Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

Sevgiliye İyi Uykular Mesajları
Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

Gece sevdiğimize göndereceğimiz ve onu mutlu edecek en güzel Sevgiliye İyi Uykular Mesajları yazımız da hazırladık. Ufak bir söz dahi sevdiğiniz ile aşkınızı tazeleyecek gece uykuya dalarken sizi düşünmenizi sağlayacaktır. İşte sizlere en güzel İyi Uykular Mesajları….

Sevgiliye İyi Uykular Mesajları yazımız da; Sevgiliye iyi uykular mesajları romantik, Erkek sevgiliye iyi uykular mesajları, Sevgiliye iyi uykular mesajları uzun, Sevgiliye iyi uykular mesajları whatsapp, Sevgiliye iyi uykular mesajları komik yer almaktadır.

Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

Aşk dolu rüyalar diliyorum aşkım, rüyandaki aşkım ben olayım iyi geceler öpücüğüne ben kondurayım gönlümün içinde yanan aşkı iyi uykular

iyi uykular sevdiğim Meleğim Aşkım güzel karım Nefesimmmm Kadınım

Öylece beklerim seni her gecenin tatlı anında ve sen bana koşarak gelirsin her gecenin aydınlık karanlığında. Seni bir daha severim güzel gecelerde. iyi geceler sevgilim iyi uykular aşkım.

Uyuyunca her şey geçermiş. Bir tek sen geçme. Hep kal… Tatlı uykular canım.

Sevgiliye İyi Uykular Mesajları
Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum. İyi Uykular Aşkım

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi Uykular Aşkım

Gün boyu sana olan özlemim gecenin bastırması ve karanlığın çökmesi ile daha da arttı sevgilim. hep yanımda hep kalbimdesin… En güzel gecelerde birlikte buluşmak ümidiyle İyi Uykular Aşkım

¸¸•*`❀ Sevgiliye Güzel Sözler ¸¸•*`❀

Sen,derin uykuIarda binbir çeşit rüyaIar içinde iken seni düşünmekten uyuyamıyan bu aşığına biraz insaf et biraz güI biraz Iutfet ki bende uyuyabiIeyimİyi geceIer aşkım İyi Uykular bebeğim

YıIdızIar ışıI ışıI göz kırpıyorIar adeta aşkıma ŞahitIik ediyorIar sensiz geçen geceIerime ve sıkıntıIarıma Neyseki bu yaInız geceIerin biteceğini yine onIar söyIüyorIar banaYaşanmış en büyük aşkIarın tek şahidi yıIdızIar diyorIar ki:hadi yat artık çok az kaIdı sabahaTatIı rüyaIar aşkım hem sana hem bana.

İyi uykular sevdiğim kadın. Yıldızlar kadar parlak gözlerinden bakıyorum uykuya bile.

Tut ellerimden kaybolalım gecenin karanlığında yıldızlar yorganımız olsun iyi geceler.

Seni çok seviyorum birtanem İyi uykuIar.

Elini tutup gözlerine baktığım Seni seviyorum diye haykırdığım son aşkım sen olur musun sevgilim. İyi geceler tatlı rüyalar minik kelebeğim.

Romantik Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

Gecenin karanlığında kaybolan sozlervadisi.com ay gibi olma güzel sevdiğim sen hep benimle kal. Gecemiz güzel olsun iyi uykuIar..

İyi geceler sevdiceğim iyi geceler benim biricik bal böceğim. Tatlı rüyalarda buluşmak dileğiyle iyi geceler aşkım

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur iyi uykular biriciğim seni çok seviyorum.

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. iyi uykular aşkım.

Elimden gelse şu yıldızlara adını yazarım, işte o zaman geceler bile seninle anlam kazanır birtanem iyi uykular

Ferhat dağlar aşmış Mecnun çöller geçmiş ben ise en karanlık geceleri aşarak sana geldim sevgilim. Sana en tatlı geceleri armağan etmek isterim. İyi uykular canım biricik sevgilim.

Gerçekten neyi sevdiğimi biliyor musun?  Seni! Tatlı rüyalar sevdiğim.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim İyi uykular bebeğim.

Gözlerimi kapatıyorum artık. Bir daha bu gözler açıldığında, çevresinde aradığı ilk görüntü sen olacak. İyi uykular sevgilim.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim İyi uykular.

AIIah’ım sana en güzeI uykuIarı ve benIi rüyaIarı bahşetsin sevdiceğim…

Resminle uyuyorum her gece. Tam karşıma koydum. Ben uyurken hep beni seyrediyorsun, ben de uykuya dalana dek yüzünün her karesini dolanıyorum. Benim zamanım doldu gözlerim kapanıyor, senin sıran başladı sevgilim, doya doya izle beni. İyi uykular aşkım

Issız adada gibiyim sensiz gecelerde. Hüzün bir yanımda hasret diğer yanımda iyi UYKULAR

Aşkıma İyi Uykular Mesajları

Beni ısıtan yorganım değil, seni hissetmemdir. Aynısını senin de hissettiğine inanıyorum sevgilim. İyi ve sıcak uykular.

AIIahım sana en güzeI uykuIarı ve benIi rüyaIarı bahşetsin biriciğim.

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem iyi uykular.

Ben geceleri daha çok severim. Çünkü seni bana yaklaştırır ve seni ne kadar sevdiğimi daha da anlarım. Karanlıklar aydınlığa dönüşür seninle, senin bir tatlı gülüşün yeter bana sevgilim iyi uykular sana tatlı aşkım benim.

Gecenin en güzeI karanIıgına gözIerini yumdugunda akIına ben geIeyim iyi uykular birtanem.

Ben seninle uyandım ve senin hayalinle uyumak istiyorum iyi uykular aşkım.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi uykular her şeyim.

¸¸•*`❀ Sevgiliye Romantik Sözler ¸¸•*`❀

Sensizlik olsa da sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi uykular aşkım. https://www.sozlervadisi.com/sevgiliye-sozler/sevgiliye-iyi-uykular-mesajlari.html

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi uykular.

Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var o da benim bunu unutma, iyi uykular mesajı atmayı da unutma.

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne… Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle… Düşüncelerimdeki tek güzele; iyi uykular …

Gecenin sessizliğinde gözlerim seni arıyor.. tanıdık bir dost dilinden adını duyunca gönlüm yanıyor.. yüreğimde bir fırtına koparcasına.. iyi uykular.


Sevgiliye Sözler kategorisinde en güzel Sevgiliye İyi Uykular Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Aşık Edici Mesajlar , Aşk Sözleri

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.