İstismara Tacize Lanet Sözleri

1
3781
views
İstismara Tacize Lanet Sözleri

İstismara Tacize Lanet Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar

İstismara Tacize Lanet Sözleri sayfamızda; İstismara Tacize Lanet Sloganları, İstismara Tacize Lanet Sözleri Resimli,  İstismara Tacize Lanet Sözleri Facebook, İstismara Tacize Küfürlü Sözler, İstismara Tacize Kınama Mesajları, İstismara Tacize Lanet Olsun İle İlgili Sözler yer almaktadır.

Taciz; kişinin benlik değerini, kendine olan saygı ve sevgisini, ve kendini algılayış biçimini ciddi biçimde tahribata uğratır. Taciz edilen kişi kendini değersiz ve umutsuz hisseder. Korku ve endişe içinde giderek daha fazla içe kapanmaya başlar. Bu duruma eşlik eden utanç ve suçluluk duyguları ise kişinin kendini çevresinden soyutlamasını, yalnızlığını ve ümitsizliğini tehlikeli boyutlara taşır.

Diğer Sayfamız: Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

İstismara Tacize Lanet Sözleri

Hayvan kadar olamamış o kadar kansız var ki

Bir çocuğun çıkaramadığı ses olmak zorundayız!

Minik bedenime, minik yüreğime dokunma..

Büyük harflerle yazıyorum herkes görsün diye, sonuna ünlem koyuyorum olayın ciddiyeti anlaşılsın diye ÇOCUK TECAVÜZÜNE İDAM İSTİYORUM!!!!!

Biliyor musunuz ? Ben bu çağdan nefret ettim. Etimle, kemiğimle nefret ettim ! İnsanlığımızdan utanıyoruz.

Dokunmayın miniklerimize! Dokunmayın genç www.sozlervadisi.com fidanlarımıza! Dokunmayın Kadınlarımıza! Sabrımız kalmadı artık… Çocuk susar ama Ben susmayacağım Sen susmayacaksın Biz susmayacağız

Aynı evrende yaşamamalı celladlar ve çocuklar, ya doğmamalı çocuklar ya da ölmeli tüm celladlar bu şerefsizler ile aynı havayı solumak istemiyorum al bayrağımın altında yaşamasını istemiyorum insanlığımdan utanıyorum

Minnacık bedenlere dokunan kirli eller… Ve buna izin veren kahpe ortam

Bunlara insan demeye dilim varmaz. Hiç bir canlı ve yaratık bunları yapmaz.!! Aynı dünyayı paylaşmaktan utanıyorum.!!!

Siz namusu o kadar çok kadınlara yüklediniz ki çevrenizdeki namussuz erkekleri göremediniz

Bir çoçuğun çıkaramadığı ses olamıyorsak; bu kadar çürüdüysek ve birer kefenden farksız bedenlerimize bu denli saklandıysak yıkılsın bu dünya, kahrolsun bu insanlık..

Atatürk:“Küçük hanımlar, beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız.”Atam biz o çocukları canilerden koruyamadık özür dileriz.

Çok şey yazdım,sildim lakin doğru kelimeleri küfür edemeden anlatamadım. Kopsada kıyamet yerin dibine girsek.

İnsan olmaktan uzak, hayvandan daha aşağı rezil insanları duydukça, gördükçe; İslâm’ın ceza sisteminin ne kadar elzem ve ehem olduğunu bir kez daha idrâk ediyoruz.. https://www.sozlervadisi.com/guzel-sozler/istismara-tacize-lanet-sozleri.html

Pedofili hastalık değil, O……. ÇOCUKLUĞUDUR.

Söyleyecek sözüm, yazacak cümlem kalmadı!

Ahlak.. Vicdan.. Insanlik.. Hangi kelimelerle hangi cumlelerle anlatilir ki yapilan Serefsizlik ?!

“Eğer ceza vermek isterseniz size ne yapıldıysa onun dengiyle ceza verin.” | Nahl Suresi 126. Ayet.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye kendine has cezalar vermeli Sapıkların insan hakkı yok Olmamalı …!

Çocukluğu bitirdiniz. Onlara tecavüz ettiniz. Çocukken çocuk sahibi yaptınız, anne yaptınız. Çocuk gelinler verdiniz dünyaya, çocuk anneler! Çocukları susturanların, gözyaşı döktürenlerin, geleceğine kast edenlerin cehennemi dünyada yaşaması dileğimle

Tesettürlü görür gizemli bulur, Mini etekli görür yollu bulur, Çocuk görür savunmasız bulur, Bu şerefsizler hep bi yolunu bulur.

Çocuklar susar, Sen susma,

Ne Zaman Ki Milletçe Tepki Koyamadık.. Cinayetler.. Tecavüzler.. İstismarlar.. Şiddetler.. Sapıklar.. Hırsızlar.. Tacizler.. .. Hep Arttı..Arttıkça Meşrulaştırılıyor.. Sustukça Batıyoruz..Battıkça Yok Oluyoruz..

İnsanlığın can çekiştiği dönemlerdeyiz.

Pırıl pırıl bakan gözler, ışıldayan yürekler, sevgi ve ilgiye muhtaç küçük bedenler, onlar bizim geleceğimiz. Yakmadan, yıkmadan sevgiyle büyütelim!

İnsanlık bitmiş… Caniler hak ettikleri cezayı çekmedikçe de hiçbir şey düzelmeyecek. Gözler önünde öyle bir ceza ve acı çekmeli ki bu sapıklar, bir daha kimse aklından bile geçiremesin bunları…

Evlatlarımız devletimizin geleceğidir. Kim geleceğimizle oynarsa en ağır şekilde cezalandırılmalıdır

“Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar.”   / Mustafa Kemal Atatürk

Bir çocuğun çıkaramadığı ses olmak zorundayım, zorundayız.

Hiç bir söz o çocukların yaşadıklarını, acılarını, korkularını tarif etmeye yetmez.

Çözüm basittir, uzaklarda aranmamalıdır…


Sözler kategorisinde  en güzel İstismara Tacize Lanet Sözlerini  hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna sitem dolu sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer Sayfalarımız; Anne İle İlgili Güzel Sözler

Share this:

Facebook Yorumlar

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here