Sedat Peker Sözleri

Sedat Peker Sözleri

Son günlerde adı çokça anılan Sedat Peker için merak edilen sözlerinden bilgi vermeye çalıştık. Sedat Peker Sözleri sayfasında hata veya düzeltme için lütfen yorum kutusuna yazarak yardımcı olabilirsiniz. İşte sosyal medyada en çok paylaşılan Sedat Peker Mesajları…

Sedat Peker Sözleri yazımız da; Ağır Sedat Peker sözleri, Sedat Peker sözleri racon, Sedat Peker sözleri yeni, Etkili Sedat Peker sözleri, Sedat Peker sözleri anlamlı yer almaktadır.

Sedat Peker Sözleri

Bu vatan neredeyse sözde bizim. (Sedat Peker)

Bir ülkenin sahibi olabilmek günlük gazetelerin üzerine ( Türkiye Türklerindir ) diye yazarak maalesef olmuyor. (Sedat Peker)

Bu kanunlar sayesinde hans’ların Hasanlardan daha kıymetli olduğunu öğreniyoruz (Sedat Peker)

Yalan çok çabuk herkese ulaşır doğru ise yavaş ama tam zamanında yetişir. (Sedat Peker)

Sedat Peker Sözleri

Sedat Peker Sözleri

Bir insanın onuru mensubu olduğu milletin yüceliği ve şerefi ile eşdeğerdir. (Sedat Peker)

Affetmek büyüklük, unutmak alçaklıktır. (Sedat Peker)

Cehennemde zebanileri beklerken de güleceğim ağladığımı göremeyeceksiniz gülüşümün tadını çıkarın. (Sedat Peker)

Hayatım boyunca yalaklara, korkaklara karşı alerji ve antipati duydum. (Sedat Peker)

İnsanların özgürce konuşamadığı neredeyse Türk olmanın suç sayılacağı bir atmosferde tabiki cezaevinde olmayı kendime bir şeref kabul ederim. (Sedat Peker)

Bu ülkenin parasını yani finansı Türklerde olmalı bu ülkenin sokaklarında huzur olmalı ancak bu şartlarda bu devletin bizim olduğunu söyleyebiliriz. (Sedat Peker) https://www.sozlervadisi.com/ozlu-sozler/sedat-peker-sozleri.html

Bana bu dünyada verilebilecek tek ceza, Yüce Allah tarafından onurlu bir insan olarak yaşama hakkımın elimden alınması olacaktır. (Sedat Peker)

Bir mafya babası olarak türkçülük hareketine bu kadar hizmet edebildim. Acaba sizler o soylu ünvanlarınızla ne kadar hizmet edip ne kadar bedel ödediniz. (Sedat Peker)

Bir p*ç olup imparator olmaktansa, onurlu bir hiç olmayı tercih ederim! (Sedat Peker)

Ben anladığım Türkçülük: Akılcılıktır. Benim anladığım Türkçülüğün amacı ise; ‘Türk’e yurtluk etmiş, tüm toprakların kıyamete kadar Türkün hükmü altında kalmasını sağlamak için mücadele etmektir. (Sedat Peker)

Çocukken meltem rüzgarı ve Latin müziği eşliğinde bir hamağın üzeride ağızlıkla soğuk bir içecek içmeyi hayal ederdim fakat meltem rüzgarlarını hayal ederken hayat bize devamlı fırtına gibi esti bende bütün hayallerimi kasırgaya fırtınaya göre ayarladım. (Sedat Peker)

Doğruların gözle görülmeyen orduları vardır. (Sedat Peker)

¸¸•*`❀ Hüseyin Nihal Atsız Sözleri ¸¸•*`❀

Yüce Allah’ın bir şeyi ertelemesi onu bir daha gerçekleştirmeyeceği anlamına gelmez. (Sedat Peker)

Ben hayatımın hiçbir döneminde cezaevine düşmemek için dua etmedim. Ancak her gece mutlaka insanoğlunun eline düşmemek için dua ederim. (Sedat Peker)

Hayata korkusuzca bakanlar, ölümden de korkmazlar. (Sedat Peker)

Ben ve ailem, devletimizi bir okyanus kabul eder, üzerinde bir damla su olabilmeyi kendimize şeref kabul ederiz. (Sedat Peker)

Ziyafet sofrasındaki kırıntılara talip olanlar, hiçbir zaman efendi olamazlar. (Sedat Peker)

Bu sözde aydınlara ve akademisyenlere sozlervadisi.com şunu özellikle söylemek istiyorum: Siz yatın kalkın bildirgenizde kötülediğiniz bu DEVLET’in POLİSİNE ve ASKERİNE dua edin.. (Sedat Peker)

Bir umuttur yaşamak! (Sedat Peker)

Bu millet, 15 TEMMUZ’da gerçek mafyanın kim olduğunu görmüştür. (Sedat Peker)

Yalan çok çabuk herkese ulaşır, doğruysa yavaş ama tam zamanında yetişir. (Sedat Peker)

Rüzgar eken fırtına biçer. (Sedat Peker)

Bence bu dünyadaki en bahtsız insanlar bir başkalarının kendi kaderleri üzerinde söz sahibi olmalarına izin verenlerdir. Bana göre en bahtlı insanlar ise almış olduğu kararlarla kendi kaderinin efendisi olmuş kişilerdir. (Sedat Peker)

Yaptıklarıyla arkasından bütün köpekleri havlatmayan kurt, kurt değildir. (Sedat Peker)

Sedat Peker Racon Sözleri

Sedat Peker Racon Sözleri

Onurumuz biz onu terk etmeden, bizi terk etmeyecek tek şeydir. (Sedat Peker)

Kendi can sağlığınız için siz bu DEVLETİ batırmaya uğraşmayın. Şu an dahi hayatta olabilmenizin tek sebebi, DEVLET’in var olması ve ayakta durmasıdır.. (Sedat Peker)

Ben hiçbir zaman para sahibi olmadım, ancak para yönünden de her zaman şanslı oldum. Bende bayat para bulunmaz. Çünkü ben ertesi güne hiçbir zaman para ayırmayarak tüm paramı aynı gün harcarım, daha doğrusu hayır işlerine dağıtırım. (Sedat Peker)

Kendimi bildiğimden beri doğru olduğuna inandığım şeyler için kendim dahil herkesle uğraştım; uğraşmaya devam ediyorum ve yaşadağım sürece de uğraşmaya devam edeceğim. (Sedat Peker)

Rehberi akıl olmayan hiçbir mücadele bir adım bile yol kat edemez. (Sedat Peker)

Ya av olacaksın, ya da avcı.!! Ama asla avı, avcıya götüren köpek olmayacaksın !! (Sedat Peker)

Hayatımın hiç bir döneminde gerçek hırsızları bilipte onları alkışlayanlardan olmadım.. (Sedat Peker)


Özlü Sözler kategorisinde en güzel Sedat Peker Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Fuzuli Sözleri Sezai Karakoç Sözleri 

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.