Parti Seçim Sonucu Tebrik Mesajları

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri, ve Belediye Seçimleri için hazırladığımız yazımız güçlü Türkiye yolunda, seçimlerin kim gelirse gelsin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Şimdi vakit, meselemiz Türkiye’ dir diyerek ülkemiz için canla başla çalışma vaktidir.

Çıkan bu sonuçların Ülkemiz ve Milletimiz adına hayırlara vesile getirmesini temenni ediyor, yazımız da seçim tebrik mesajları, Belediye başkanına tebrik mesajı örneği, Aday tebrik mesajları, Yeni görev kutlama mesajları, Belediye başkan adayına tebrik mesajı yer almaktadır.

Seçim Sonucu Tebrik Mesajları

İyi ki varsınız sayın başkanım, Allah sizi başımızdan eksik etmesin, bu yolda dik duruşunuzla ve yürüyüşümüzde Allah yar ve yardımcımız olsun…Secim sonucu milletimize hayırlı olsun


Ülkemiz için en hayırlısı oldu inşallah. Neşe ve huzur yansısın hepimize… Çocuklarımız, şarkılarımız, umutlarımız gülümsesin… Secim sonucu hayırlı olsun


Hayırlı olsun. Başkanımız sizi tebrik ederim.


Bu VATANDAŞ sizi çok seviyor. Rabbim size sağlıklı bir ömür versin. Allah sizden razı olsun, Allah’a emanet olun, sizinle gurur duyuyorum. Rüyamda bu sonucu görmüştüm. Güzellikleri bana malum eden rabbime şükürler olsun. Secim sonucu hayırlı olsun.


Parti Sonucu Tebrik Mesajları

Türkiye kararını verdi… Hayırlı uğurlu olsun Sn Başkanım. Bu millete yapacağınız daha çok hizmet var Allah’ın izniyle.


Ülkemiz için hayırlara vesile olsun


Türkiye Cumhuriyeti için seçim sonuçları hayırlı olsun.


Getirdiği heyecan ve dinamizmden ötürü başkanım sizi tebrik ederim. Bu güzel ülkenin hak ettiği seviyelere gelmesini cani gönülden temenni ederim… Türkiye’mize hayırlı olsun


Size ve Ailenize mübarek olması dileğiyle, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerim.


Seçimlerin Türkiye’ye ve ekonomimize hayırlı olmasını diliyorum


Seçimlerde bu mutlu yolculuğa katılan yol arkadaşımızı tebrik eder. Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerim.


Bu gün ülkemize aydınlık yarınları müjdeleyecek ve sosyal demokrat belediyeciliğin çıtasının en yükseklere çıktığı, geleceğe daha umutla bakabildiğimiz günlerin başlangıcı olmuştur. Seçimde başarı sağlayan başkanımızı kutlarım.


Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Seçim nedeni ile Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim.


Büyük işleri, büyük hayalleri olan insanlar başarırmış. Başkanım hayırlı olsun Allah yolunu açık etsin


Sonunda hak ettiğin başarıyı elde ettin. Muhtarım başarılarının devamını dilerim dostum.


İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Bu başarıdan dolayı sizleri kutlar, Türkiyeme Hayırlı olmasını dilerim


Bilgi ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarma zamanı geldi demek.  Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerim.


Ne demişler, doğru işe doğru adam gerekir. Hayırlı olsun Başkanım


Yeni seçimin tüm yurttaşlara sevgi ve mutluluklar getirmesini temenni ederim. Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerim.


Bu zamana kadar hangi işe el attıysan, hep başarılı oldun ve o işi en iyi şekilde yaptın. Başkanlığının da da kolaylıkla üstesinden geleceğine inanıyor ve başarılı olmanı diliyorum.


Alkış bir kültürün sesidir. Önünde eğilmek gerekir, Hayırlı olsun Başkanım


Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev almaya hak kazanmış tüm milletvekillerimizi tebrik eder, sonuçların vatanımızın istikbali, birlik ve bütünlüğü için hayırlı olmasını dileriz.


AKP İçin Seçim Kutlama Sözleri

Türkiye’nin siyasal olarak büyük dönüşümüne, güçlü küresel bir ekonomik aktör olarak yükselmesine ve uluslararası tacir bir devlet olarak gelişmesine ve ülkemizi 2023 hedeflerine taşıyacağına inanıyor, Akp seçimde almış olduğu başarıyı en içten duygularımla kutlarım.


Milletimiz iradesini sandığa yansıtmış Akp sevgili başkanını seçmiştir. Sonucun ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Milletimizin teveccühünü alarak seçimi kazanan sayın başkanımızın yeni görevinde başarılar diliyoruz.


Seçim sonuçları açıkça ortaya koymuştur ki; halkımız, elde ettiğimiz huzur, güven ve istikrar ortamının devamı yönünde, bir kez daha, net bir tavır göstermiştir. Bu seçimde başarı elde eden tüm akp li kardeşlerimi kurtlarım


Bu seçimde başarı ile yola devam eden akp mensuplarının ülkemize umut, bolluk, bereket, sağlık ve huzur getirmesi dileğiyle. Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerim.


Siyasi Parti Seçim Sonucu Tebrik Mesajları

Türkiye’nin parlak geleceği için geçmişe sünger çekip geleceğe emin adımlarla yön verecek SEÇİMDE başarı elde etmiş tüm Akp mensuplarını kutlarım


İstikrara inanan, iktisadi kalkınma hamlesini kesintisiz sürdüren Türkiye, marka ekonomisi üzerinden hedeflerine çok daha hızlı bir şekilde ulaştıracak seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerim.


