Özel Günler

Şehitler Haftası Mesajları

14 Nisanda anılacak şehitler Haftası nedeni ile Şehitler Haftası Mesajları  peygamberlikten sonra gelen en yüce makam olan şehitlerimizin anısına sunduk. Şehitlik İslam dininde Allah rızası için, din, vatan, millet uğruna canını vermek demektir ve bu makama erişmek şereflerin en büyüğüdür.

14 Nisan Şehitler Haftası Mesajları yazımız da; Türk Şehitleri İle İlgili Sözler, Gazilerimize Anlamlı Sözler, Ölüm Sözleri ve Mesajları, Şehitler İçin Duygusal Mesajlar, Şehitler Haftası Şiiri, 14 Nisan Haftası Sözleri yer almaktadır.

Şehitler Haftası Mesajları

Vatanımızın birliği ve beraberliği için şehit olan bütün kahramanlarımızı şehitler haftasın da tekrar rahmet ve minnetle yad ediyorum. Ruhları şad olsun.

Vatan, millet ve bayrak uğruna şehadete yürüyen tüm şehitlerimizi şehitler haftasın da rahmetle anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

Bu toprakları bize mukaddes bir vatan olarak emanet eden tüm şehitlerimizi, bütün kahramanlarımızı Şehitle haftası münasebeti ile rahmetle ve şükranla anıyoruz.

Dönmeyi hiç düşünmediler. Bu vatanı evlatlarına bırakabilmek için canlarını gözlerini bile kırpmadan verdiler. Şehitle haftası münasebeti ile Saygı ve minnetle şehitlerimizi anıyoruz.

Şehitler Haftası Mesajları
Şehitler Haftası Mesajları

Ay yıldızlı Al Bayrağımız için canını ortaya koyan, Hakk’a yürümüş tüm şehitlerimizi şehitler haftası  münasebeti ile rahmet ve dua ile anıyoruz.

Birliğimiz, beraberliğimiz ve bağımsızlığımız uğruna mücadele veren Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

14 Nisan Şehitler haftası münasebeti ile Vatan Bayrak Ezan uğruna Canlarını Feda eden bütün Kahraman Şehitlerimizi saygıyla Rahmetle Anıyorum.

Ey şehid oğlu şehid isteme benden makber, Sana âgûşunu açmış duruyor peygamber… Şehitler haftasın da Vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnet ile yâd ediyorum.

Canları pahasına vatan topraklarını savunarak bizlere Türk Bayrağı altında yaşama şerefini veren Aziz Şehitlerimizi Şehitle haftası münasebeti ile saygı, sevgi ve minnetle yad ediyorum.

Şehitlerimize sahip çıkmak ve onları anmak en kutsi görevlerimiz arasındadır.Bu vesile ile vatanı ve bayrağı için şehit olan, bugün bizlerin bağımsız bir ülkede yaşamamızı sağlayan, tüm şehitlerimizi minnetle anıyor Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum

Vatanımızı kanları, canları pahasına koruyan, toprak bütünlüğümüzü, bağımsızlığımızı tehdit edenlere karşı canılarını kahramanca feda eden tüm aziz şehitlerimizi, saygı ve şükranla anıyor, yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

“Şehitler tepesi boş değil, toprağını www.sozlervadisi.com kahramanlar bekliyor.” Bize bu cennet toprakları vatan kılmak uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi Şehitler haftası münasebeti ile rahmetle ve minnetle yad ediyorum.

“Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.” Şehitler haftasın da tekrar Bize mukaddes bir vatan emanet eden tüm aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle; tüm kahraman gazilerimizi şükranla yad ediyoruz.

14-20 Nisan şehitler haftası münasebetiyle; vatanımız için böyle müstesna bir îmân ile; yârdan,anadan ve serden geçerek şehitlik şerbetini içen Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Milletimiz, mukaddes vatanımızın korunması için canlarını veren 14 Nisan Şehitler haftası münasebeti ile şehitlerini ve gazilerini hiçbir zaman unutmayacak, onların bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla sahip çıkacaktır.

Şehitler haftası münasebeti ile Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, canları pahasına vatan topraklarını savunarak bizlere Türk Bayrağı altında yaşama şerefini veren Aziz Şehitlerimizi saygı, sevgi ve minnetle anıyorum.

Aziz Şehitlerimiz, ulusal bütünlüğümüzün en önemli göstergesidir. Vatanımızı kanları, canları pahasına koruyan, onurumuzu, bağımsızlığımızı tehdit eden, birlik ve bütünlüğümüze kasteden her türlü kalkışmaya karşı çıkıp bu uğurda canını feda eden tüm Şehitlerimize Şehitle haftası münasebeti ile rahmetle ve şükranla anıyoruz.


Özel Günler kategorisinde en anlamlı Şehitler Haftası Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Şehitler Haftası Mesajlarını bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 15 Temmuz Şehitlerine Sözler , Sarıkamış Şehitleri Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.