Galatasaray Sözleri , Ultraslan Sözleri , Galatasaray Sözleri 2018

0
359
views
Galatasaray Sözleri , Ultraslan Sözleri , Galatasaray Sözleri 2018

Galatasaray Sözleri

Sarı kırmızı renklere gönül vermiş büyük takımın büyük taraftarı için hazırladığımız Galatasaray Sözlerini sizlere sunuyoruz. Sevdiklerinize göndereceğiniz sözleri bulacaksınız sayfamızda. İşte sosyal medyada paylaşılan en çok Galatasaray Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar

Galatasaray Sözleri sayfamızda; Ultraslan Sözleri, Galatasaray Sözleri Fenere Kapak, Galatasaray İlgili Whatsapp Durumlarını bulabilirsiniz. Ayrıca Galatasaraydan Beşiktaşa Kapak Sözler, Galatasaray Sözleri Tumblr, Galatasaray Sözleri 2018 bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir << Beşiktaş Taraftar Sözleri


Ali Sami Yen’in Kaleminden “Galatasaraylılık”

Galatasaray’ın kurucusu Ali Sami Yen, Emin Bülent Serdaroğlu ile yaşadığı bir anısından yola çıkarak Galatasaraylılığı anlatIyor:

“Kulübümüzü kurma fikrinden ilk kez en yakın arkadaşım Emin Bülent’e sözetmiştim. O daha büyük sınıftaydı, okulu benden önce bitirmişti, bu yüzden yalnız tatil günlerinde buluşabiliyorduk.

Çalışmaları Asım Tevfik ile yürüttük, grubumuzu genişlettik ve o zaman çok sorumluluk getirici bir iş olan kulüp kurma işimizi tamamladık.

Emellerimizin düşünceden uygulamaya geçmesi sırasında yanımızda çalışan Asım Tevfik olduğu için, onu, hala müzemizde sakladığımız sicil defterimizin iki numarasına, Emin Bülent’i de üç numarasına kaydettik.

Aradan yıllar geçti. Güneş kulübünün doğmasına varan anlaşmazlıklar ve mücadeleler Emin’i çok üzmüştü, spordan ve sporcudan nefret ediyordu. Öyle sanıyorum ki, bizi artık yalnız kişisel dostluk bağlıyordu. Galatasaraylılık ortadan silinmiş gibiydi.

Yıllar yeniden akıp gitti. Unutmayacağım bir kara gündü. Emin Bülent Göztepe’deki evinde son saatlerini yaşıyordu. Sayın eşi beni karşılarken, “Aman, bu defa çok fena göreceksiniz… İçeriye girmeden kendinizi alıştırın, yüzünüzden birşey anlamasın…”Aylardan beri ölüme karşı yaptığı çetin mücadele zavallı Emin’in aslan gibi bünyesini bitik bir hale getirmiş hem de ruhunu hırpalamıştı. Eliyle işaret ederek beni yanına çağırdı. “Ali Sami” dedi, “Şimdiye kadar içimde sakladığım bir duyguyu sana açıklayacağım: Benim hakkımı yediniz, 2 numaralı Galatasaraylı benim” ve gözlerinin feri bir an için tekrar parlayarak: “Arkadaşlara söyle, hakkımı vermezseniz ruhum hepinizden davacıdır” sözünü ekledi. Emin hayatının son büyük hamlelerinden birini yapmıştı. Başı yana çevrildi, elleri yorganın üstüne dermansız düştü. Ben şaşırmış kalmıştım, Kulübünün sözünü bile ettirmek istemeyen insan bu muydu?

