Sevgililer Günü Mesajları

1
573
views
Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan; insanların bir başkasına duydukları sevgiyi; kartlar, çiçekler, çikolata ya da sevgi mesajları yollayarak sevgisini gösterme fırsatı buldukları özel gündür. Bu özel günde sizlere Sevgililer Günü Mesajları sayfamız bir armağandır.

Sevgililer Günü Mesajları Yazımızda ; Sevgililer Günü Mesajları Uzun, Sevgililer Günü Mesajları Kısa ve Öz, Romantik Sevgililer Günü Mesajlarını bulabilirsiniz. Sevgililer Günü Mesajlarını sevdiklerinize sunabilirsiniz. En Güzel Sevgililer Sözleri, Komik Sevgililer Günü Sözleri, Sevgililer Günü Mektubu bulmanız mümkün.

Diğer Sayfamız: Sevgililer Günü Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgililer Günü Mesajları

Aşkın şehrinde sevginin gücünü kalbinde hisseden herkesin 14 Şubat Sevgililer Günü kutlu olsun.

Kalbinizden aşk hiç eksik olmasın. 14 Şubat Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun.

Bu 14 Şubat’ta, her halinizle birbirinizi tamamladığınız şık anılar biriktirmeniz dileğiyle. Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun

Kalplerinden sevgi ve mutluluğu eksik etmeyen tüm sevgililerin 14 Şubat Sevgililer Günü kutlu olsun.

Mutluluk sevgiden doğar. 14 Şubat herkese mutluluk getirsin. Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun

Dünyayı sevgi kurtaracak! Bir gün değil her gün sevginizi gösterin. 14 Şubat Sevgililer Günü kutlu olsun…

Hep sevgiyle ve sevdiklerinizle kalmanız dileğiyle. 14 Şubat Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun

Aşkın her hali sevdiklerimizle birlikte olunca güzel… 14 Şubat Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun! 🙂

Sevginin sıcaklığıyla ısınan bir gün olsun. 14 Şubat Sevgililer Günü kutlu olsun!

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer www.sozlervadisi.com bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun. 

Öperim dudaklarından, gül kokulu yanaklarından. Her dem gözlerimin hapsindesin, kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun. 

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmɑz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yɑnında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum! Sevgililer günün kutlu olsun.

Parlayan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun. 

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sɑbah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun! https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/sevgililer-gunu-mesajlari.html

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen. Seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

Sevgililer günün kutlu olsun. Aşkım, Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama sevgim hep seninle. Seni çok özledim..

Sponsorlu Bağlantılar

Kalbimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.


Sayfamızda en güzel Sevgililer Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Komik Sevgililer Günü Mesajları

Share this:

Facebook Yorumlar

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here