Yılbaşı Sözleri ve Mesajları

0
323
views
Yılbaşı Sözleri ve Mesajları

Yılbaşı Sözleri ve Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Milyonlarca vatandaş 2018 yılını heyecanla bekliyor. 2018 yeni yıla girerken sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel yılbaşı mesajlarını sozlervadisi.com ailesi olarak sizler için derledik. Sevdiklerinize bu önemli günde ileteceğiniz Yılbaşı Sözleri ve Mesajlarını  Fecebook, Sms, Twıttır ve Watsapp yoluyla gönderebilirsiniz. İşte sosyal medyadan göndereceğiniz Yılbaşı Sözleri ve Mesajları. İşte sayfamız…

Yılbaşı Sözleri ve Mesajları yazımızda ; Yeni Yıl Sözleri Kısa, Yılbaşı Mesajları Komik, Etkileyici Yeni Yıl Mesajlarını bulabilirsiniz. Yılbaşı Sözleri Ve Mesajları sevdiğiniz kişilere sunabilirsiniz. Yeni Yıl Mesajları 2018, Yeni Yıl Mesajları Sevgiliye, Yılbaşı Notaları Melodika bulmanız mümkün.

Diğer Sayfalar: Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Yılbaşı Sözleri ve Mesajları

Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı sevdikleriniz ile mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum…

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

Yeni yılını tüm yüreğimle kutluyor, daha nice yıllar görmeni ve geçirmeni diliyorum… Dün rüya yarın hayaldir, rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… Yeni Yılın Kutlu Olsun… 

2018 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

Hem bol hem de bereketli kazançlarınız, sağlıklı günleriniz, huzurlu ve mutlu yıllarınız olsun. Yeni yılınız kutlu olsun

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Her yeni yıl bir başka güzel.. 2018 yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

2018 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum! https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/yilbasi-sozleri-mesajlari.html

Yeni yıldɑ tüm dɑrgınlıklɑrın bitmesi ve bɑrış içinde yɑşɑnmɑsı dileğimle…

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

Hoş geldin yeni yıl! 2018 yılı sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2018 yılının her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olman dileklerimle..

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2016′da yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara…

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Küçük şeylerden mutlu olabileceğiniz, büyük aşklar yaşayacağınız yeni bir yıl dileğiyle. . . Mutlu yıllar.

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına www.sozlervadisi.com uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2018 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle..

2017 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak, 2018 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin… Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun… Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, başarı, sevgi ve huzur getirmesini dilerim… Mutlu Yıllar… 

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2018 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!


Özel Güler kategorisinde  en güzel Yılbaşı Sözleri ve Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız;  2018 Yılı Komik Yeni Yıl Mesajları  ,  2018 Yeni Yıl Mesajları

Share this:

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here