Emin’in son arzusunu yerine getirmek için önce Asım’la görüştüm. O da Emin’i çok severdi. Kulüp dertleri bizi birbirimize üç silahşörler gibi bağlamıştı. Asım, Emin’i kurtarmak için canını verirdi, fakat Galatasaraylılığını ifade eden bu belgeden vazgeçmeye razı olamadı, elinden gelmiyordu. Galatasaray kongresi, iş kendisine gelince, bu iki emektar arkadaşın duygularını coşkuyla karşıladı, her ikisini de kulüplerine bağlılık açısından haklı görerek güzel bir sonuca vardı:
Emin de, Asım da Galatasaray’ın 2 numaralı üyesi sayılacak; 3 numara kimseye verilmeyecekti. Fakat gerçekte öyle olmadı, Emin’in asil ruhundan boş kalan yeri bir tek kişi değil, bütün GalatasaraylIlar bir anda duygularıyla doldurdular.”

Galatasaray Sözleri

Onurluyuz_gururluyuz_taraftarın kralıyız biz varya biz Cimbomluyuz…!


Şampiyonmuş kanarya hamsilermiş fırtına kara kartalmışalemin kralı ultra aslandır bu alemin babası.


Millet sevgilisinin kolunda bağırsın seni seviyorum diye bizde sokakları inletelim tek Aşk GALATASARAY Diye !


Takım tutmak kolay, taraftar olmak “zor”‘dur; işte biz “zor”‘u başarırız, diyenlerdeniz


İlginizi Çekebilir <<<< Milli Takım Sözleri ve Sloganları

Sponsorlu Bağlantılar

3 büyük yoktur TeK büyük vardır oda “GALATASARAY”


Biz Cim Bom’a gönül verdik, yollarına güller serdik. Haydi, gol ne zaman derdik. Biz hep sevdik hep de yendik.


Galatasaray diyince diller susar gözler konuşur.


İçimizde Cim Bom aşkı, kalbimizde Cim Bom aşkı, akıtsınlar kanımızı, emin ol ki sarı kırmızı…


Biz Cim Bom’a gönül verdik, yollarına güller serdik. Haydi, gol ne zaman derdik. Biz hep sevdik hep de yendik.


GALATASARAYLI olmak için önce ADAM sornada YÜREKLİ olman lazım


Ne hevestir nede bir tutuku Galatasaray sevgisi anlatılmaz bir duygu


1905′De Doğdu Galatasarayımız sarı kırmızı renginle ne Avrupa ne Türkiye dayanabildi gücümüze.


Alemin kralıymış sarı civcivler, Şampiyon olacakmış bordo hamsiler, Avrupa fatihiymiş kara fatmalar, alemin tek kralı Galatasaraylılar.


Ne türkiye ne avrupa kesmedi www.sozlervadisi.com bizi artık nasa’dan onayIı uzayda arıyacağız rakipIerimizi

Sponsorlu Bağlantılar

Kazanırsan sevgimiz , kaybedersen sadakatimiz artar. Haydi Cimbom’um!!


Tek çıkarsız sevgimiz cimbom.


Bundan büyük gurur yooooook, Cimbom’lu olmak kadaaaaar! Sevgimiz hiç bitmeyecek, kıyamet gününe kadar!!!


Hasretinle yandık öldük biz cimbombomu böyle sevdik senin sevginin biz cefasını heran bildik hergün çektik mesafe engel değil bizıi sevgimiz


Bizim sevdamız başka Bizim yüreğimiz çok başka Aşkımız Cimbom Sevgimiz sarı kırmız


Ne yaşarsak yaşayalım sana sevgimiz,bağlılığımız sonsuz Cimbomum.Varsa yoksa cimbom bilader.


Aynen hepsine inat biz şampiyon cimbom yazdıracağız GALATASARAY bizim herşeyimiz.


Yükseliyor sesimiz, ta ufuklara kadar. Şampiyonluk bekliyoruz, şanlı Galatasaray. Bundan büyük gurur yok, Cimbom’lu olmak kadar. Sevgin hiç bitmeyecek, kıyamet gününe kadar.


Öleceksem burda öleyim, Cimbom için canımı vereyim, Kefenim sarı kırmızı olsun, Mezarım hep hatırla dolsun


Ultraslan Sözleri

Nasıl geldiysek öyle gideceğiz, GALATASARAYLI doğduk GALATASARAYLI öleceğiz…


Hayat dediğin 90 dakikadan ibaret 45 kırmızı 45 sarı ölümüne GS! 


