2018 Yeni Yıl Mesajları

0
356
views
2018 Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Aralık ayının son günü gece yarısından sonra yeni bir yılın ilk günü başlar. İnsanlar yeni bir yıla girerken de sevdiklerine, eş ve dostlarına Yılbaşı Mesajları gönderirler. Bizde siz değerli takipçilerimiz için en etkili Yeni yıl Mesajları bu sayfada toparladık. İşte yeni yıl’da yani Yılbaşında sevdiklerinize, dost ve akrabalarınıza gönderebileceğiniz birbirinden güzel 2018 Yeni Yıl Mesajları

2018 Yeni Yıl Mesajları yazımızda ; Yeni Yıl Sözleri Kısa, Etkileyici Yeni Yıl Mesajları, Yeni Yıl Mesajları Sevgiliye bulabilirsiniz. 2018 Yeni Yıl Mesajları sevdiklerinize sunabilirsiniz. Yeni Yıl Mesajı Film, Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları, Resimli Yeni Yıl Mesajları, Dini Yeni Yıl Mesajlarını bulmanız mümkün.

Diğer Sayfamız: 2018 Yılı Komik Yeni Yıl Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

2018 Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yılınız Kutlu Olsun Sağlık huzur ve mutluluğunuz daim olsun. Rabbim, bütün hastalara şifa, dertlilere deva olsun

Sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir yıl daha geçirmeniz dileğimizle yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni bir yılda yüzünüzden gülücükler, gönlünüzden sevgiler hiç eksik olmasın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılınız kutlu olsun! happy new year!

Yeni yılınız kutlu olsun 2018 hayırlı uğurlu şanslı geçsin.

Barış, mutluluk ve beraberlik dolu yeni bir yıl için en içten selamlar gönderiyorum sana Yeni yılın kutlu ve mutlu olsun

Yeni Yılınız Kutlu Olsun Sağlık, huzur ve mutluluğunuz daim. Rabbim, şifa,olsun. Zamanımızı en güzel şekilde değerlendirmeyi nasip etsin.

2017’ye ELVEDA, 2018’e MERHABA!! Hoşgeldin Yeni Yıl…

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2018 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2018 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/2018-yeni-yil-mesajlari.html

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

2018 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2017 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

Yeni yılınız kutlu olsun.savaş yerine barış .www.sozlervadisi.com nefret yerine sevgi olsun tüm insanlar huzur bulsun.her birey özgürce dinini yaşasın.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Her Yeni Yil, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2018 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu yıllar!

Sponsorlu Bağlantılar

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.  

Yeni yılınız kutlu olsun ezilen ve esaret altında kalan müslümanların kurtuluşu olsun İslam âlemine ve ülkemize hayırlı olsun dedim

İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümitlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu yıllar dilerim.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!  

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!

2018 Yılının en güzel saatleri sizlerle olsun, tek derdiniz mutluluk olsun…

2018 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

Hayatın bütün güzellikleri gözlerindeki ışıltı kadar güzel, temiz, içten ve parlak olsun… 2018 yılı sana ve ailene mutluluk getirsin… 

Cevap verememek susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum… Dün rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… Yeni yılın kutlu olsun…

Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… Mutlu yıllar!

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..Mutlu Yıllar olsun!!


Özel Günler kategorisinde  en güzel 2018 Yeni Yıl Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer Sayfalarımız; Yılbaşı Sözleri ve Mesajları , 2018 Yılı Komik Yeni Yıl Mesajları

Share this:

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here