Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri

Anne Ölüm Yıldönümü Mesajları
Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri

Yokluğunda hep bi yanı eksik boynu bükük içinde bi yarım kalmışlık yaşayanlar için Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri derledik. Anne dediğin de her zaman kalbi acıyanlar için en Duygusal Ölüm Yıldönümü Sözleri ile birlikteyiz.

Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri yazımız da; Vefat eden Anne ölüm yıldönümü sözleri, Anne ölüm yıldönümü sözleri resimli, Rahmetle Anne ölüm yıldönümü sözleri, Anne ölüm yıldönümü sözleri yeni, Duygusal Anne ölüm yıldönümü sözleri yer almaktadır.

Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri

Ölüm yıldönümünde Annem Allah’ım mekanını cennet eylesin. Dualarımızı kabul etsin.

Biz birlikteyken hiç önemsemediğim saatleri ayları mevsimleri yılları şimdi ne kadar çok arıyorum ANNECİM. Ve bir ölüm yıldönümü daha ne kadar acıdır ki bir kez daha birlikte yaşayacağımız birlikte güleceğimiz yeni bir zamanımızın asla olmayacağını biliyorum yine de seni ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum

Bir bitkiye can veren su gibi güneş gibi beni dünyaya getirip büyüttün, yıllar boyu koruyup kolladın. Neler yapsam hakkını ödeyemem, benim biricik annem. Seni çok özledim. Mekanın cennet olsun Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum.

Anne Ölüm Yıldönümü Mesajları
Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin toprağın bol huzur içinde yat ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum canım anneciğim.

Unutulmamak isterdi unutulmadı Annecim. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum mekanın cennet olsun

Seni çok özlüyorum annem için hala yanıyor ağlıyorum annem benim mis kokulu annem mekanın cennet olsun. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/anne-olum-yildonumu-sozleri.html

Boynum büküldü annem, gülen yüzlerim soldu annem. Sen gittiğinden beri açan çiçekler bile küstü bana. Senin en tatlı halini özlüyorum her sene olduğu gibi . Ölüm yıldönümünü sevgi ile anıyorum annecim.

Çaresizlik gözünü kapattığında sana bu kadar yakın olan birinin aslında bilmediğin ve çok uzak bir yerde olduğunu bilmektir. Canım anam nurlar içinde yat. Senin yokluğun unutulmuyor, yerin dolmuyor. Saygı ile anıyorum.

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin mekanın cennet olsun. Ölüm yıldönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum. Canım Annem.

¸¸•*`❀  Ölen Anneye Özlem Sözleri ¸¸•*`❀ 

Daha ne kadar özleyeceğim seni diye sordum ama cevap alamadım Anacım. Ben senin beni bırakıp gidişinin ilk yılında seni çok özledim.

Senin bir parçan olduğum için çok şanslıyım. Dünyaya tekrar gelsem yine senin evladın olmak için her şeyimi verirdim. Nurlar içinde yat Anam. Ölüm yıldönümünü sevgi ve rahmetle anıyorum

Canım anneciğim. Kahkahalarının sozlervadisi.com karıştığı eski günleri anmak hala mutluluk veriyor. Mekanın cennet bahçelerinde olsun. Seni kaybettiğim seneyi devriyesinde rahmetle anıyorum

Allah’ım seni Peygamber Efendimize komşusu yapsın, kabrin rahat ve nurlu olsun melek annem. Ölüm yıldönümünü özlemle ve rahmetle anıyorum

Canım annem sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem. Seni çok özledim. Günahların af, mekanın cennet olsun. Ölüm yıldönümünü özlemle anıyorum.

Dünyanın bütün çiçeklerini önüne sersem, al bütün varlığım senin olsun desem yine de hakkın ve emeğin ödenmez. Mekanın cennet olsun Annam. Ölüm yıldönümünü aşkla anıyorum.

Sen gittin ya büyüdüm ben de ben de anne oldum ama senin özlemin, sefkatin, kokun, gözlerin, gülüşün, balkızım demen burnumda tuter oldu. Ölüm yıldönümünü büyük bir aşkla anıyorum.

Sensiz dünyanın tadı tuzu yok be Annem. Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum.

Anneyi sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim. Nur içinde yat.

Bu senede yokluğunda bütün eşyalarını koklayıpta uyuyorum annem… Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum. Mekanın senent olsun

İçim yanıyor be annem yaniyorda hic sönmüyor mekanın cennet olsun yattığın yer nurla dolsun efendimiz sav. Şevaatcin olsun inşallah. Ölüm yıldönümünde sevgi ile anıyorum.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Anne Ölüm Yıldönümü Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Hz. Muhammed (s.a.v) Sözleri , Ölüm Yıldönümünde Söylenecek Sözler

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.