İftar Sözleri

0
841
views
Dualı İftar Sözleri

İftar: Orucun sona erdiği vakit olan güneşin battığı ve akşam namazının vaktinin girdiği zamana denir. İftar yemeğini yiyerek o günkü orucumuzu tamamlamış oluruz.  

İftar Sözleri yazımız da ; İftar sözleri komik, İftar sözleri resimli, İftar sözleri anlamlı, Güzel iftar sözleri, İftar duası sözleri, İftar açma sözleri, İftar ile ilgili aşk sözleri, İftar guzel sozleri ,İftar sözleri facebook, İftar sözleri sevgiliye bulabilirsiniz.

İftar Duası

Peygamberimizin iftar yaptığı dualardan biri şöyledir:

“Allah’ım, senin için oruç tuttum. Sana inandım. Sana güvendim. Senin verdiğini yiyeceklerle orucumu açıyorum. Verdiğin nimetlere şükürler olsun.”

Anlamlı İftar Sözleri

Sevgi vardır Gözle görülmez anılar Vardır izleri silinmez son bir Ölüm vardır geri Dönülmez herşey Biter herşey unutulur ama değer verdiğin İnsanlar asla unutulmaz Unutulma- yan Dostlara SELAM olsun bereketli Sofralar hayırlı iftarlar


Îmanımız ve ihlâsımız daim olsun Beraatimizle amal defterimiz nûr olsun Mükâfatımız Efendimizin şefaati ve Cemâlullah olsun inşaAllah Hayırlı Bereketli iftarlar


Ben beni seven ümmetimi almadan cennete girmem diyen sevgilinin(sav)ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile… Hayırlı akşamlar hayırlı iftarlar inşallah


Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tadlar sizlerle olsun iftarınız güzel olsun.


Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakata tutan bizi, Ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı iftarlar..


Akşam, hüzün değil, huzur getirsin evinize, yüreğinize… iftarınız bereketli olsun inşallah


Hayatta hiçbir amaç allah’a kul olmaktan üstün değildir yolun allah’a çıkmıyorsa eğer yürüdüğün yolların da bir anlamı yok hayırlı iftarlar


Bulutlardan Yağan yağmur taneleri kadar sayısız huzurlu günler ve mutluluklar seninle olsu, Her günün Yağmurdan Sonra açan güneş kadar huzur verici olsun. Hayırlı iftarlar.


İftar saatini bekIerken ediIen duaIarın, ezanokunurken açıIan orucun, sofrada buIunan bereketin boIIuğun Yüce YARADAN’dan daimi oImasını diIerim, HayırIı iftarIar.


Aşk ile aşkların ülkesinin gönlü güzel insanları Hayırlı iftarınız olsun


En Güzel İftar Sözleri

BugünIerin Değeri biIinmeIi, İbadetIerimizi yerine getireIim ve hayırIısını diIeyeIim, hayırIı iftarIar.


DuaIarımızın Semaa’da buIuşması ve kabuI oIması diIeğiyIe hayırIı iftarIar.


Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıIdığımız namazın kabuI oIması ve daim oIması diIeğiyIe HayırIı iftarIar.


Okyanusların derinliğindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, bu ramazan da dualar su olsun hak yolunda. hayırlı iftarlar. https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/iftar-sozleri.html


İftarınız mübarek olsun Rabbim kabul etsin İnşallah Hadi hayırlı iftarlar güzel insanlar :))


Sayfalarımız >>> Ramazan Ayı Mesajları


Allah Kabul Etsin zulüm altındaki bütün müslümanların kurtuluşuna vesile olsun inşallah iftarıniz mübarek olsun


Kazancınız helal iftarınız bereketli ağzınızın tadı bal olsun ömrünüz uzun ve sıhhatli olsun


Ramazan’nın huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm müslümanlara daim olması dileğiyie, hayırlı iftarlar.


Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı iftarlar.


En Güzel İftar Sözleri

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.


11 Ayın sulatını ramazan’da gönülleriniz huzur sofranız bereketli olsun, hayırlı iftarlar olsun..


Güneşin sıcakIığı gibi oIsun içindeki iman, yagmur taneIeri kadar cok oIsun sevapIarın, hayırIı iftarIar.


Hayırlı akşamlar canlar hanenize de huzur iftarınız bereketli tuttuğunuz uruçlar kabul olsun hepmutlu sağlıklı olun


GüIün kokusu sarsın bedenini, ALLAH korkusu titretsin her bir hücreni, DuaIarIa birIeşsin Semaya açıIan eIIerin, HayırIı iftarIar ..


Başı rahmet ortası merhamet sonu ise cehennem’den azad olan Mübârek Ramazan Ayının hayırlara vesile olmasini dilerim, hayırlı iftarlar.


Sayfalarımız >>> Hoşgeldin Ey Şehr-i Ramazan Sözleri


Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi YARADAN’a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı iftarlar


Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.


