Resimli Kadir Gecesi Mesajları , Hayırlı Geceler Sözleri , Dini Mesajlar İndir , Kadir Duları

0
35
views
Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 9

Kadir Gecesi’nde dostlarınızı ve ailenizi de unutmayın. Kadir Gecesi mesajlarını resimli olarak cep telefonunuzdan kısa ve öz güzel sözlerle atabilirsiniz. Kadir Gecenizi sozlervadisi.com olarak biz de kutluyoruz.

Resimli Kadir Gecesi mesajları yazımız da; Kadir gecesi mesajları kısa ve öz, anlamlı kadir gecesi mesajları, kadir gecesi mesajları indir, kandil gecesi mesajları, en güzel kadir gecesi sözleri resimli, resimli kadir gecesi mesajları

Diğer sayfalarımızdan Kadir Gecesi Sözlerine bakabilirsiniz.

Resimli Kadir Gecesi Mesajları

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 1

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.https://www.sozlervadisi.com/kandil-mesajlari/resimli-kadir-gecesi-mesajlari.html

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 2

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 3

Muhammed bahardir, dualar ardinda sakli, aminlerimiz vardir Hacdan döner gibi, Beraat”tan iner gibi gel gel Bekliyoruz yillardir Kadir Geceniz mübarek olsun!

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 4

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 5

Kalpler vardir ,sevgiyi yasatmak için,Insanlar vardir, dostlugu paylasmak için,Mubarek günler vardir, Beraberce kutlamak için Kandiliniz Mübarek Olsun.

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 6

Arşı Ala’nın kapılarının ardına kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu mübarek bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle! Kadir Geceniz mübarek olsun.

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 7

Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. Amin! Kadir geceniz mübarek olsun.

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 8

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin!

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 9

Allah’ım rızkımıza bolluk, kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver! Amin. Kadir geceniz mübarek olsun.

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 10

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandillere..

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 11

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Resimli Kadir Gecesi Sözleri Resim 12

Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz”e Hayirli kandiller!


Kandil Mesajları kategorisinde  en güzel Resimli Kadir Gecesi Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Resimli Cuma Mesajları , Berat Kandili Mesajları 

Share this:

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here