Özel Günler

Hocalı Katliamı Mesajları

Hocalı Katliamının yapılışından bu yana 31 yıl geçti ve bugünü unutturmamak adına Hocalı Katliamı Mesajları siz değerli takipçilerimize listeledik. Ermenilerin yaptığı bu zulüm neticesinde bizde şehitler adına tüm sevebileceğiniz Hocalı Katliamı Sözleri sizlere sunuyoruz.

Hocalı Katliamı Mesajları sayfamız da; Azerbaycan Hocalı’yı Anma Mesajları, Hocalı İçin Taziye Mesajları, Katliam İle İlgili Sözler, Ermeni Hocalı Katliamı Sözleri, Ağır Özlü Sözleri bulmanız mümkün.

Hocalı Katliamı Mesajları

HOCALI’da ve tüm KARABAĞ’da hayatını kaybeden Azerbaycanlı kardeşlerimizi rahmetle anıyoruz.

HOCALI katliamı bir insanlık suçudur. Katliamın 31. yılın da Azerbaycan’ ın yanındayız.

Basta Hocali katliami ve ulkesi ugruna canlarini veren degerli Sehit Kardeslerimizi UNUTMADIK.

Zulmün, katliamın her türlüsüne karşıyız. Hocalı’da yaşananların acısını kalbimizin zulasında taşıyoruz. Unutmadık.

Azeri yurdu Hocalı’da, Ermeni çeteler tarafından gerçekleştirilen katliamı bir kez daha nefretle kınıyoruz. Unutmadık, unutturmayacağız.

Hocalı kuşatmasından kaçamayan Azeriler, belki de yakın tarihin gördüğü en acımasız, en vahşi katliamlardan birine maruz kaldılar… Hocalı soykırımını kınıyorum.

Hocalı Katliamı Mesajları
Hocalı Katliamı Mesajları

Azeri yurdu Hocalı’da, 31 yıl önce Ermeni çeteler tarafından gerçekleştirilen katliamı bir kez daha nefretle kınıyorum. Unutmadık, unutturmayacağız.

Unutmadık, Unutturmayacağız! Çeyrek asır önce Ermeni çetelerce gerçekleştirilen Hocalı Katliamını nefretle kınıyorum.

Uluslararası toplumdan 26 Şubat 1992’de Hocalı’da yaşanan bu insanlık dışı hukuksuzluk karşısında yaşanan olayları kınar Şehitlerimizi anarım.

Dün Azerbaycan-Ermenistan sınırında çıkan çatışmayı unutmayacağımız gibi 25-26 Şubat 1992 de yaşanılanları da unutmayacağız

Türkiye olarak, Hocalı’daki bu insanlık dışı katliamın acısını her zaman yüreğimizde hissediyor, Azerbaycanlı kardeşlerimizin acılarını paylaşıyoruz.

Türkiye ve Azerbaycan halkı, iki devlet çatısı altında tek bir milletin fertleri olarak hüzünde ve sevinçte bir olmaya, birlikte olmaya devam edecek, kardeşliğimiz ilelebet sürecektir. Hocalı soykırımını kınıyorum Unutmadık, unutturmayacağız

Sözde Ermeni soykırımı diye ağlayan zırlayanların yaptıkları unutulmaz Hocalı Katliamı Mekanlari Cennet Olsun..

Hocalı katliamında ve Karabağ işgalinde şehit edilenleri ve bütün şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad mekânları cennet olsun.

Hocalı katliamında hayatını kaybeden Azerbaycanlı kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyor, kederli ailelerine ve tüm Azerbaycan halkına başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz.

Her fırsatta Ermeni iddialarının propagandasını yapmayı sürdüren Batı dünyasının, 20. yüzyılın en vahşi katliamlarından biri olan Hocalı soykırımını kınıyorum. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/hocali-katliami-mesajlari.html

26 Şubat 1992’de tarihe kara bir leke olarak geçen Ermenilerin Hocalı Katliamı‘ nı unutmadık. Azerbaycanlı kardeşlerimizin acısını paylaşıyor, Hocalı Katliamı şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Türkiye olarak, Hocalı’daki bu insanlık dışı katliamın acısını her zaman yüreğimizde hissediyor, Azerbaycanlı kardeşlerimizin acılarını paylaşıyoruz.

Azeri kardeşlerimizle beraber bütün Türk halkının ve www.sozlervadisi.com insanlığın yüreğini yakan Hocalı Katliamı’nın üzerinden 31 yıl geçti. Tarihe kara bir leke olarak geçen Hocalı Katliamı’nda hayatını kaybeden Azeri kardeşlerimize rahmet diliyorum.

Hocalı soykırımında 106’sı kadın,63’ü çocuk olmak üzere 613 kardeşimiz şehit edildi.487 soydaşımız ağır yaralandı,bin 275’i de rehin alındı. Hepimiz Hocalı’nın yasını tutuyoruz.

Azeri kardeşlerimin acısının bizim acımız olduğunu hatırlatıyor, Hocalı şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum.

Azerbaycan’ın dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı’da yaşanan korkunç trajedi, kadın ve çocuklara yönelik yapılan en korkunç katliamdır.

31 yıl önce Ermeni çeteler tarafından gerçekleştirilen katliamı bir kez daha nefretle kınıyorum. Bu insanlık dışı olayı unutmadık, unutturmayacağız. Hocalı katliamında hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyor, bu tür olayların dünyanın hiçbir yerinde yaşanmamasını temenni ediyorum.


Özel Günler kategorisinde en duygusal Hocalı Katliamı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Hocalı Katliamı Mesajlarını bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Vatan İle İlgili Sözler 15 Temmuz Şehitlerine Sözler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.