Kutsal gecelerden birisi olan ve müslümanlarca ibadet ve dualarla eda edilen en önemli gecelerden olan bu gecede Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz olarak sizlerle paylaştık. Manevi duyguların tavan yaptığı bu gecede günahları af olunması dileklerinin iletilmesi maksadı ile güzel Dualı Kadir Gecesi Sözleri listeliyoruz.

Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz yazımız da; Kandil Geceleri Sözleri, Dini İçerikli Sözler, Dualı Güzel Kandil Sözleri, Özle Kandil Mesajları, Kadir Akşamı Duaları, Sevdiklerimize Kadir Gecesi Sözleri yer almaktadır.

Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz

İki cihan saadetine vesile olması niyazıyla Kadir Geceniz Mübarek Olsun..

Vahyin aydınlığı ile gönüllerin aydınlanacağı Kadir Gecenizi tebrik ederiz.

Affımıza,memleketimizin beka ve kurtuluşuna vesile olması dileğiyle Kadir gecemiz mübarek olsun…!

Kadir Gecesi nedir bilir misin sen? O, bin aydan daha hayırlıdır. Kadir Gecemiz Mübârek Olsun

Kadir Geceniz Mübarek Olsun Rabbim kadir kıymet bilenlerden ve bu gecenin feyzine ulaşmayı nasip etsin amin.

Ya Allah ya kadir ey her şeye kadir olan gücü yeten bizi senin kadrini hakkıyla bilenlerden eyle Kadir Gecemiz mübarek olsun.

Bu müstesna gecenin Önce bütün Ümmeti Muhammed’e sav Daha sonra ülkemiz ve bizlere hayırlar getirmesi dileğiyle Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

Kadir Geceniz mübarek olsun Rabbim bu karanlık Gurbet Asrında hidayet=sünnet yolunun kadrini bilenlerden eylesin.

Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz

Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller!

Şükürler olsun yine bir Kadir gecesine kavuştuk. Herkesin Kadir gecesinin nurundan faydalanabilmesini diler, Kadir gecenizi tebrik ederim.

Bu yıl en kısa geceye denk gelen ancak rahmet ve mağfireti en yüce olan Kadir Geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Diğer Sayfalarımız; Mevlid Kandili Sözleri

Ömrünüz Ramazan, her geceniz Kadir olsun… Kadir Gecesinin hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Şu mübarek günde haksızlığa uğramış bütün masum kardeşlerimizi dualarımızdan eksik etmeyelim.. Kadir Gecemiz mübarek olsun…

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rabbim. Hayırlı Kadir Geceleriniz olsun…

Kur’an’la kadri artan bahtiyarlardan kılınmamız duasıyla, Kadir Geceniz mübarek olsun. Hayırlı Kandiller…

Bu gece yeryüzüne inen meleklerin müminlerin evlerini mutlu ve mesut görmeleri temennisiyle kadir geceniz mübarek olsun.

Sevabını Allah’tan umarak, Kadir gecesini ihya edenin geçmiş günahları affolur.. Kadir Geceniz Mübarek olsun.

İçerisinde indiği Kadir gecesini bin aydan hayırlı kılan Kur’an-ı Kerim’in hayatımızı da değerli kılması temennisiyle geceniz mübarek olsun.

Sana yönelen gönülleri sana bükülen boyunları sana yalvaran dilleri boş çevirme Rabbim Kadir gecemiz mübarek olsun.

Kadir gecesi, ülkemiz ve İslam alemi için huzura vesile olsun. Kur’an’ı hakkıyla anlamak ve yaşamak duasıyla geceniz mübarek olsun.

Bugün ettiğimz her dua derdimize deva hastalarimiza şifa gönüllerimize huzur geçmişlerimize Rahmet evimize bereket getirsin.

Diğer Sayfalarımız; İslami Günaydın Mesajları 

Gecenin matemiyle örtünürken gece sessizce, Çocuk kandilleri ışıtsın Gazze’yi, Kaldırsın Leyle-i Kadir hüznü sessizce Geceniz mübarek olsun.

İnsanlık, tekbiri, zulme karşı durmayı ve kula kul olmamayı ondan öğrendi. “Allah indinde yegane din İslamdır” Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Kardeşliğin daimi olduğu sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği sevgi dolu nice kandillere…! Kadir gecemiz mübarek olsun…!

İyi niyetli, salih amel için gayretli kullarına ZAFER’i nasip et Ya Rabbim… Kadir geceniz mübarek olsun dostlar…

Dualarımızın semada reddedilmediği gece bu gece. Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle. Kadir Gecemiz Mübarek Olsun

Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun Kadir gecemiz mübarek olsun.

İçinde Kadir Gecesinin de bulunduğu Ramazan ayı ile kadrinizin artmış ve bağışlanmış olmanızı Rabb-i Rahim’den dilerim. Geceniz mübarek olsun

Kuran´in nazil oldugu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradi ailenize ve bütün Islam alemine hayir bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz mubarek olsun.

Hayat su misali akıp giderken, bize kalan. -Bir vefa. -Bir selam. -Bir de habersiz yapılan güzel bir duadır.kadir geceniz mübarek olsun…


Dini Mesajlar kategorisinde en güzel Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz olarak hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kandil Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Regaip Kandili Sözleri Sms , İftar İçin Mesajlar


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.