Katil İsrail Sözleri

1
675
views
Katil İsrail İçin Sözler

Müslümanların ilk kıblesi’nin olan Mescid-i Aksa,en kutsal sayılan üç mescidden biridir. Asıl adı Aramice Beth makdeşa, İbranice Beth ha-mikdaş ve Arapça Beytülmakdis olup “mukaddes ev” demektir. Mescid-i Aksa’nın bulunduğu yer Kudüs’tür. O nedenle müslümanlar için çok önemlidir.

Donald Trump‘ ın yaptığı skandal Kudüs açıklamasının ardından sosyal medyada bu açıklamaya çok sert tepkiler geldi. Milyonlarca vatandaş ayağa kalkarken bazı kişiler ise Kudüs paylaşımları ile sosyal medyadan ateş püskürdü. İşte sosyal medyada paylaşılan Katil İsrail ve Kudüs sözleri ve paylaşımları…

Müslümanlar ayağa kalktı. Dünya Müslüman Alimler Birliği, Kudüs için Müslümanlara “Kitlesel Eylemler” başlatma çağrısında bulundu. Bu eylemlere bizim de bir nebze faydalı olmak için sayfamız da Kudüs sözleri, Mescidi aksa hakkında güzel sözler, Mescidi aksa için söylenmiş güzel sözleri bulabileceksizin.

Katil İsrail Sözleri

Katil israil desene ! Allah belanızı versin!


Allah’ım sen filistinli kardeşlerimizi katil israil devletine karşı koru israil devletini kahrı perişan eyle YÜCE RABBİM


Allah’ın laneti gazabı zalim katil israil ve onun yandaşlarının üzerine olsun inşallah!


Zalimler için yaşasın cehennem.! Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün, şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır. Katil israil, abd elbet birgün yaptıklarınızın karşılığını misliyle alacaksınız. Kudüs İslam’ındır.! Kudüs Filistin’in başkentidir.!


Allah’ım! Mescid-i Aksâ’yı ve İslam beldelerini işgale yeltenenlere fırsat verme! 


Katil İsraile Ağır Sözler

Yaşasın özgür F İ L İ S T İ N kahrolsun işgalci katil israil


Dünyanın yüz karası Terör Devleti Amerika tetikcisi Katil israil Müslüman kanında boğulaçaksınız Asalakların son ikameti cehennemdir hepinize lanet olsun


Bu çocuğun yüreğinde ki cesaret, tüm islam alemine yayıldığın da; emperyalist kan emici terörist devletlerin sonu ancak o zaman gelir.. Kahrol katil israil ! Kahrol katil Amerika !https://www.sozlervadisi.com/guzel-sozler/katil-israil-sozleri.html


Bu insanların elinde silah yok bomba yok tank yok tüfek yok üzerlerine mermi yağdırılıyor Allahım sen herşey görüyor ve biliyorsun bu zalimleri katilleri kahreyle


Allah’ım sen filistinli kardeşlerimizi katil israil devletine karşı koru israil devletini kahrı perişan eyle YÜCE RABBİM


Sayfalarımız <<< Pkk ya Lanet Sözleri


Allah belanızı versin, yerle bir etsin dünya ve ahirette yeriniz yok katil israil!


Katil israil!!. katil yahudiler!!. zalimin zulmü Arş’ı Âlâ’da.. siz ki peygamber katilleri yahudi torunları gün gelecek o çok güvendiğiniz gargat ağaçlarıda sizi koruyamayacak!.bekleyin adalet birgün tecelli edecek!..


Kudüs, Mekke’dir. Kudüs, Medine’dir. Seven Kudüs’ü sevsin. Doğmak isteyen Kudüs için doğsun. Kudüs için doğmaya da değer ölmeye de…


Israil bir teror devletidir gucleri ancak masum silahsiz insanlara yetiyor ey katil israil ey katil israil in babasi katil Amerika kudus sizin mezariniz olacak isallah


Biz Kudüs’ü kurtarmayacağız, Kudüs bizi kurtaracak! İnşaallah üzerimizdeki ölü toprağını Kudüs davası ve sevdası kaldıracak!


