Aşk Sözleri

Kürtçe Aşk Mesajları

Aşkların sunulacağı aynı hedefe ulaşacağı bir çok dil vardır bunlardan birisi de Kürtçedir. Kürtçe Aşk Mesajları sevdiklerinize iletebileceksiniz. Güzel mesajlarımızı Fecebook, Sms, Twıttır ve Watsapp yoluyla gönderebilirsiniz. İşte sosyal medyadan göndereceğiniz Kürtçe Aşk Mesajları. İşte sayfamız…

Kürtçe Aşk Mesajları yazımız da; Kürtçe Aşk Mesajları ve Türkçe Anlamları, Kürtçe Anlamlı Aşk Mesajları, Kürtçe Aşk Sözleri Resimli, Kürtçe Whatsapp Durumları, Kürtçe Türkçe Aşk Mesajları, Kürtçe Günaydın Aşk Mesajları, Kürtçe Ayrılık Sözlerini bulmanız mümkün. 

Kürtçe Aşk Mesajları 

Ez Aşiketeme -Aşığınım


Ez be te be halım wer delalamın – Sensiz halsizim dön sevdiğim


Ez te pir hezdikim. – Seni seviyorum.


Şahiya dilemin – Kalbimin dermanı


Çav xezalamın  – Ceylan gözlüm


Beriya behnateyi cennetkir  – Cennet kokunu özledim


Kürtçe Aşk Mesajları
Kürtçe Aşk Mesajları

Mı ser singexwe razin. – Göğsünde uyut beni.


Wan çaven temme – Hayranım o gözlerine yar


Destete destemi ticare bernede  – Elin elimi hiç bırakmasın


Heya behna xedanatekir  – Ter kokuna kadar özledim


Te Hinki Hezmıkıribe Neçe Rıhemin  – Birazcık Sevdiysen Beni Gitme Ruhum


Mın bìryatekırye yaremın. -Ben seni özledim yarim.


Min ticari jibirneke çavreşamın  -Beni hiçbir zaman unutma karagözlüm


Sayfalarımız >>> Kürtçe Sevgiliye Aşk Sözleri


Nava Dilemin  – Canımın İçi


Meremın – Kocacım


Tu guli ez bülbüle temme teme  – Sen gülsün ben bülbülün


Tû zani ez tû pîr hezdîkîm canamîni evinamıni delalamıni   – Biliyorsun ki seni çok seviyorum canımsın aşkımsın güzelimsin


Li ber eşkate zuwabum  – Aşkından kurudum


Ji Heyve Sipitir Dergistiyamın – Aydan Daha Beyaz Olan Sevgilim


Ez Li Hevyateme Heya Tu Be  – Ben Seni Bekliyorum Sen Gelene Dek


Kesi nenere ji min pev – Benden başkasına bakma


Rehinya çavemin  – Gözümün nuru


Lingemi hereji durite dilemin cemteye    -Ayaklarım senden uzağa gitsede kalbim hep seninle


Ji te durbun jimırı gunehi   -Senden uzak olmak benim için günah


Her deri te dibinim ruete naça jiber çavemin -Her yerde seni görüyorum yüzün gitmiyor gözlerimden


Evîna min ji rûyê min ê zer diyar e Ji ber wê çavê min her dem şiyar e – Aşkım yüzümden belli, çünkü gözlerim her zaman harika


Ma Gelo Tu Zane Dileminde Ki Heye – Acaba Benim Gönlümdeki Kişiyi Biliyor musun ?


Kısa Kürtçe Aşk Mesajları

Axreteji ez te bernadım  -Ahirettede seni bırakmam


Evîna te di dilê min de ye – Senin aşkın kalbimde


Ez benditeme yaramın   -Seni bekliyorum yârim


Pir dixwazım tû yamın bi. – Çok isterim benim olmanı.


Tu parçaki jimini -Sen benden bir parçasın


Te rıhemı jimin ıstand  -Sen ruhumu aldın benden


Dilimin Bi Kuli xemme. – Gönlüm yarali ve kederli.


Laşemin  sarbu be te xezalamın -Vücudum soğudu sensiz ceylanım


Hertiştemi heyi tiji hebe besimini -Her şeyim var sen de olursan yeter bana


Eze her derete gezkim şerinamın   -Her yerini ısırıcam tatlım


Wer min beryatekir zalım -Gel özledim seni zalim


Ez Bi  Eşkate Neçarbume – Senin Aşkınla Çaresiz Kaldım


Hevala jiyana min bi. – Hayatımın arkadaşı ol


Sayfalarımız  >>> Kürtçe Doğum Günü Mesajları


Çavemi te digere reşede  -Gözlerim seni arıyor karanlıkta


Daxaziyamı Tene Tiyi – Tek İsteğim Sensin


Tu sebeba sekinandınamini -Sen durgunluğumun sebebisin.


