Müthiş, eşsiz bir direniş destanı yazan Türk milleti tarih yazdı. 15 Temmuz destanın yıldönümü Tüm Türkiye’ de 15 Temmuz Demokrasi Günü Mesajları ile şehitlerimiz anılacak. Çok sayıda şehit ve gazimiz olduğu bu diriliş destanında teröristler gereken dersi aldı. İşte bu önemli güne özel bulabileceğiniz 15 Temmuz Sözleri..

Demokrasi Günü Mesajları sayfamız da; Demokrasi Günü Mesajları, 15 Temmuz Demokrasi Günü Sözleri, Kısa Demokrasi Günü Mesajları, Demokrasi Günü Facebook Mesajları, 15 Temmuz Demokrasi Mesajları bulunmaktadır.

15 Temmuz Demokrasi Günü Mesajları

15 Temmuz şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Egemenlik kayıtsız şartsız millete ahit olduğunu belirterek 15 Temmuz şehitlerimizin ruhu şad olsun.

15 Temmuz gecesinin kaderini değiştiren, inanmışlığın ve cesaretin timsali şehit Astsubay Ömer Halisdemir’i Rahmetle anıyorum.

O gece ağızlarında Kelime-i şahadet getirerek canlarını verdiler. 15 Temmuz şehitlerimizin ruhu şad olsun; şehitlerimiz ve devletimiz için tuttuğumuz demokrasi nöbeti mübarek olsun.

Ruhunu şeytana satmış darbeci katillere karşı meydan meydan vatan nöbeti tutan ve yolda şehit oῘan 15 Temmuz şehitlerini rahmet ve minnetle anıyor. 15 Temmuz Demokrasi Zaferinizi kutluyorum!

Türk halkının bir gecede, 15 Temmuz gecesinde dünyaya VATAN kavramını öğrettiği gündür. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

Bu ÜLKEYİ, darbeler ile böῘmeye, yıkmaya, ortadan kaῘdırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir 15 Temmuz şehitῘerimizi rahmet ve minnetῘe anıyoruz. 15 Temmuz Demokrasi Zaferimiz kutῘu oῘsun !

Toplumsal dayanışma ve milli birliğin korunması için canlarını feda eden kahramanlar her zaman gururla hatırlanacak. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü gönülden kutluyorum.

15 Temmuz gecesi hiçbir hesap yapmadan vatan savunmasına koşan Gazilerimize şükranlarımı sunuyor, Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Yer yarılmadıkça, gök üstümüze çökmedikçe, bizdeki birlik bitmedikçe Allah’ın izni ile bu ülkeyi, bu ülküyü kimse dize getiremez.  15 Temmuz Şehitlerinin ruhu şad olsun.

Türkiye’ nin ikinci büyük kurtuluş mücadelesi olan 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini bir kez daha minnetle anıyorum.

Bugün hain kalkışmanın yıl dönümünde Astsubay Ömer Halis Demir gibi kahramanlarımızı anıyor ve demokrasi nöbetinde vazifemizi yerine getiriyoruz.

Darbe girişimine izin vermeyen Türk milleti hep var olsun. 15 Temmuz Şehitleri unutulmasın.

15 Temmuz, aziz milletimizin Demokrasi ve Şehitleri Anma Bayramıdır. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim.

15 Temmuz gecesi Türk halkı hain bir çeteye gereken dersi vermek için sokaklara döküldü ve tankların karşısına dikildi. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

Vatan aşkı, aşkların en yücesi ve ölümsüzüdür. Kahraman milletimizin Demokrasi ve Birlik Günü kutlu olsun.

Demokrasi Günü Mesajları

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd eder Gazilerimize şifa dilerim

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde, tüm Türkiye tek yürek olduk! Canını ortaya koyan kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi minnetle anıyoruz…

Vatan, Bayrak, Devlet, Millet uğruna 15 Temmuz’da vatan hainlerine karşı kendini siper ederek şehit olan tüm kahramanlarımızı rahmetle anıyorum.

Allah’a şükür ki darbelerin susturduğu ezanlardan, ezanların susturduğu darbeyi görebildik. 15 Temmuz Demokrasi nöbetiniz kutlu olsun.

Bu aziz millet darbeye karşı canını ortaya koyarak, tarihe adını bir kez daha altın harflerle yazdırdı. 15 Temmuz Demokrasi nöbetimiz kutlu olsun.

VATAN İçin Yaşayıp Öldünüz; Siz Toprağa Değil, Kalplere Gömüldünüz. 15 Temmuz Şehitlerini yad Ediyoruz.

Büyük miῘῘetimiz dünya demokrasi tarihini yeniden yazıyor 15 Temmuz Demokrasi ve özgürῘük Günü KutῘu OῘsun..

15 Temmuz gecesi destan yazan millet, dedi ki… Allah Kerimdir. Önce vatan, sonra vatan… 15 Temmuz Diriliş Gününüz kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en anlamlı 15 Temmuz Demokrasi Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Demokrasi Günü Mesajları bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 15 Temmuz Demokrasi Günü Sloganları , Darbeye Karşı Sözler


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.