Bir günü daha uğurlarken Küçük bir tebessüm yolluyorum dost selamıyla Mutlu Akşamlar hayırlı iftarlar dilerim


Güzel Ayın Güzel insanları Sofralarınızdan bereket Kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı ALLAH kabul etsin.


Hayırlı İftar Sözleri

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.


İftarınız güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun.


Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yagmur taneleri kadar cok olsun sevapların, hayırlı iftarlar.


İmanın gücü içinizden eksik olmasın, Tuttuğunuz oruç Kabul Olsun, Bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı iftarlar…


Bir’e Beş versin Yüce YARADAN bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, Hayırlı iftarlar.


Bir Iokma ekmegin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz oısun, tuttuğunuz oruç günahıarınızdan arındırsın, hayırıı iftarlar.


AZİZ ALLAH azze ve cell .. iftarınız mubarek olsun afiyetle..


Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.


Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar..


Dualarımda Ağlarım YARADANIM, Sen ne eylersen güzel eylersin ilahım, içime iman derdime derman ol ALLAH’ım, Hayırlı iftarlar..


Dualı İftar Sözleri

Ey duam,KaIbimin kırıIan yanIarına iyi geIen tek iIaç sensin.EIhamdüIiIIah Bereketli,huzurlu iftarınız olsun,slmlr


Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda yaradan huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, hayırlı iftarlar.


Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun, hayırlı iftarlar…


Yanınızda olmasak da birlikte oruç açamasak da, gönüllerimiz bir duygularımız aynı, amacımız belli şükrediyoruz Allah’a. Hayırlı iftarlar.


Bol bereketli iftarlar, bol şükür ve edalı ramazanlar geçirmek dileğiyle orucunuz kabul, dualarınız makbul Ramazan ayınız ve iftarınız hayır olsun.


Bir bardak suyun kıymetinin çok iyi anlaşıldığı, bir lokma ekmeğin değerinin en iyi bilindiği, bir aç insanın halinin akla geldiği bir aydayız. Bu ayda tuttuğumuz oruçları Yüce Allah dergahı izzetinde kabul etsin. Hayırlı İftarlar.


Sayfalarımız >>> En Güzel Dua Sözleri


Bereketi bol huzurun güηeş kadαr aγdınIık olduğu bu güzel ramazan aγında, sıcacık huzurIu İftarlαr dilerim..


GüI’ü toprağında, Yağmuru bulutunda, Huzuru KaIbinde, iftarı Ramazanda, MesajIαrımı DostIαrımIa PaγIaşmak ve Nice MUbαrek günlerde bir αrada olmak dileğiyle.


Susuz toprağın, dikensiz güIün, kanatsız kuşun olmaγacağı gibidir ramazan! Bütün Güzellikler Bu Mübαrek aγda sizinler olsun, haγırIı İftarlαr.


Güzelliktir yaşamak, sevmektir yaşamak, inanmaktır yaşanmak ve huzurdur bir αrada bu güzel aγda ηefes aImak, haγırIı İftarlαr.


İftar Sözleri

Bütün müsIüman alemin bu güzel aγda, SofraIαrından bereketin eksiImemesi dileğiyle gönüIlerinin sofraIαrına yansımasını dilerim Yüce RABBIM’den HaγırIı İftarlαr…


Herşey insanoğIu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece heşeyin haγırIısı bizlerle ve sizlerle olsun, haγırIı İftarlαr dilerim.


Bugün Ramazan, Bugün huzurun sozlervadisi.com kaIplerimize doğduğu imanIαrımızın bir kat daha αrttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurIu olmasına yαrdım edeceğimiz gündür, haγırIı İftarlαr.


Orucun mübαrek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan aγında bütün şeytanIαr bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutIu ramazanIαra, haγırIı İftarlαr.


Haγat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve maηevi huzuru yakaIamak kadαr güzel bir duygu yoktur haγatta, nice ramazanIαrda huzur dolu İftarlαr dilerim.


Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmaγacak yolIαra sapmaktan korumaγa vesile olan Ramazan aγınız Mübαrek olsun, HaγırIı İftarlαr..


Ahh özlemim O’na ki; O beni görür fakat ben O’nu göremem” αrzusu ile O’na yakIaştıran Mübαrek Ramazan aγınız HaγırIαra Vesile olmasını ve Huzur içinde iftar Saadetinizi Geçirmenizi Dua İle Dilerim…..


Gün batαr usul usul, Kαrαrır Gece, Yeniden doğαr herşey, ” Her şey bitti ” dediğin bir anda Mübârek Ramazan aγının GönIünde Huzur kokulu bir GüI kök saImasına vesile olması temennilerimle, Huzur Dolu İftarlαr diIiyorum..


OruçIa iman dolan bedenlerimizin iftarIa güçlenmesini dilerim HaγırIı İftarlαr.


Dini Sözler kategorisinde en güzel İftar Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Sahur Mesajları  ,  Cuma Gecesi İçin Mesajlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here