Afrin Zeytin Dalı Harekatı Sözleri

0
4522
views
Afrin Zeytin Dalı Harekatı Sözleri

Zeytin Dalı Harekatı Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar

Operasyonda kullanılan Zeytin simgesi Afrin’in sembolüdür ve zeytin için önemli bir üretim merkezi olduğu için bu harekat isimi verilmiştir. Bizde bu önemli operasyona katkımız olması amacıyla en güzel Afrin Zeytin Dalı Harekatı Sözlerini sizlere sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak harekatın ayak seslerini daha iyi duyurabiliriz.

Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek ve dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak amacıyla yapılmaktadır.

Diğer Sözleri: Şehitler İçin Anlamlı Sözler


 Afrin Harekatı Sözleri

ALLAH muzaffer eylesin ver mehteri

Sponsorlu Bağlantılar

Savaş, Türkün Düğünüdür.

Bir biz vardık Cihanda Bir de Küffar… Şafak gazamız olsun Gazamız mubarek olsun SEFER BİZİM ZAFER ALLAHIN Olsun

” Ve Allah, sana ‘üstün ve onurlu’ bir zaferle yardım etsin.” (Fetih/3.ayet)

Zeytin Dalı Harekatı’nda Allah Mehmetçiğimize güç ,kudret versin. Ya Allah Bismillah.

Bismillâhirrahmanirrahim إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا İnnâ Fetahnâ Leke Fethan Mubînâ Doğrusu Biz Sana Apaçık Bir Fetih İhsân Ettik Dualarımız Mehmetçiğimize ve ÖSO’daki yiğitlerine. Her teröriste bir bomba sözümüz olsun

“Hoşgeldiniz” diyene sahip çıkın, “Neden geldiniz” diyenin kafasına sıkın!

Ya Rabbi! Gazamızı mübarek, Ordumuzu muzaffer eyle. Ülkemizi iç-dış düşmanlarımızdan temizlemeyi nasip eyle. (Amin)

Hepsine yetecek kadar dalımız var

“Zeytin dalı” bildiğiniz anlamıyla www.sozlervadisi.com seçilmedi hafız Esad döneminde Afrin Türkiye arasına binlerce zeytin ağacı dikildi, sırf Türk zırhlılarını yavaşlatsın diye. Şimdi Tsk diyor ki, zeytin dalları nı biyerinize sokmaya geliyoruz.

Rabbim Ordularımızı Muzaffer Kılsın… Varolsun Türk Milleti Varolsun Türk Devleti zeytin Dalı Harekatı

Zeytin Dalı Harekatı diye yazılır Haydar harekatı diye okunur !

O zaman biz de havellere şu şarkıyı armağan edelim Zeytin yağlı yiyemem aman basma da fistan giyemem aman..

Zeytinin çekirdeğini; YPG’ye Zeytin dalını; İSRAİL’e Zeytin kökünü de ABD’ye ……..armağan ediyoruz.! https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/afrin-zeytin-dali-harekati-sozleri.html

Zeytin Dalı Harekatı‘nda kahraman ordumuzu havada, karada mansur ve muzaffer eylesin. Harekat komşularımıza ve bölgeye sulh ve sükun, huzur ve barış gelmesine öncülük etsin.

Zeytin Dalı Harekatı sadece Türkiye’nin güvenliği için değil ümmetin ve mazlumların umudu olmak, zalime karşı hakkı tutup kaldırmaktır. Yarabbi sen mazlumun hamisi olan bu necip orduyu Muzaffer et. ( Amin )

Allah ordularımızı muhaffak eylesin..

Erik dalı değil, Zeytin dalı harekatı Afrin Rabbim Türk ordusunu korusun…

Adından da anlaşılacağı üzere düşmana zeytin dalı uzatmak için yapılan bir harekattır. Barış için bir çabadır. Gerekirse Asil Kartal Balyoz Matador Süpürge Çekiç Çöl Kaplanı Kurt Harekât’larıda yaparız!

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm’ın!

Sponsorlu Bağlantılar

Gerilir zorlu bir yay. Oku fırlatmak için; Gece gökte doğar ay. Yükselip batmak için. ” Allah Ordumuzun Yardımcısı Olsun. Huzur bozan tek unsur kalmayana kadar, burnumuz kanamadan sonuna kadar inşallah.

Allah ordumuzu daima muzaffer kılsın. Vatan uğruna can alıp can verenlerin şerefine

Binlerce km öteden gelip sınırımızda terör ordusu kurmaya çalışanlara karşı Türkiye olarak sınırlarımızı koruyoruz. Allah milletimize güç versin. Bizler Zeytin Dalı Harekatı ve benzeri tüm operasyonlara hazırız!

