tokluğuna seviyorum seni. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…


Bu gün seninle mutlu yuvamızı kurduğumuz gün. Birleşen ellerimizle kalplerimizin birbirinden hiç ayrılmaması dileğiyle… Seni seviyorum aşkım.


Gülüşün canıma can katar, bakışın ömrüme ömür. İyikim sensin, yıllarımı adadığım sen… Yıllar aşkımızı, mutluluğumuzu ve huzurumuzu eksiltmesin Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun SEVDİĞİM!


Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun…


Hep yanımda ol, hep canımdan bir parça ol. Seni bana veren ailene çok minnettarım. Nasip eden Allah’a kurbanım. Seni çok seviyorum. Hep yanı başımda ol canım karım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…


Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım.. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun..


Yıllar önce bugün başlayan evlilik maceramız, sayende en mutlu günlerimle geçti. Sana, yani beni bu dünyanın en mutlu erkeği yapan kadınıma çok teşekkürler.


Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı. Öyle sıradan gelip geçici heves değil, sonsuza kadar nefes olmalı. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.


Evlilik Yıldönümü İçin Mesajlar

Bazen vefakar anne, masum bir bebek, ufacık bir çocuk, kışkırtıcı bir kadın tatlı bir abla, komik kardeşim, eşsiz bir sevgili, vefakar bir dost ve muhteşem bir dert eş olabiliyorsun benim için. Kısacası sen benim tüm dünyamsın bu koca alemde evlilik yıldönümümüz kutlu olsun biriciğim.


Dilerim ki sevgimiz her geçen gün bir çınar ağacı gibi güçlenerek büyüsün, tüm aşıklara ilham versin. Gülüşün ömür boyu dünyamı aydınlatmaya devam etsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevdiğim! Seni çok seviyorum.


Bu dünyada en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir ve ben bu dünyanın en mutlu kişisiyim. İyi ki varsın nice yıllarımız olsun sevgilim…


İnsan hayallerine ulaştığında sıkılır diyorlar. Ben seninle kurduğum bütün hayallerimin takipçisi. Bir sonu yok adımlarımın. Sen varken de olması imkansız. Birlikte nice senelere bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.


Seneler akıp gidiyor. Evlendiğimiz gün dün gibi aklımda. Tam X yıl olmuş. Bunca geçen zaman senin yanında su gibi. Ömrümün sonuna kadar hep yanımda kal. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım aşkım.


Evliliğimiz; kısacık bir aşk yolculuğu değil, hiç bitmeyecek bir peri masalı… İyi ki tanıdım seni, iyi ki eşim oldun… Ellerini tuttum ve evlendiğimiz günden bu yana bir gün olsun bırakmadım, bırakmayacağım… Seni seviyorum.


Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “Zamanımız olmasını diliyorum? Ellerimiz ve gözlerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..


Yaşamımın son anına dek senin karın olmaktan onur duyacağım. Seninle bir ömre “Evet” dedim ben. Ömrüm sana, aşkımıza feda olsun… Nice mutlu yıllarımız olsun…


Eşe Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları

Dünyalar güzeli eşim. Sen bana bu hayatta hem yar hem de arkadaş oldun. Hem çocuklarımın annesi hem de bana tarifsiz sevinç ve mutlulukları yaşan insan olsun. Dilerim ki, çok daha uzun yıllar aynı yastığa baş koyalım, yeni mutluluklara yelken açalım…


Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Evliliğimizin onuncu yılında bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum!


Bu yıl da birbirine gittikçe daha sıkı sarılan ellerimiz hiç ayrılmasın, gözlerinden sadece mutluluk gözyaşları damlasın… Beni ömrüne kattığın için sana minnettarım, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun hayattaki en değerli varlığım.


Sen benim; berrak gökyüzüm, parıl parıl parlayan güneşim, Nisan ayında açan çimenim, bahar çiçeğim ve en güzel ısıtan güneşimsin. Sensiz ne bu dünyanın tadı, ne de ben var olabilirdim aşkım. Seni çok seviyor ve evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.


Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim. Evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.


Hayatımda verdiğim en doğru karar senin evlenme teklifine evet dememdi… Seni hayat arkadaşım, yoldaşım seçmemdi. Seninle geçirdiğim hiçbir günden pişman olmadım, sen bana kendimi hep şanslı hissettirdin. Seni çok seviyorum. https://www.sozlervadisi.com/evlilik-sozleri/evlilik-yildonumu-kutlama-mesajlari.html


Gülümsemelerle başlayan günlerimin tek mimarı sen biricik eşime buradan milyonlarca kucaklama ve öpücük gönderiyorum. Seni çok seviyor ve evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.


Seni her geçen gün daha da çok seviyorum. Bir yılı geride bıraktık. Bir ömür ellerini hiç bırakmayacağım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…


Eskiden tek başına zaman geçirmekten çok hoşlanan birisiydim. Şimdi senin yokluğunun nöbetini tutuyorum. Evlilik insanları değiştirir diyorlardı. Ben seninle yeniden yaratıldım. Hiç ayrılmayalım canım aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.


Evlilik Yıldönümü Mesajları

Seninle yaşamak, seninle yaşlanmak tek dileğim… Evliliğimiz el ele kalp kalbe sürsün, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!


Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep birlikte, hep omuz omuza ve yan yana olmak tek dileğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.


