Eğitim Öğretimde bizim hem Annemiz hem Babamız olan Öğretmenlerimize göndereceğimiz Öğrenciden Öğretmene Güzel Sözler yazımız da hazırladık. Öğretmenlerimize göndereceğimiz mesajlar ile kendilerini değerli hissetirecek ve onları mutlu edecektir. İşte Öğretmene Güzel Sözler..

Öğrenciden Öğretmene Güzel Sözler yazımı da; Öğrenciden Öğretmene güzel sözler şiirler, Öğrenciden Öğretmene güzel sözler mektuplar, Veliden Öğrenciden Öğretmene güzel sözler, Öğrenciden Öğretmene güzel sözler kısa, Öğrenciden Öğretmene güzel sözler teşekkür yer almaktadır.

Öğrenciden Öğretmene Güzel Sözler

Hakkı ve hakikati öğretmen için görev yapan canım öğretmenim seni çok seviyorum iyi ki varsınız.

Bizleri okutup büyüten, bizlere hayatı küçükken öğreten güzel kalpli güzel insanlar sana binlerkere teşekkür

Pırıl pırıl meşalesin durmadan yanan öyle bir abidesin ki hiç yıkılmayan canım öğretmenim.

Biricik öğretmen im canım öğretmen im iyi ki varsın iyi ki benimlesin.

Öğretmene Sözler

Öğrenciden Öğretmene Güzel Sözler

Ey Öğretmenim benim canım öğretmenim gözleriniz ışıl ışıl benim canım öğretmenim. Açtığınız o güzel yol İçimi ısıtıyor sımsıcak benim canım öğretmenim. Okumayı yazmayı siz öğrettiniz sizi çok seviyorum. Benim canım öğretmenim.

Sen bizleri bu vatan için yetiştiren en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan yeri geldiğinde bir arka daş gibi sır tutan canım öğretmenim. Seni çok seviyorum.

Başarım da sen varsın. Kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun. Sevgili Öğretmenim.

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper iyi ki benim öğretmenimsin her şey için çok teşekkürler.

¸¸•*`❀ Öğretmene Doğum Günü Mesajları ¸¸•*`❀

Elleri öpülesi çok mübarek insansın. Çok kutsaldır mesleğin korunacak ilk cansın. Sevgili öğretmenim iyi ki varsın.

Siz bize bir harf değil 29 harf öğrettiniz bizler size ömrümüz boyunca köle olsak bile sizin hakkınızı asla ödemeyiz öğretmenim. https://www.sozlervadisi.com/guzel-sozler/ogrenciden-ogretmene-guzel-sozler.html

Bu hayatta eli öpülesi ve hakkı asla ödenemeyecek iki insan vardır: birisi annelerimiz, diğeri siz değerli öğretmenimsin.

Canım öğretmenim siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz.

Biz sizi sadece sınıfta veya okulda değil, bir ömür boyu seveceğiz öğretmenim.

Benim öğretmenim elindeki bir lokmasını benimle paylaşan, benim için her şeyi göze alan fedakâr insandır. Allah ona hayırlı bir ömür nasip etsin.

Duygusal Öğrenciden Öğretmene Güzel Sözler 

Öğretmen öğrencileri aydınlatmak için bir yanan fener gibidir. Canım öğretmenim sende bizleri aydınlattığın için teşekkür ederiz. bu sözler için teşekkürler.

Bugün başarımın ve hayatımda attığım adımların imzası senindir canım öğretmenim.

Siz dünyada eşi olmayan en güzel çiçeksiniz canım öğretmenim.

İnsanlar geçmişteki çoğu şeyleri unuturlar ama öğretmenlerini asla unutamazlar. Canım öğretmenim sende benim hiçbir zaman unutamayacağım öğretmenimsin.

Öğrenciden Güzel Sözler

Öğrenciden Öğretmene Güzel Sözler

Sizin için kalbime diktiğim gülüm ben yaşadıkça hiç solmayacak, o gül her zaman öğretmenim kokacak.

Sen bizleri bu vatan için yetiştiren, en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi sır tutan canım öğretmenim. Seni çok seviyorum

Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin. Bizde sizin elerinizden öpüyoruz. Siz bizim canımınsın Öğretmenim

Bazı dersler vardı Allah’ım hiç sozlervadisi.com bitmesin dediğimiz, o derslerin gelmesini dört gözle beklediğimiz ve o dersi anlatan siz değerli öğretmenimizin hiç gitmesin diye dua ettiğimiz öğretmenim.

Siz benim hatıra defterimde temiz bir sayfa gibi kalacaksınız benim aklımda öğretmenim.

Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim. Her şey için çok teşekkürler.

¸¸•*`❀ Veliden Öğretmene Güzel Sözler ¸¸•*`❀

Bu dünyada kalbimdeki her sevgi sınanabilir ama öğretmenim sana olan sevgim asla sınanamaz.

Benim öğretmenim yıllar geçse de asla unutulmayacak, gül bahçemde her zaman açan nadide çiçek olacaksın. Sen canım öğretmenimsin.

Başarımda senin, hayat yolunda attığım ilk adımda senin eserin öğretmenim. Seni çok seviyoruz.

Benim öğretmenim elindeki bir lokmasını benimle paylaşan, benim için her şeyi göze alan fedakâr insandır. Allah ona hayırlı bir ömür nasip etsin.

Öğretmenim ben sizi çok seviyorum, ömrüm boyunca sizi ve benim için yaptıklarınızı unutmayacağım. Hakkınızı helal edin öğretmenim.


Özel Günler kategorisinde en güzel Öğrenciden Öğretmene Güzel Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Öğretmenler Günü İle İlgili Sözler , Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

Share this:

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.