Kur’an’ın anlattığı Kudüs mukaddestir. Bu yüzden ancak sokaklarında Kur’an yaşanan bir Ümmet Kudüs’e muhafız olabilir. Müslümanlar ölmediyse o Selahaddin gelecek ve Kudüs’ün ezanlarını Tel-Aviv de dinleyecek.


Cesaretini Kaybetmiş 1.5 milyar Müslüman’dan Daha Cesursun sen Çocuk !!!


Katil israil!!! katil amerika !! katil emperyalizm ve uşakları!!!


Ey Müslümanlar! Kudüslü bacılarım kadar dik durun. Dik durun ki, dünya Müslüman’ın ne olduğunu öğrensin artık.


Ya uyandırın Bedr’in aslanlarını, ya da çağırın Kafkas kartallarını, söyleyin Selahaddin Eyyûbî’ye, MESCİD-İ AKSÂ ayaklar altında!


Ey ilk kıblem! Sana rahat yoksa bizlere de yok! Muhammed’in aleyhisselam ordusu gelecek diye bekleyen gözü yaşlı bacımın ümidi olmak zamanı!


Anlamlı Kudüs Sözleri

Dünyanın gözünün önünde insanlık ölüyor, katil israil insan avlıyor ama demokrasi ve medeniyetler beşiği! batıdan tık yok. İnsanlığınıza da medeniyetinize tüküreyim.


Allahın laneti gazabı zalim katil israil ve onun sozlervadisi.com yandaşı amerika denilen kafirlerin üzerine olsun inşaallah rabbim mazlumların ahında boğulsunlar inşaallah zalimler için yaşasın cehennem..


Katil israil. Zalimin zulmü varsa mazlumun Allah ı var..!


İki günlük saltanat size özgüven vermesin katil israil! Siz o topraklarda rahat yüzü görmeyeceksiniz!


O korktuğubuz gün çok yakındırdır inşallah. Katil israil


Katil İsrail Sözleri

Mekke iddiamız, Medine davamız, Kudüs bitmeyen duamız, İstanbul son durağımız, son sığınağımız, koruyucu kalkanımızdır. İstanbul Kudüs’ündür, Kudüs İstanbul’un. Şam ve Bosna, Üsküp ve Kudüs emanettir bize. Emanetine sahip çık ey Türkiye!


FİLİSTİN Kudüs-ü şerif elbette Filistin’in başkentidir. İşgalci katil israil ve zalim abd, bu sapan taşına yenilecek.


Biz inandığımız bir davaya koşarak gideriz koşarak gidemesek yürüyerek gideriz yürüyerek gidemesek sürünerek gideriz katıl ısrail


Sayfalarımız <<< Pkk ya Küfürlü Sözler


Yıkılasın israil enkazını göreyim! Sana devlet diyenin yüzüne tüküreyim!


Katil israil lanetlenmiş bir kavimdir sırf kendi çıkarlarına ve isteklerine karşı çıkan peyamberlerini öldürmeye kalkmış bir kavimdir.yıkılasın israil enkazını göreyim.


O lanetli kavimden intikam alınacağı gün, bu ümmetin kalbinden merhameti al Allah’ım!


Bugün İsrail’in işgal altındaki Filistin topraklarında şehit ettiği her bir Filistinli, İsrail’in utanç duvarına eklenen yeni bir cinayet, yeni bir lekedir.


Filistin halkının gerçek yoldaşları hep devrimciler oldu. Ya­şa­sın Ba­ğım­sız­lık Sa­va­şı Ve­ren Dün­ya Halk­la­rı! Em­per­ya­liz­me kar­şı Diren Filistin, Diren Kudüs, Diren Gazze


Peygamberin göğe yükseldiği yere sahip çıkamıyorsak yerin dibine girelim! Bu apaçık haçlı seferidir, Bugün Kudüs yarın İstanbul! Kudüs Müslümanlarındır!