Dinle! Gözünü kapattığında sesini duyabilirsin belki. Sana bir yıldır bu aşkla bağlıyım ve hep te böyle kalacağım. Nice evlilik yıldönümlerine aşkım…

Sponsorlu Bağlantılar

Seninle birlikte yaşlanmak, birlikte uyuyup uyanmak, hayatın tüm yükünü birlikte taşımak ve ne olursa olsun el ele olmak… Hayattan başka ne isteyebilirim ki? Sen benim her zaman şükür sebebim, sen benim yaşama sevincimsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.


Evliliğimiz de bizimle birlikte büyüdü, yaş aldı. Beni ben yapan senin varlığın oldu. Hayatımın her anında yanımda olduğun için, bu mutlu sozlervadisi.com evlilik için, geçen onca güzel sene için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum.


Sen canımın canı yaşama sebebim olan sevgili, hep yanımda kal emi. Seni çok seviyorum, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.


Sesinle uyandığım sabahların aşığıyım ben. Her gün hayata yeniden başlarcasına heyecanla ve umutla düşürüyor yollara. İyi ki evlenmişiz bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.


Alnımın yazısı, canımın canı güzel melek. İyi ki evlenmek için beni seçtin. Hayatımın sonuna kadar hep başucumda ol. Seni çok ama çok seviyorum güzel karım… Evliliğimizin bir yılını daha kutlarım…


İlişkimizin başlangıcı fırtınalı, finaliyse muhteşem bir evlilikle oldu. Seni çok sevdiğimi ve seninle çok mutlu olduğumu buradan tüm dünyaya haykırıyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun.


Gözlerinin “Kahve’sinden” koy ömrüme, kırk yılın hatırına “Sen’de” kalayım! İyi ki ömrümün sahibi olmuşsun. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım


Sen benim bu hayattaki en parlak yıldızımsın. Bundan tam bir sene önce ömrüme girdiğinde Süreyya yıldızı gibi aydınlattın ömrümü. Işığın hiç sönmesin, tüm ömrümce aydınlığım olsun istiyorum. Nice yıl dönümlerine biricik sevgilim…


Arkadaşa Evlilik Yıldönümü Mesajları

EşinῘe birῘikte huzur ve mutῘuῘuk doῘu bir yaşam diῘiyorum. her ikinizi de gönüῘden tebrik eder, mutῘuῘuklar diῘerim. EvῘiῘik yıῘdönümünüz kutῘu oῘsun arkadaşım..


Tüm yaşantınız boyu en güzel günleri diliyoruz sizlere.Sevginizin aşk doruklarından hiç inmemesi dileğiyle… Yıl dönümünüz kutlu olsun.


Nice mutῘu yıῘῘɑrdɑ, birῘikte yɑşῘɑnmɑnız dileği iῘe EvῘiῘik yıῘdönümünüz kutῘu oῘsun arkadaşım…


Hadi bakalım elinizi çabuk tutun, Bebeğinizi diğer evlilik yıldönümünde kucağınızda  olmasını bekliyorum arkadaşım


GüzeῘi ve çirkini oῘan bu yoῘda her şeyi birῘikte, içtenῘikῘe payῘaşmak ve daha nice evῘiῘik yıῘdönümῘeri kutῘamak diῘeği iῘe. EvῘiῘik yıῘdönümünüz kutῘu oῘsun arkadaşım


Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun


Zaman çok kisa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiginiz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kirmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun arkadaşım…


Yaşam boyu hep mutlu olmanız  ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar! Arkadaşım Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun


Kendini kollarina biraktiginda huzuru tattiracak birisi olmaliydi, ve sen bu mutluluğu buldun arkadaşım Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.


Yalnızlık Allah’a mahsustur,  her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni ve sevgili eşinin evlilik yıldönümünü kutlarım


Evlilik Yıldönümü Kutlamaları Mesajları

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın.Arkadaşım  Evlilik Yıldönümünüz Kutlu Olsun


Her günüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun Arkadaşım


Her gününüz birbirimizi daha çok severek ve birbirinizi daha çok bağlanarak geçsin. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun Arkadaşım


Başınıza gelebilecek en güzel mutluluk  ikinizin bu hayat yolculuğunda kalplerinizin birleşmesi her sene olduğu  gibi yine bu sene de  Evlilik Yıldönümünüzü Kutlarım


Çok iyi avcı değildin ancak hedefi on ikiden vurdun, fıstık gibi kızı kaptın. Evliğinizin ilk yılında ellerinizin birbirinizden iç ayrılması dilekleriyle


Bugün, yarın ve sonsuza dek, birbirinizi daha çok sevmeniz diῘeğiyῘe. ArkadaşῘarın en iyisievῘiῘik yıῘdönümünüz kutῘu oῘsun ….


Aşk iki bedende yɑşɑyɑn tek ruhtɑn oluşur. Ruhunuzun hiç ayrılmaması dilekleriyle evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. Arkadaşım


Evlilik; olgunluk ,.merhamet ve.sevgi ister.tabii karşılıklıanlayış da ister.Evliliğin uyum içinde ise kutlarım seni..


O büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı ama düğün pastanızın tadı hala damağımda. Nice nice yıllara inşallah arkadaşım…


“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyaç var bu hayatta. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun kanka…


Evlilik Sözleri kategorisinde  en güzel Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Evlilik Davetiyesi Sözleri , Bebeği Doğana Tebrik Mesajları 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here