Özel Günler

Mekke’nin Fethi Kutlama Mesajları

Mekke’nin Fethi Kutlama Mesajları bu yılda yeni yıl geldiğinde sosyal medyadan en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Fethedilen Mekke’nin Müslümanların eline geçmesi ve putperestliğin yıkıldığı günün anısına yıldönümünde sevdiklerinize gönderebileceğiniz güzel mesajlarımızı beğeneceğinizi ummaktayız.

Mekke’nin Fethi Kutlama Mesajları yazımız da; Hicret İle İlgili Sözler, Fethi Kutlama Sözleri, Mekke İle İlgili Sözler, Resimli Mekke Sözleri, Anlamlı Fethi Lafları, Mekke’nin Kurtuluşu Sözleri yer almaktadır.

Mekke’nin Fethi Kutlama Mesajları 

Mekke’nin fethi mübarek olsun.

Bu gece Mekke’nin Fethi Peygamber efendimizi hasretle anıyor hakkın bizleri onun yolunda yürüyen kullarından etmesini niyaz ediyorum.

Mekke’mizin Fetih yıldönümü .. Bu itibarla Mekke’mizin fethi kutlu olsun.

YENİ yıl herkese sağlık mutluluk ve huzur getirmesi dibeklerim ve Mekke’nin fethi yıldönümünü Kutlarım

İslam alemi için kutsal olan Mekke’nin Fethi ve takvimlerin değiştiği bu günü kutlarım tüm insanlığa hayırlı olsun.

İslam için çekilen hiçbir sıkıntının boşa gitmediğini ve rabbimizin bunun karşılığında Mekke’nin Fethini müyesser kıldığı gerçeği kılavuzumuz olsun. Tüm İslam aleminin fetih yıl dönümünü de kutluyorum.

Yeni yılın hepinize huzur, mutluluk, neşe ve hayır getirmesi dileği ile…. Yeni yılınız kutlu olsun.. Mekke’nin fethi mübarek olsun…

Bugün Mekke’nin fetih yıldönümü. Tüm İslam aleminin (bu fetihin yüzü suyu hürmetine) uyanıp birlik ve beraberlik içerisinde olmalarını, daha nice gönül fetihlerine vesile kılmasını rabbimden niyaz ederim.

Ey Müslüman Bugün Mekke Fethi! Ümmeti Muhammed’in şerefli günün yıldönümü! Ey Müslüman, sana verilen bu şanı onurla taşı, taşı ki neslin tükenmesin! Ey Müslüman, bu fetih en şerefli Liderin Fethi!

Sayfalarımız; Engelliler Haftası Sözleri

İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ.. Şüphesiz, biz sana apaçık bir fetih verdik fetih/1 Mekke’nin fethi mübarek olsun.

Bugün Mekke’nin fetih yıldönümü tüm İslam aleminin (bu fetihin yüzü suyu hürmetine) uyanıp birlik ve beraberlik içerisinde olmalarını, daha nice gönül fetihlerine vesile kılmasını rabbimden niyaz ederim.

Fetihlerin en güzeli kuşkusuz sozlervadisi.com gönüllerde olandır. Mekke’nin Fethinde yalnız Mekke’ye değil bütün insanlığın gönlüne girilmiştir. Mekke’nin Fetih Yıldönümü mübarek olsun.

31 Aralık Mekke’nin Fethi Gününün tüm İslam alemine birlik ve beraberlik içinde olmalarına, yeni yılda sağlık, huzur ve esenlik getirmesine ve nice gönüllerin fethine vesile olması dua ve temennisiyle 31 Aralık Mekke’nin Fethinin milletimize hayırlı olmasını dilerim.

Her yeni gün ve her yeni yılın doğan bir umut olduğu, Anaların ağlamadığı, Şehitlerin gelmeyeceği inancıyla, Mekke’nin Fethi’nin Müslüman alemine yeni yılda huzur ve güven ortamına kavuşması dileğimle.


Özel Günler kategorisinde en güzel Mekke’nin Fethi Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Mekke’nin Fethi Mesajları bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Sakarya Zaferi Kutlama Mesajları , Eşe Babalar Günü Sözleri

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mekkenin fethi sirasinda kimse inancindan zorῘa donduruῘmeyecek diye emir veren bir peygamberin ummetiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.