Özel Günler

Karne Tatili İçin Mesajlar

Tatil demek okullar da öğretmenler, öğrencilere tatil demek anlamına geliyor. Karne Tatili İçin Mesajlar ise bu dönemde en çok aranan sözler arasında yerini alıyor. İşte bir dönem veya bir yılın yorgunluğu yaşayan sevdiğiniz insanlara güzel Karne Tatili Sözleri göndererek yakınlarınızı sevindirebilirsiniz.

Okullar İçin İyi Tatiller Mesajları yazımız da; Öğrencilere Tebrik Mesajları, Okul Tatil Sözleri, Karne İçin Güzel Sözler, 15 Günlük Karne Tatili Sözleri, Başarı Kutlama Sözleri yer almaktadır.

Karne Tatili İçin Mesajlar

Çalışmalarının karşılığı olan bu güzel karnen senin mutluluğun olsun. İyi tatiller.

Son derece başarılı bu dönem için seni tebrik ediyorum. Tatiliniz güzel olsun Hepinize iyi tatiller.

Son derece başarılı bu dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım hayatın boyunca başarılı olursun.

Bu yıl gösterdiğin performansın bütün eğitim öğretim hayatınca devam etmesini dilerim. İyi tatiller.

Okula başladığın ilk günden beri severek yaptığın her çalışmanın karşılığı bu karnededir. İyi tatiller tüm yavrularımıza.

Başarılarının bir ödülü olan bu Takdir Belgesini bize hediye ettiğin için çok teşekkürler yavrum. Ailen olarak her zaman arkandayız. İyi tatiller diliyorum.

Karne Tatili İçin Mesajlar
Karne Tatili İçin Mesajlar

Uzun ders maratonunda ter döken değerli öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.

Değerli öğretmenlerimiz ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle ülkemize layık olmak için daha fazla gayret ve istekle çalışmalarımıza devam edeceğiz inancım tam herkese iyi tatiller..

Bu mutlu günü böylesine güzel bir karneyle tamamladığın için beni çok sevindirdin. Teşekkür ederim yavrum.

Okula başladığın ilk günden beri severek yaptığın her çalışmanın karşılığı bu karnededir. Başarılar dilerim. Senin gibi bir evlada sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

Geleceğin teminatı olan öğrenciler ile eğitim camiasında görev yapan öğretmenlere sağlıklı, mutlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini dilerim. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/karne-tatili-icin-mesajlar.html

Takdir Belgesi ile bizleri çok mutlu ettiğini bilmeni isteriz çocuğum. Anne ve Baban olarak başarılarının devamını dileriz.

Sevgili Öğrenciler, notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirin.

Diğer Sayfalarımız; Okulların Açılması İle İlgili Komik Sözler

Karnelerin öğrencilerimiz, aileler ve öğretmenler için hayırlı, bundan sonraki dönemlerde de daha güzel başarılara vesile olmasını diliyor, huzur dolu bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.

Bu mutlu günü böylesine güzel bir karneyle tamamladığın için beni çok sevindirdin. Teşekkür ederim yavrum. Sana güzel bir tatil diliyorum.

Öğrencilerimizin, Anne ve Babaların heyecanla beklediği karneler artık ellerinizde unutmayın ki her öğrenci bizim için değerlidir. Ülkenin geleciği çocuklarımıza iyi tatiller dilerim.

Canım yavrum olağanüstü bir performans göstererek bu notları fazlasıyla hak ettin. Teşekkür ederim. Ailenle birlikte sabır ve özveriyle yaptığınız çalışmaların meyvesi olan bu güzel karnen senindir. Çok teşekkür ederim.

Okumak sağlıklı düşünmenin temelini oluşturuyor. Kitaplar tatil döneminde de elimizden düşürmeyeceğimiz hayat rehberi olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Sevgili öğrenciler, ülkemizin geleceğine yön verecek olan sizlersiniz. Milli ve manevi değerlerine bağlı olmak, araştırmak, sorgulamak, zamanı yaşarken gelecekteki yeniliklere uyum sağlayabilmek sizleri daima bir adım öteye taşıyacaktır. Bu duygulara tüm öğrencilere iyi tatiller dilerim.

Öğrencilerimiz yarıyıl tatilinde yapacakları iç muhasebeyle I. dönemi değerlendirme şansı bulacaklardır. Bu vesileyle öğrencilerimizin II. döneme daha dinamik başlayacağına ve gelecekteki hedefleri için daha azimli ve kararlı olacaklarına inanıyorum. Hepinize iyi tatiller.

Her öğrencimizin ilçemizin ve ülkemizin güvencesi olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi gayretlerinden ve fedakârlıklarından dolayı bir kez daha kutluyor, huzur dolu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni ediyorum.

Diğer Sayfalarımız;  Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeli, onları davranış ve tutumlarıyla da değerlendirmeliyiz. Gerçek başarı ikisini birleştiren başarıdır. Bunu unutmayalım herkese iyi tatiller dilerim.

Notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirin. Tatiliniz güzel olsun.

Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz yorucu bir dönem geçirdiler. Geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum.

Yoğun geçen bir dönemin ardından nefesleneceğiniz tatilinizi sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerle değerlendirmenizi umut ediyor, azim ve kararlılıkla derslerinizdeki eksiklerinizi gidermiş ve yeni döneme hazır bir şekilde gelmeniz temennisiyle hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. İyi tatiller dilerim.


Özel Günler kategorisinde en güzel Karne Tatili İçin Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Karne Tatili Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Karneye Yazılacak Öğretmen Görüşü , Karneye Yazılacak Öğretmen Görüşleri

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.