Cihat Meydanı Boş Değil Küffarın sozlervadisi.com Zulmü varsa Bizim RABBimiz var Elhamdülillah Kudüsün ruhu yakılamayacak kadar Yok edilemeyecek kadar kutsaldır MÜBAREKTİR.. EYYYY Arap Birliği Sizin kıbleniz ABD değil Filistin basit bir toprak parçası değil


Mescidi Aksa İçin Sözler

İlk kıblemiz, arzın arşa açılan kapısı Mescidi Aksa’nın bulunduğu Kudüs, Filistin’in ebedi başkentidir.


Ey Kudüs! Ey Peygamberler kokusu! Ey yerin göklere en yakın avlusu!


İnsanlık düşmanı”katil israil”ve katil amerika azmıştır ve belaları yakındır. Masumların, mazlumların, şehit ve gazilerin ahı mutlaka tutacaktır.


Mescid-i Aksa ayettedir mucizedir. Burak’ın kanadının bürüdüğüdür. Rasûlullahın gece yürüyüşüdür. Miraç’ın kapısıdır. Fahr-i Kainatın imamlığında Yüz yirmi dört bin peygambere mescit Ömer’in, Eyyübinin fethidir. Sahipsiz değildir.


Ağır Mesajlar Katil İsrail Sözleri

Kudüs’ü desteklemek için Müslüman olmanız şart değil, insanlık ve vicdandan yana olun yeterli.


Ey İslam’ın izzetli evlatları, ey Kudüs fatihi Selahaddin olmaya namzet ümmetin civanmert kahramanları! Ya bugün bize dayatılan zilleti kabul etmeyip sesimizi çıkaracağız ya da onurumuz, namusumuz, ilk kıblemiz dediğimiz Mescid-i Aksa’mızı kaybedeceğiz.


Asırlardır KUDÜS’te pek çok inanç barış içinde birlikte yaşayabilmişti. Filistin topraklarının sistematik bir şekilde gayri kanuni ve gayri insani olarak işgal edilmesi; sadece bir ırk ve inancın beldesi haline dönüşmesi kabul edilemez.


Son Resulun ayak izine hasret ey Kudüs! Mahzun olma. Kur’an’da İsra Suresi durdukça Sen Kıyamete kadar Mescid-i Aksa olarak kalacaksın.


Kudüs bizim ruhumuzdur, kalbimizdir. Resulullah’ın (s.a.v) emanetidir. Onun zulüm altında çiğnenmesine asla izin vermeyeceğiz.


Sayfalarımız <<< Şehitler İçin Anlamlı Sözler


Kudüs için duadayız. Kudüs için camideyiz. Kudüs için kıyamdayız. Evlerden camilere, Camilerden meydanlara, Meydanlardan Kudüs’e gideceğiz.


İsrail’in kurulduğu 1948’den bu yana Araplar ve müslümanlar 70 yıldır sızlanıyor. Hepsi palavracı. Hepsi çoktan Filistin’i satmış. Hiç kimse hiç bir şey yapmıyor yapamıyor. Çoğu da ihanet içinde. Gün gelir hepsi İsrail kölesi olacak. Olan onurlu Filistin halkına oluyor.


Ah Kudüs! Gökte yaratılıp yere indirilen şehir, vallahi sen bizim onurumuzsun, seni elimizden dünya gelse alamaz! Katil İsrail


Kudüs, Mekke’dir. Kudüs, Medine’dir. Seven Kudüs’ü sevsin. Doğmak isteyen Kudüs için doğsun. Kudüs için doğmaya da değer ölmeye de… Katil İsrail


Kudüs olacak bir gün pencerende manzaran; Biz yüzünü, sen Kudüs’ü göreceksin ey Müslüman! Kudüs; Filistin davası değil, kıble davasıdır. Bu ümmetin cihad kalbi kıyamete kadar Kudüs’ün eteklerinde atacaktır.


Katil israil Filistinden Defol Kahrolsun Abd Kahrolsun Sessiz Kalan Dünya


Her Saat her dakika Allah’ın laneti üstünüze olsun. Azabların en büyüğü sizi vursun. Katıl israil. Katıl amerika


Güzel Sözler kategorisinde en güzel Katil İsrail Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Recep Tayip Erdoğan İçin Güzel Sözler Hocalı Katliamı Mesajları

Share this:

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here