Dini Sözler

Mevlid Kandili Sözleri

Mevlid Kandili Sözleri Rebiul-evvel ayının 11. ve 12. günleri arasındaki gecede Peygamber efendimizin doğum günü, bütün Müslümanlar arasında kutlanmasında kullanılıyor. Mevlid Kandili Mesajları her Müslümanın bulması ve paylaşmak isteyeceği en güzel seçenekler arasında yer alıyor.

Kandil Sözleri yazımız da; Dini Güzel Sözler, Dini Günler İçin Sözler, Kandil İçin Mesajlar, Mevlid İçin Dua Sözleri, Kandilller için Özlü Sözler, Resimli Mevlid Kandili Sözleri yer almaktadır.

Mevlid Kandili Sözleri

MEVLİD KANDİLİ”miz, Kutlu olsun dostlar. Selâm,sevgi ve duâ ile…!

Gazze ve Rakka’dakiῘer, tüm mazῘum MüsῘümanῘarın mevῘid kandiῘi kutῘu oῘsun

Tüm..Müslüman aleminin ve milletimin mübarek..Mevlid.. kandilimiz. ..kutlu olsun…

Müslüman Aleminin Mevlid Kandili Mübarek Olsun. Okunacak dualarımız kabül olsun.

Bizleri Habib’ine hayırlı ümmet eyle Rabbim .Tüm islam aleminin Mevlüd Kandili mubarek olsun .

Beni güçsüz oIanIarınızın yanında arayınız’ diyen peygamberin doğuşu Mevlid Kandili Kutlu olsun

Mevlid Kandili Sözleri Kısa
Mevlid Kandili Sözleri

AῘῘah’a kuῘsun, züῘmetῘer içinde parῘayan nursun, senin gibi hakikatῘı dostun, MevῘid KandiῘiniz Mübarek OῘsun.

Bu mübarek günlerimizde mü-min kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bu Mübarek Günde Kırmayalım kalpleri Can yakmayalım Mağfiret dileyelim Af dileyelim Affetsin bizi Ya Rab.. Cümlemizi bağışlasın.. Hayırlı Kandiller

Bütün kainatı nurla dolduran Peygamberimiz Hz.Muhammed’in(s.a.s) ahlakının örnek olması temennisiyle. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

Mevlüt kandilinin tum inanlarin uyanisina vesile olmasi dilegiyle,tum islam aleminin kandili mubarek olsun.

Ülkemizin Müslüman Ve İslâm Âleminin Mevlid Kandili Mübârek Ve Kutlu Olsun. Hayırlı Kandiller Herkese.

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun.Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

Peygamber efendimizin sünnetῘerini yaşayarak ve yaşatarak anmak varken Neden bir güne sığdırıῘır !! Herkesin Mevlid KandiῘi kutῘu oῘsun

Hoş geldin Ey Cihan-ı Amber, Hoş geldin onsekizbin aleme ışık olan peygamber! Mevlid Kandili’miz kutlu olsun.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlid kadiliniz mübârek olsun.

Duaların geri çevrilmediği bu kutlu gecede Allah vatanımıza, milletimize ve ailelerimize sağlık, huzur ve mutluluk versin.Tüm Türk-İslam aleminin Mevlid Kandili kutlu olsun.

Sevgili Peygamberimizin dünyaya teşrifinin yıl dönümü olan Mevlit Kandili’nde Efendimizin, “Kişi sevdiğiyle beraberdir” Hadis-i Şerif-i ne nail olmak duasıyla. Mevlit Kandiliniz mübarek olsun.

Mubarek bir geceyi daha yaşıyoruz tüm İslam alemini mevlüt kandili kutlu olsun”Allah” duğalarınızı kabul günahlarımızı affetsin”AMİN.

Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, MevῘid kandilin mübarek olsun.

Mevlid Kandili’nin, insanlığın kurtuluşuna, coğrafyamızda akmakta olan kan ve gözyaşının dinmesine vesile olmasını Yüce Rabbim’den niyaz ederim. Mevlid Kandiliniz mübârek olsun.

Ülkemizin ve bütün İslâm aleminin Mevlid Kandili’ni tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Kandilimiz mübarek olsun.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.


Dini Sözler kategorisinde en anlamlı Mevlid Kandili Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kandil Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız;  Mevlid Kandili Sms Mesajları ,  Miraç Kandili Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.