Lı bendate ez heliyam    -Seni beklemekten eridim


Min go ez asikeke temme   -Dedim ki asigim sana


Xude te jiminre bihele delalamın  -Allah seni bana bağışlasın değerlim


Semiyane Malamın – Evimin Direği


Evdalê ez kolê te me. – Aptal senin kölenim.


Lingemi hereji durite dilemin cemteye -Ayaklarım senden uzağa gitsede kalbim hep seninle


Be te nabe delalamın   -Sensiz olmuyor değerlim


Heyrana wan çavên temme   -O gözlerine hayranım


Wer neçe delalamın – Gel, gitme değerlim.


Ez bete nikarım. – Sensiz yapamıyorum.


Xemê dilê min ez xwar im. – Gönlümün hüzünleri yedi bitirdi beni.


Hayrana wan çaven temme. -Hayranım o gözlerine.


Te Ez Kuştim – Sen beni öldür


Ji eşkate ez dinbum. – Senin aşkından deliye döndüm.


Tu jimin hezdiki ? – Beni seviyor musun ?


Uzun Kürtçe Aşk Mesajları

Tû zani ez tû pîr hezdîkîm canamîni evinamıni delalamıni  – Biliyorsun ki seni çok seviyorum canımsın aşkımsın güzelimsin


Hewiyamı Ji Xudeye We Te Bidemin – Umudum Allahtan’dır, Seni Bana Verecek


Yaramın ez te wek dina hezdıkım u eze te hetta mırınê hezbıkım. Tû her tıştê mınî.  -Yarim seni deliler gibi seviyorum ve ölüme kadar seveceğim. Sen benim herşeyimsin.


Mina Stêrke Ezmana Jî Ber Çawêmin Wendabû.. Gökteki Yıldız Gibi Gözlerimin Önünden Kayboldu..


Dikim nakim te ji bîr nakim oy canê Destê`m nîne ji te hez dikim oy canê Gunhê`m nîne, dil te dîr e oy canê. Ne yapsam ne etsen seni unutamam oy canım, Elimde değil seni seviyorum oy canım, Günahım yok, gönül seni ister.


Wexta Tu Bawer Nakî, Ez Bi Devê Xwe sozlervadisi.com , Ez Te Hezdıkım. Wê Çaxê Li Çavê Min Mêze Bikî û Bixwine Ew Te Hez Dıke Bawer Bıke.  Sen Ne Zaman Bana İnanmazsan Ben Kendi Ağzımla Diyiyorum Seni Seviyorum. Sen Ne Zaman Gözlerime Baksan Oku O Seni Çok Seviyor İnan.


Lê hezkiriya min, Ez careke din jî bihatama dine Min ê dîsa ji te hez bikira. . ! -Ama aşkım, seni tekrar tekrar sevdim. . !


Bawer im Ji evîna te. Dilgeş im Ji hebûna te. Destê xwe bide min Bi bawerîyêkî mezin, Ew reya evîne gelek dûr e. Em barê vê evîne Ji hevre parvekin Ber bi rojên xweş Bi hevre bimeşin. – Aşkından ve varlığından yanıyorum, elini büyük bir güvenle bana uzat, bu aşk yolu baya uzaktır. Biz bu aşkın yükünü beraber omuzlayalım, güzel günlerde beraber yürüyelim.


Sayfalarımız >>> Kürtçe Aşk Cümleleri


Were Çawreşamın Were Hedı Wermekke Tu Sebramin Nema Tu Dermânamın Nema Be te Nâbe…  -Gel Karagözlüm Gel yeter Böyle Yapma, artık sabrım kalmadı artık dermanım kalmadı sensiz olmuyor…


Dı xeyalê mın de herdem tu heyî stranê evînî jı bo te dı bêjım tı bı mın dı kenê her sıbeh tı bı jana vî dılî nızanê… Ez dı xeyalên xwadeherdem te lı ba xwa dı bını  lê tı dûrîmınîdengê nazık tê guhemın û lı ber çavê mın tı wundadıbê… Hayallerimde hep sen vardınbütün aşk  şarkılarını senin için söylerdim sen bana gülüyordun her sabah sen yüreğimin acısını bilmiyordun hayallerimde hep yanımdaydın ama benden çok uzaktın bazen o nazik sesini duyardım gözümü acardım ve sen kaybolurdun


Gav bi gav ji evîna di şemitim Eynika jîyanê rastî da pêş min Wek berê pêşerojê na fikirim Rewşa ti tiştî Aramî nade min -Adım adım sevdiğimden kayıyorum. Sensiz hayatıma anlam katamıyorum, senin yaşamın bana huzur veriyor.