Galatasaray’ı öyle her insan sevemez. Galatasaray’lı olmak için önce insan olmak gerekir.


Sarı kırmızı akar kanımız! Vazgeçiremez ne anamız ne babamız. Sökseler de kalbimizi sonuna kadar Galatasaraylıyız. En büyük cimbom.


Gün gelir yeneriz gün gelir kükreriz


Galatasaray varken diğerlerinin söz konusu olmaya hakkı yok!!

Sponsorlu Bağlantılar

Gam mı yedin takımdan Aldandınmı spor dan Laf mı yedin ondan bundan Arkana bakma o zaman Tarafın olursa,bile birtane olsun Anılar gelir geçer,galatasaray geçmez Saray ,adı üstünde Adını anar Rakibimiz belli Adına kurban Yanarız yanarız da buna yanarız dünyam GALATA SEN HEP ÇOK YAŞA …CİMBOMBOM https://www.sozlervadisi.com/spor-sozleri/galatasaray-sozleri.html


İlginizi Çekebilir << Göztepe Tezahürat Sözleri


Alemin kralıymış sarı civcivler, şampiyon olacakmış bordo hamsiler, Avrupa fatihiymiş kara fatmalar, alemin tek kralı ultra Aslanlar!


Gökte yıldız gibi parlayan formamızı giyiniriz biz, üstümüze çünki bizim ilk aşkımızda son aşkımızda gökte yıldız gibi parlayan Galatasaray formamız


Galatasaray varsa aşk ver yürü be Galatasaray yücelt aşkımızı göklere kadar kim tutar ki seni şanlı Galatasaray


Herkes eğilsin önümüzde karşımızda şampiyonlar şampiyonu cimbombom duruyor


Biz kokladığımız gülde bile takımımızı belli ederiz, aslan kral en büyük Galatasaray


Günesin bile sarı doğup kırmızı battığı dünyada bana başka takımın varlığından bahsetmeyin.


Onurluyuz gururluyuz, taraftarın kralıyız, biz var ya biz Cimbomluyuz…


Seni sevmek dikenler içinde bir gülü, seni sevmek yağmurlar altında sonbaharı, seni sevmek parlayan yıldızla yön bulmak gibi, sıradan ama sürekli….. GALATASARAY


Dünyada iki renk gül olsun biri kırmızı diğeri beyaz sen beni unutursan kırmızı güller solsun ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun. Galatasaray


Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, en büyük dileğim seni şampiyon görmek.


Seninle doğdu bu beden, Bir gün senle ölecek, Sana olan aşkımız, Sonsuza dek sürecek. Şu şerefsiz dünyada, Senden başka kimim var, Hayatın anlamı, SENSİN GALATASARAY.


Varsın babadan kalmasın villa. Olmasın para yada araba. Üzülme baba takma kafana, Galatasaraylı yaptın ya, o yeter bana.


Köprüden geçtim köpüklü kavhe içtim, galatasarayı görünce fenerbahçeden vazgeçtim…


Ölüm varmış, korku varmış, bu dünyanın sonu varmış, bizim için yoktur tasa, kalbimde sen yaşadıkça, başarılar gelir geçer, asaletin bize yeter, öyle şeyler yaşattın ki, uğrunda ölmeye değer.


Yağmurlu bir günde görmüştüm seni. Üzerinde çubuklu forman var idi, O günden sonra Anladım ki ben, Hayatın anlamı Sarı Kırmızı…


Spor Sözleri kategorisinde  en güzel Galatasaray Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Göztepe Taraftar Sözleri Fenerbahçeye Laf Sokucu Sözler

Facebook Yorumlar

İlginizi Çekebilir  Galatasaray Şampiyonluk Sözleri , Galatasaray Besteleri Sözleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here