Özel Günler

Dünya Çocukları Günü Mesajları

Dünya Çocukları günü tüm dünyada çeşitli etkinlikler ve günün anlam ve önemini Dünya Çocukları Günü Mesajları ile kutluyor. Birleşmiş Milletler tarafından kabul görmesinin ardından her yıl 20 Kasım tarihinde anılan Dünya Çocuk Hakları Gününe özel Çocuk Hakları Günü Sözleri sayfamızda;

Dünya Çocukları Günü Mesajları yazımız da; Çocuklar İle İlgili Sözler, Anlamlı Bebek Mesajları, Hak İle İlgili Sözler, Çocuk Hakları Mesajları, İngilizce Dünya Çocukları Günü Sözler yer almaktadır.

Dünya Çocukları Günü Mesajları

O zaman gününüz kutlu olsun çocuklarımm, pırlantalarımm

Her şey çocuklar ile güzel Dünya Çocuk Günü Kutlu Olsun.

Çocukça bir dünya için,çocuk kalanlarında günü kutlu olsun.

Kalbimizin bi köşesi hep çocuk kalsın Dünya Çocuk Hakları Günü’nü kutlarım.

Uzun ve parlak cümlelere gerek yok, çocuklar ölmesin yeter.. Dünya Çocuklar gününüz kutlu olsun.

Aydınlık dolu yarınlar adına tüm dünya çocuklarına mutlu, huzurlu ve sağlık dolu yaşamlar diliyorum.

Millet olarak, çocuklarımızı dünyadaki en kıymetli varlık olarak görüyor, onları el üstünde tutuyoruz. Dünya çocuklarının kutluyorum.

Geleceğimizi çocuklar aydınlatacak onlara iyi bir gelecek hazırlamak hepimizin görevidir. Dünya Çocuk Günü kutlu olsun…

Sevilmeyi, oynamayı ve okumayı dünyadaki tüm emsalleri gibi eşit derecede hak eden bütün mazlum çocuklar için iyiliklerle dolu bir gelecek dileğiyle… Dünya Çocuk Günü kutlu olsun…

Dünya Çocuklar Günü’nü kutluyor, çocuklarımızın çok daha huzurlu ve aydınlık bir geleceğe sahip olmaları umuduyla, dünyanın bütün çocuklarını sevgiyle kucaklıyorum.

Çocuklar bir gün değil hep gülsün, hep mutlu olsun tüm hüzünleri acıları son bulsun duası ile Dünya Çocuk Günü kutlu olsun…

Çocuğun kalbi ekilmemiş tarlaya benzer; ne eksen tutar. İyilik ekelim, doğruluk ekelim, sevgi ekelim, vatan, millet, bayrak aşkı ekelim… Dünya Çocuk Günü kutlu olsun.

Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir Dünya Çocuk Günü kutlu olsun…

Her çocuk dünyanın geleceğidir. Bugünün yarını, yarının umududur. Cennet kokulu çocuklarımızın Dünya Çocuk Günü kutlu olsun…

Başta mazlum coğrafyalarda yaşayan çocuklar için mutlu bir gelecek dileğiyle, tüm dünya çocuklarının Dünya Çocukları Günü’nü kutlarım.

Çocuklar umutlarımızı yarınlara taşıyacak yegane değerdir. Aydınlık geleceğimiz Büyük ve Güçlü Türkiye’nin yegane mimarları çocuklarımızın Dünya Çocuk Günü’nü kutluyorum.

Dünya Çocuk Gününde ; Çocuklarla Çocuk olabilmek nasip olsun tüm büyüklere ..Büyüdükçe kalbimiz hep çocuk kalsın.. masum ve temiz Dünya Çocukları Günü’nü kutlarım.

Çocuklar bizim hayallerimiz ve geleceğimizdir. Onlara iyi bir gelecek bırakmak hepimizin görevidir.. Tüm çocukların adil bir dünyada özgür ve mutlu yaşaması dileğiyle…..

Dünya Çocuk Günü’nde bu umudu birlikte yaşatmaya devam edeceğiz. İnsanlık için barış ve adaletin egemen olduğu huzurlu bir dünya temennisiyle ülkemin ve dünyanın tüm çocuklarının, Dünya Çocuk Günü’nü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

Çocuklar yarınlarımızdır. Onları en iyi şekilde yetiştirerek geleceğe hazırlama sorumluluğumuzu yerine getirirken, sevgi ve barış dolu bir dünya miras bırakabilmek temennisiyle ülkemiz ve tüm dünya çocuklarının Dünya Çocuk Gününü kutluyorum.


Özlü Sözleri kategorisinde en güzel Dünya Çocukları Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Çocukları Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Dünya Çocuk Hakları Günü Sözleri , Dünya Çocuk Hakları Günü Mesajlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.