Sevgiliye En Güzel Günaydın Sözleri

Sevgiliye Güzel Günaydın Sözleri

Yeni Güne adım atarken Güneş doğduğunda ve gözlerimizi güne ilk açtığımızda Aşkımıza varlığını hissetmek, iyi olduğunu bilmek için Sevgiliye En Güzel Günaydın Sözleri göndererek sabah sabah yaşayabileceğimiz mutlulukların en güzeli, sevinçlerin ise en büyüğü olacaktır. İşte yazımızda sevgilimize gönderebileceğimiz en güzel Günaydın Mesajlarını bulabileceksiniz.

Sevgiliye En Güzel Günaydın Sözleri yazımız da; Sevgiliye en düzel günaydın sözleri uzun, Güzel Sevgiliye en düzel günaydın sözleri, Sevgiliye en düzel günaydın sözleri damar, Sevgiliye en düzel günaydın sözleri komik, Sevgiliye en düzel günaydın sözleri anlamlı yer almaktadır.

Sevgiliye En Güzel Günaydın Sözleri

Günaydın kalbim, keşke seni özlemek yerine seni öpseydim , aşkım

Günaydın aşkım kuşum.

Öleceksem de senin kollarında öleyim. Günaydın aşkım.

“Günaydın Aşkım. Seni seviyorum :))” Bunu buraya bırakıyorum, isteyen alıp mutlu olabilir.:))

Her sabah uyandığımda seni düşünüyorum ve yüzüme getirdiğin gülümseme bütün gün sürüyor. Günaydın aşkım!

Güneşin kɑrɑnlığɑ vedɑ ettiği sabahın ilk sɑɑtlerinde beni düşünen biricik ɑşkımɑ günɑydınlɑr…

Sevgiliye En Güzel Günaydın Sözleri

Sevgiliye En Güzel Günaydın Sözleri

Günaydın Yeni Gün Günaydın Gökyüzüm Günaydın Yeryüzüm Günaydın Ömrüm Günaydın Hayatım Günaydın Canım Günaydın Aşkım Günaydın Sevgilim Günaydın Sevdam Günaydın Birtanem Günaydın Herşeyim Günaydın Ruhum Günaydın Benliğim Günaydın Kalbimin Uydusu Günaydın Canım.

Günaydın aşkım günaydın dünyam sozlervadisi.com günaydın sevdiğim günaydın ömrüm günaydın herşeyim günaydın nefesim anlıyacağın günaydın herşeyim seni çok seviyorum

¸¸•*`❀  Sevgiliye Günaydın Mesajları ¸¸•*`❀  

Günaydın Ey sevgili… Senden selam gelmeyen sabah… Ne karanlık bir sabahtır… Senin tatlı sözlerini işitmediğim gün ne acı bir gündür..

Eğer ki gülümsersen yansımalarına Neler gelir neler başına Günaydın aşkım!

Günaydın ömrümü verdiğim canımdan can olan sevdiğim Günaydın güzel gözlerine tatlı diline güler yüzüne kızmalarına sevmelerine kurban olduğumm Günaydın bakmaya doyamadığım gönlümün tek sahibi olan aşkım Günaydın ömrümün diğer yarısı Günaydın sabahımı aydınlatan ışığım

Aşkım, her günün sabahına seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın bir tanem.

Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.

Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın.

Günaydın yüzümü gülümseten Günaydın kalbimi her daim mutlu eden Günaydın tek bakışıyla yüreğimi kavuran yârim Günaydın günüme sevinç ve huzur katan aşkım günaydın.

Sevgiliye Günaydın Sözleri

Güneşe inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde yatacağım. Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! Günaydın aşkım.

Aşk bir gün değil, bir ömür sürmeli! Sevgi, umut, emek, aşk ve mutlu günaydınlarla devam etmeli. Seni seviyorum biriciğim günaydın.

Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim…

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

En güzel parfüm senin kokun benim için.İnci gibi ışık saçıyor güzel gözlerin.Fizana da gitsen gelirim senin için.Canımın içi. Umarım mutlu uyanırsın. Günaydın birtanem.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

Günün aydın olsun! Bugün benden sana özel bir armağan olsun. Günaydınlar benim tatliş bebeğim.

Gözlerini araladığında odanda ve hayallerinde hep ben olayım. Günaydın aşk bahçem.

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

Aç gözlerini sevgilim! Rüyadan sonra güne uyandığn ilk anda ilk beni gör her şeyden önce! Al bu yanağına aldığın tatlı buse sanadır! Günaydın günaydın günaydın canım…

Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim! Hadi uyan artık aç o güzel gözlerini bana doğru. Seni çok özledim Günaydın.

Seninle olmak dünyanın en güzel armağanı. Seninle birlikte dünyayı keşfetmek ve güzellikleri tatmak muhteşem. Canımın içi, günümün güzel tarafı, günaydın canım sevgilim.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

Sevgiliye Romantik Günaydın Sözleri

Günaydın, karanlıkta bana yol gösteren kutup yıldızım. Seher vakti yapılan ve kabul olan duam

Güneş sıcaklığı yavaş yavaş odama dolarken, benim içime de damla damla sen yağıyorsun. Aklım fikrim sen oldun. Günaydın sevgilim, gün senin için erken uyandı.

Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Gönül güneşin her zaman doğsun ve her sabah doğan güneş sana mutluluk getirsin. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

Günaydın; benim virane gönlümün Sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın canı, Günaydın…

¸¸•*`❀  Sevgiliye İyi Geceler Sözleri ¸¸•*`❀  

Güneş herkes için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel sevgilim.

Sana bir kelebek uçurdum dağları denizleri aştı seni buldu yanağından ufacık bir öpücük aldı hissetin mi günaydın bebeğim

Uyuyan güneşim hadi kalk, gökyüzüm aydınlansın. Işığınla kalbimi ısıt. Günüme heyecan kat. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı. Günaydın https://www.sozlervadisi.com/guzel-sozler/sevgiliye-en-guzel-gunaydin-sozleri.html

Seni düşündüğüm her an heyecanlanıyorum, kalbim daha da hızlı atıyor, seni düşündükçe daha da seviyorum, sevdikçe daha da mutlu oluyorum, mutlu oldukça daha da gülüyorum, her şeyin tek sebebi sensin ya valla sevgilim, günaydın…

Biriciğim günaydın. Benim bu hayattaki en büyük huzurum ve mutluluğum yalnızca sensin. Senin gülüşün dünyalara bedeldir benim için. Canım sevgilim seni çok seviyorum, günün güzel geçsin.

Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor Günaydın aşkım


Güzel Sözler kategorisinde en güzel Sevgiliye En Güzel Günaydın Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız;  Günaydın Mesajları  , İslami Günaydın Mesajları

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.