Dini SözlerÖzel Günler

Mevlidi Nebi Haftası Kutlama Mesajları

Bu yılda Mevlid-i Nebi haftasına erişmenin huzuru yaşanıyor. Mevlidi Nebi Haftası Kutlama Mesajları bu özel günü için sosyal medyada paylaşımlarda bulunuyor. Peygamberimiz H.z Muhammed sav. Doğum gününü kutlayacağınız ve sevdikleriniz ile paylaşmak istiyorsanız sizlere güzel bir sayfa daha. İşte Mevlidi Nebi Haftası Mesajları….

Mevlidi Nebi Haftası Kutlama Mesajları yazımız da; Hz. Muhammed’in Doğum Günü Sözleri, Mevlidi Nebi İle İlgili Sözler, Dini Doğum Günü Mesajları, Mevlid Kandili Sözleri yer almaktadır.

Mevlidi Nebi Haftası Kutlama Mesajları

Allah’ım bize peygamber efendimizin ahlakıyla yaşamak nasip et ki, peygamber efendimizin sevgisine layık olalım Amin.

Mevlid-i Nebi Haftanızı tebrik ediyor, Bu haftanın İlimize, Ülkemize ve İslam Âlemine hayırlar getirmesini, insanlığın hidayetine vesile olmasını Yüce Mevla’dan niyaz ederim.

O’na uyunuz. O’nu örnek alınız ki o, sizde her gün yeniden doğsun… Yüreğinizi verin ki O’na, yarın orada sizinle olsun.

Alemlere rahmet olan Peygamber efendimizin doğumunun sembolü Mevlid-i Nebi Haftanız mübarek olsun.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Allah, nice gül kokulu sevgi dolu Mevlid-i Nebi Haftası’nı kutlamayı nasip etsin.

Mevlidi Nebi Haftası Kutlama Mesajları
Mevlidi Nebi Haftası Kutlama Mesajları

Teşrifinle müşerref eyle şu garibi, her açan gülde seni gören mustaribi. Ey ümmetinin eşsiz şefaat sahibi, gel sevindir, bak Yakup’a döndü gözlerim. Mevlid-i Nebi Haftası’nı tebrik ediyorum.

Yalvarışımı kabul eyle!.. Şefaat mumunu yak Ya Resûlullah!.. Yak ki, aciz kalemimi aradan kaldırarak o muma atılayım..Ömür ırmağımı senin saadet havuzuna akıtayım.. Mevlid-i Nebi Haftanız mübarek olsun.

İki cihân sultânının, doğduğu ay geldi yine, ilm u meârif kânının, doğduğu ay geldi yine, gelsün şefâat isteyen, bulsun safâ anı seven, ol sâhib-i hulk-i hasen, doğduğu ay geldi yine. Mevlid-i Nebi Haftası’nın tüm İslam alemine barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.

Mevlid-i Nebi Haftası, Peygamberimizin yaşayışını, mesajlarını yeniden hatırlamak, yeniden düşünmek ve layıkıyla anlamak için bir fırsattır. Bu duygularla, Mevlid-i Nebi Haftası’nın tüm İslam alemine barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.

Mevlid-i Nebi Haftası’nın başta ülkemiz olmak üzere bütün Müslümanların vahdetine, birliğine, dirliğine ve huzuruna vesile olmasını diler, cennet vatanımızın huzur ve mutluluğuna, aziz milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşliğine ve bütün insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim

Olmasaydın olmazdık bu laf bır fanıye soylenırse sadece sana soylenır can efendım

Bu mübarek haftada Peygamber Efendimizin “Yeryüzünde Allah’ın seyyah melekleri vardır. Onlar ümmetimin selâmını (anında) bana ulaştırırlar.” hadisini idrak edebilmek dileğiyle, İslam Âlemi’nin Mevlid-i Nebi Haftası’nı tebrik ediyorum

Yüce Rabbimiz tarafından “Âlemlere rahmet“, zulümden bunalan mazlumlara kurtarıcı, yolunu şaşıran insanlığa yol gösterici olarak gönderilmiş ve görevlendirilmiş olan Hz. Muhammet (sav.)’in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid-i Nebi Haftası’nın tüm İslam alemine barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.

Bu dünyada sana hasret yaşıyoruz ya Resul Allah, bu dünyada göremedik nur yüzünü, olamadık yanında, savaşamadık ta şehit bile olamadık www.sozlervadisi.com senin yolunda, bu aciz ümmetini ne olur sev ya Resul Allah. Mevlid-i Nebi Haftanız hayırlara vesile olsun.

Alemlere Rahmet Olarak gönderilen Peygamberimiz Hz. Muhammed  in bizlere sunduğu merhamet ve şefkat vurgusunun tüm yaralara merhem olması,temennisi ile tüm İslam aleminin Mevlid-i Nebi Haftası’nı tebrik eder selam ve saygılar sunarım.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Mevlidi Nebi Haftası Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Mevlidi Nebi Haftası Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; En Güzel Dua Sözleri  , Üç Aylar Kutlama Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.