Min dixwast bêjim hevalê Ji te hez dikim delalê Tu rêwiya wek xezalê Dil bi xwe re bir çû.  -Sevgilim demek isterdim, Seni seviyorum biriciğim demek… Yolcu ceylanlar gibi, Yüreğimi alıp ta götürdün..


Gelek evîndar şewitîn Ji wan neçêtir im yarê Ji xweliya vê laşê min Gorîna min çêkin yarê.  Bir çok aşık yandı Onlardan beterim yarim Bu bedenimin külleriyle Kabrimi yapın yarim.


Deste min bernede yare.. Be Te jiyan tine. Te min ji desten dijmina vesart U dil rewand ji bo evina хwe. Kir neхwese cane хwe U birindaren leven sirin. -Deste Min bernede yare … Te Ez kirim hesire seven Direj ji bo rihe хwe… -Elimi bırakma sevgilim.. Sensiz yaşam olmaz. Sen beni düşmanların elinden kurtardın ve aşkından ötürü kendine bağladın.


Evîna min Ji kerema xwe neçe Ez dê saeta bijmêrim Ji bona dîsa dîtina te Evîna min Ji kerema xwe neçe Ez dê saeta bijmêrim Ji bona dîsa dîtina te Vegere -Sevgilim lütfen gitme, ben tüm zamanı yine gelmen için sayayım. Sevgilim lütfen gitme ben tüm saati sana sayayım dönmen için.. https://www.sozlervadisi.com/ask-sozleri/kurtce-ask-mesajlari.html


Evîn di dilê min de ye, dilê min li dinyayê ye, dinya bi qasî evîna mine, dinya tije evîne. -Sevgin kalbimdedir, kalbim dünyadadır, dünya sevgim kadardır, dünya tamamıyla aşktır.


Roj bi roj dihelim heval.. Tu pe nizani ! Ciger dikelin bi eşgirani heval. Doxtor hekim derman nedin. Ji derde min re tu dermani! Ji kula min tu derman i..!  -Gün be gün eriyorum hayat arkadaşım. Sen bilmezsin! Büyük sancılarla cigerim yanar hayat arkadaşım. Doktor ve hekimler çare bulamadılar. Derdime çare sensin! Yarama çare sensin!


Lê bi evina te dijime bawerke m’beriya te kiriye. Jina bê te ne tu jîn e. Jina bê te ez dijime. Her ku te’d bîra xwe tînim. Hêz dide min û dijime. Min bêriya te kiriye bawerke m’bèriya te kiriye -Senin aşkınla yaşıyorum, inanki seni çok özlemişim. Sensiz kadın, kadın değildir. Sensiz ben ölürüm. Her ne zaman seni anarsam, bana umut verip yaşıyorum. Seni çok özledim, inanki çok özledim.


Min beriya xewe kiriye Tu dernakeve ji bira min… Behna te min serxoşkiriye Heviya min şerina min Şerina min hewa welat e Şerina min mizgin a azad e Şerina min gotina şewat e Min beriya welat kiriye Dil nefi ye li her dere Teneti min xerabkiriye Penaberim şerina min  -Ben uykuyu özledim Sen çıkmıyorsun aklımdan Kokun beni sarhoş ediyor Umudum şerinim Şirinim vatan havasıdır Şirinim özgürlük müjdesidir Şirinim acıklı sözdür Ben vatanı özledim Yürek sürgündür her yerde Yalnızlık beni harap etti Mülteciyim şirinim


Ez nefesa xwe bigirim hê dem dimîne ji bo ku ez bijîm lê bê te qet. ..qettt… lê tu diçî û evînam bêkes dihêlî… -Ben nefesimi tutsam bile yaşamak için hala zamanım kalır.ama sensiz asla..asala..ama sen gidiyorsun askimi kimsesiz birakyorsun…


Aşk sözleri kategorisinde en güzel Kürtçe Aşk Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Aşkıma Özel SözlerAzerice Aşk Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.