AK Kadrolar için siyasetin manası millete hizmet, siyaset yapmanın sebebi millete hizmetkarlıktır. AK PARTİ’nin vazgeçilmezi millettir, millete vefadır. Bu duygularla seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerim.


Sayfalarımız >>> Ak Parti Sloganları ve Sözleri 


Partimizin kurulduğu günden bu yana destekleriyle, sevgileriyle bugünlere ulaşmamıza vesile olan halkımıza, emeği geçen teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyor Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerim.


AK Parti döneminde kapsayıcı ve uzlaştırıcı bir üslupla Türkiye’yi daha ileriye taşıyacak bir reform ve kalkınma sürecinin başlatılmasını temenni ediyor ve seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerim.


AK Parti’yi bu büyük başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Seçim sonuçları milletimize ve ülkemize hayırlı olsun.


Çıkan bu sonucun ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile getirmesini temenni ediyor, yeni bir Türkiye’ye merhaba diyoruz.


Türk halkı büyük sağduyusu ile bir kez daha fırtınalı ve belirsiz yollar yerine, istikrarlı ve güvenli rotayı tercih etmiştir. Ak partinin almış olduğu Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerim.


Belediyelerde görev almaya hak kazanmış tüm başkanları tebrik eder, sonuçların vatanımızın istikbali, birlik ve bütünlüğü için hayırlı olmasını dileriz.


CHP İçin Seçim Kutlama Sözleri

Emperyalizme karşı görülmemiş bir mücadele veren bu ülkenin kurtuluşunu ve kuruluşunu gerçekleştiren seçimde de başarı sağlayan tüm Cumhuriyet Halk Partisi’nin mensuplarını kutlarım hayırlı olsun


Barışın, demokrasinin, adaletin, insan haklarının ve temel hak ve özgürlüklerin bu ülkedeki teminatı olan Cumhuriyet Halk Partisini ve secime katılan ve başarı elde eden tüm mensupları seçimden dolayı kutlarım.


Geçmişten aldığı gücü ve birikimi yarınlara değişim ve güçlü bir Türkiye umuduyla taşıyacak, tıpkı bundan önce olduğu gibi bundan sonra da haklının ve halkın yanında olmaya devam edecek tüm Cumhuriyet Halk Partisi mensuplarını bu seçim başarısından ötürü kutlarım.


Seçim Sonucu Tebrik Mesajları

Çınar gibi yaşayan, her geçen gün  daha da güçlenen, kökleri güçlü, sağlam, kararlı ve aynı zamanda geçmişine bağlı, kendisi ise geleceğe yüz çevirmiş, aydınlık yarınlar için mücadele eden tüm başkanımızı bu seçim başarısından ötürü kutlarım.


Emekçinin ve halkın, yoksulun, dertlinin, garibin yanında, yılmadan, yorulmadan adalet ve demokrasi mücadelesini veren ve ülkemizin en köklü siyasi partisi olan partimizin değerli başkanını seçim başarısından ötürü kutlarım. https://www.sozlervadisi.com/guzel-sozler/parti-secim-sonucu-tebrik-mesajlari.html


Dünden bugüne kadar emek veren ve yarınlarda da bu partiye emek verecek olan tüm Parti yetkili arkadaşlarımı bu seçim başarısından ötürü kutlarım.


Sayfalarımız >>> Cumhuriyet Halk Partisi Kuruluş Yıldönümü Mesajları 


Türkiye’de çağdaş solun ilerlemesi mücadelemize katkı vereceğinize olan inancımla tüm Parti yetkili arkadaşlarımı bu seçim başarısından ötürü kutlarım.


Türkiye’nin demokratikleşme yolunda gerçekleştirdiği tüm büyük dönüşümlerin altında CHP imzasının olmasıyla gurur duyuyorum Hayırlı olsun başkanlığınız.


CHP’ye emek veren tüm Genel Başkanlarımıza, partimizin her kademesinde görev yapmış ve yapmakta olan yöneticilerimize, üyelerimize, sozlervadisi.com oylarıyla ideallerimizi ve hedeflerimizi destekleyen yurttaşlarımıza minnet ve saygılarımı sunuyorum


Seçim öncesi ve sırasında yapılan tüm siyasi manipülasyonlara ve seçim sonuçlarına dair tahriklere rağmen halkımız, vakur duruşu ve olgunluğu ile tüm dünyaya unutulmaz bir demokrasi dersi vermiştir. yöneticilerimize, üyelerimize, oylarıyla ideallerimizi ve hedeflerimizi destekleyen yurttaşlarımıza minnet ve saygılarımı sunuyorum


Daha da güçlü bir ekonomi, daha da ileri bir demokrasi ve çok daha büyük bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz. Seçim sonuçlarının hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Kazanan Türkiye ve Chp olmuştur.


Bu seçimin kazananı, ülkemizi gelecek hedeflerine ulaştırmak için büyük bir irade sergileyen Türk milleti olmuştur. aydınlık yarınlar için mücadele eden tüm adaylarımızı bu seçim başarısından ötürü kutlarım. Kazanan Türkiye ve Chp olmuştur.


Güzel Sözler kategorisinde en güzel Parti Seçim Sonucu Tebrik Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ak Partiye Seçim Tebrik Mesajları , Muharrem İnce Sözleri 

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.