Dini Sözler

Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri

Yokluğunda hep bir yanı eksik boynu bükük içinde bir yarım kalmışlık yaşayanlar için Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri derledik. Anne dediğin de her zaman kalbi acıyanlar için en Duygusal ölüm yıldönümü sözleri ile birlikteyiz.

Ölüm Yıldönümü Sözleri yazımız da; Vefat eden Anneye  duygusal sözler, Resimli ölüm yıldönümü mesajları, Rahmetle Anneye özlem sözleri, Babaya ölüm yıldönümü mesajları, Duygusal yıldönümü mesajları yer almaktadır.

Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri

Sensiz dünyanın tadı tuzu yok be Annem. Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum.

Ölüm yıldönümünde Annem Allah’ım mekanını cennet eylesin. Dualarımızı kabul etsin.

Anneyi sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim. Nur içinde yat.

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin mekanın cennet olsun. Ölüm yıldönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum. Canım Annem.

Sen gittin ya büyüdüm ben de ben de anne oldum ama senin özlemin, sefkatin, kokun, gözlerin, gülüşün, balkızım demen burnumda tuter oldu. Ölüm yıldönümünü büyük bir aşkla anıyorum.

Seni çok özlüyorum annem için hala yanıyor ağlıyorum annem benim mis kokulu annem mekanın cennet olsun. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum

Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri
Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin toprağın bol huzur içinde yat ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum canım anneciğim.

Canım annem sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem. Seni çok özledim. Günahların af, mekanın cennet olsun. Ölüm yıldönümünü özlemle anıyorum.

Unutulmamak isterdi unutulmadı Annecim. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum mekanın cennet olsun.

İçim yanıyor be Annem yanıyor da hiç sönmüyor mekanın cennet olsun yattığın yer nurla dolsun efendimiz sav. Şevaatçin olsun inşallah. Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum.

Allah’ım seni Peygamber Efendimize komşusu yapsın, kabrin rahat ve nurlu olsun melek annem. Ölüm yıldönümünü özlemle ve rahmetle anıyorum.

Daha ne kadar özleyeceğim seni diye sordum ama cevap alamadım Anacım. Ben senin beni bırakıp gidişinin ilk yılında seni çok özledim.

Canım Anneciğim. Kahkahalarının sozlervadisi.com karıştığı eski günleri anmak hala mutluluk veriyor. Mekanın cennet bahçelerinde olsun. Seni kaybettiğim seneyi devriyesinde rahmetle anıyorum.

Bu senede yokluğunda bütün eşyalarını koklayıpta uyuyorum annem… Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum. Mekanın cennet olsun.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Anneye Özlem Sözleri

Senin bir parçan olduğum için çok şanslıyım. Dünyaya tekrar gelsem yine senin evladın olmak için her şeyimi verirdim. Nurlar içinde yat Anam. Ölüm yıldönümünü sevgi ve rahmetle anıyorum.

Dünyanın bütün çiçeklerini önüne sersem, al bütün varlığım senin olsun desem yine de hakkın ve emeğin ödenmez. Mekanın cennet olsun Annam. Ölüm yıldönümünü aşkla anıyorum.

Boynum büküldü annem, gülen yüzlerim soldu Annem. Sen gittiğinden beri açan çiçekler bile küstü bana. Senin en tatlı halini özlüyorum her sene olduğu gibi . Ölüm yıldönümünü sevgi ile anıyorum Annecim.

Çaresizlik gözünü kapattığında sana bu www.sozlervadisi.com kadar yakın olan birinin aslında bilmediğin ve çok uzak bir yerde olduğunu bilmektir. Canım Anam nurlar içinde yat. Senin yokluğun unutulmuyor, yerin dolmuyor. Saygı ile anıyorum.

Bir bitkiye can veren su gibi güneş gibi beni dünyaya getirip büyüttün, yıllar boyu koruyup kolladın. Neler yapsam hakkını ödeyemem, benim biricik Annem. Seni çok özledim. Mekanın cennet olsun Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum.

Biz birlikteyken hiç önemsemediğim saatleri ayları mevsimleri yılları şimdi ne kadar çok arıyorum Annecim. Ve bir ölüm yıldönümü daha ne kadar acıdır ki bir kez daha birlikte yaşayacağımız birlikte güleceğimiz yeni bir zamanımızın asla olmayacağını biliyorum yine de seni ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum.


Dini sözler kategorisinde Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Ölüm yıldönümü sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Hz. Muhammed (s.a.v) Sözleri , Ölüm Yıldönümünde Söylenecek Sözler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.