Afrin Harekatı Sözleri

Harekât Türkiye Cumhuriyeti’nin harekâtıdır. Tüm risklerini göze almak ve akılcı olmak zorundayız. Devlet kurumlarıyla, siyasi partileriyle, sivil toplum örgütleriyle, medyasıyla soluyla, sağıyla bir bütünüz.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, Suriye’nin Afrin bölgesinde fiilen başlattığı “Zeytin Dalı Harekatı”na katılan tüm kahraman askerlerimize Allah (c.c.) güç ve kuvvet versin, Ordumuz muzaffer olsun inşallah.

Türk’ün sabrını sınamak kimsenin haddi değildir. “Sefer Bizim Zafer Allah’ındır”

Ordumuz afrinde zeytin dallarını PYD ye döşemeye gitti.

Bu ORDU Ümmetin Son ORDU’sudur
Muzaffer Kıl Ya Rab

Vatan sadece 783000 kilometrekare değildir VATAN TÜM CİHANDIR VATAN TÜRKİYE dir VATAN Filistindeki, Sudandaki, Afrikadaki, Asyadaki mazlumların olduğu yerdir VATAN TÜM CİHANDIR

Şanlı ordumuz seferde, Türk milleti,evlerinde Fetih süresi okuyup semalarda yükseliyor Ruh ve iman gücü. Rabbim gazamızı mübarek, Şanlı ordumuzu muvaffak ve Muzaffer eylesin . .

Dualarımız, bu zorlu görevde canını, ruhunu Afrin’de ortaya koyan kahraman Türk askerlerimizle. Allah yardımcıları olsun

“Kürt, vatansız değildir; bin yıllık vatanı var. Çanakkale bağrında sayısız yatanı var. Uyanık ol, aldanma! Senden olanı tanı! Türkün, Kürdün içinde, vatanı satanı var!”

Biz size sabrımızı taşırmayın, sınırlarımızda Terör devleti kurdurmayız dedik. Şimdi isterseniz de kuramazsınız. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizin huzur ve güvenliği, Suriye’nin toprak bütünlüğü ve bölgenin terör yapılarından arındırılması için Zeytin Dalı Harekatı azimle ve kararlılıkla devam ediyor. Mevla hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Allah’ım 99 adın hürmetine Habibin Hz.Muhamed hürmetine Ordumuzu Vatanımızı Sen koru ve muzaffer eyle … Hayırlı sabahlar..

İçimiz, dışımız dua halinde… Rabbim, Sen ülkemize ve askerlerimizin ailelerine acı haber getirtme. Ordumuza, görünmez ordularınla yardım eyle…

Vatanımıza göz diken Avrupa ABD israil taşaron Ypgpkk terör örgütünü vurduğumuz bugün Türk Ordumuza Zaferler nasip et Ya Rab…

Allah için vurun Necmettin Öğretmen için vurun Aybüke Öğretmen için vurun Fethi Sekin için vurun Savcı Kiraz için vurun Kaymakam Safitürk için Serap Eser için vurun Yasin Börü için vurun Tüm Asker Polis Şehitlerimiz için vurun

TÜRKLER SAVAŞMAYA BAŞLARSA CEHENNEMDEKİ ŞEYTANI BİLE ESİR ALIR! “Özel Kuvvetler”Mehmetçik’e”DUA” Ya Allah Ya Hafız!

Eger siz anlamazsaniz anlatmaya calistik ozaman size KIZILCIK SOPASI hem icimizdeki hemde disimizdaki hain ve dusmanlara

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin. Sen öldürüyorken de, vururken de güzelsin.

Bize güç ver…cihad meydanını, Pehlivansız bırakma Allahım! Kahraman bekleyen yığınlarını, Kahramansız bırakma Allah’ım! Bilelim hasma karşı koymasını, Bizi cansız bırakma Allah’ım!

Yol nereyedir? -Kızıl elmayadır! Menzil neredir? -Şehadettir! Vuslat kimedir? -Vatanadır! Vatan neredir? -Tüm cihandır!

Dünyanın öbür ucundan gelen ABD emperyalistinden rahatsız olmuyorlar! * Ama Mehmetçik’ten rahatsız olan Köle ruhlular var! * En büyük terörist ABD’dir! Biggest terrorist is USA!

“Pkk’ya Afrin Tabut Menbiç Mezar Olacaktır”

İşte benim komutanım işte benim ordum işte benim çelik iradem dosta güven düşmana dehşet korku salıyor amerika dansöz gibi kıvırtıyor


Özel Günler Sözleri kategorisinde  en güzel Afrin Zeytin Dalı Harekatı Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Şehitler İçin Mesajlar ,  Afrin Harekatı Şehitleri İçin Sözler

Share this:

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here