Özel Günler

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Kuruluş Mesajları

Yavru vatan Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 39. Yıl dönümü her zaman olduğu gibi bu yılda Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Kuruluş Mesajları ile sosyal medyada kutlanıyor. KKTC’nin kurucuları ve tüm aziz şehitlerimiz ile gazilerimizin anılacağı bugün de sevdiklerinizi kutlamalarını yapabileceksiniz.

Türk Cumhuriyeti’nin Kuruluş Mesajları yazımız da; Kıbrıs İle İlgili Sözler, Cumhuriyet Sözleri, Girne İçin Güzel Sözler, En Güzel Yavru Vatan Sözleri, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Kuruluş Sözleri yer almaktadır.

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Kuruluş Mesajları

KKTC Seni yaşatmak boynumuzun Borcudur. Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Türk’ün balası kurt olur, Bastığı yer yurt olur! 39. yaş günün kutlu olsun; Türk Yurdu KKTC

“Biz milliyetçiliği Kıbrıs’ın dağlarına yazdık” diyen Karaoğlan’ın emaneti yavru vatan güzel adanın …….. kuruluş yıldönümü kutlu olsun

Bugün 15 Kasım 1983 tarihinde bağımsızlığına kavuşmuş olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ……… kuruluş yıl dönümü Kutlu olsun..

KKTC 39 Yaşında!! Başta kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş olmak üzere; tüm şehitlerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyoruz. Gazilerimize saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.

15 Kasım 1983 yılında kurduğumuz Genç Cumhuriyetimizin kuruluşunun 39. Yıldönümünde tüm halkımızın özgürlük ve bağımsızlık bayramını en içten duygularla kutlarım.

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti' nin Kuruluş Mesajları
Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ nin Kuruluş Mesajları

Varoluş ve özgürlük mücadelemizi devlet kurarak taçlandırdığımız için sevinçli ve gururluyuz

15 Kasım 1983’te, Kıbrıs Türk Federe Devleti meclisinin oy birliği ile almış olduğu karar sonucunda kurulan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kuruluşu bir kez daha kutlu olsun. Kıbrıs Türk’tür, Türk kalacak.

Cumhuriyet Bayramımızı kutlarken; bağımsızlık ve özgürlüğümüzü kazanmamızı sağlayan şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve mutluluk diler, tüm halkımızın bayramını en içten duygularla kutlarım.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kıbrıs Türk halkının özgürlüğünün, egemenliğinin, vatanına sahip çıkışının adıdır. Varmak istediğimiz ve vardığımız en güzel, en ileri noktadır.  Şimdi görev onu yaşatmak ve yüceltmektir

Cumhuriyetimizin 39. Kuruluş yıldönümünü kutladığımız bugünün öncelikle tüm yurttaşlarımız için, KKTC’nin gelecekte barış ve huzur içerisinde yaşamasına vesile olacak, kısır görüşme trafiği yerine ortak noktalarda uzlaşma ile ilelebet yaşayabilir, uluslararası tanınmış bir ortak vatana dönüşmesi temennimizi sunar nice mutlu bayramlar dileriz

Mücahit Kıbrıs Türk halkının şanlı direniş ve egemen varlığının simgesi olan Cumhuriyetimizin 39. Kuruluş yıldönümünü onur ve gururla kutlarken, Liderimiz Dr. Fazıl Küçük, Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf R. Denktaş’ı ve tüm şehitlerimizi rahmetle anar, gazilerimizi minnet ve şükranla selamlıyoruz

KKTC 39. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun hepimizin, dertsiz, tasasız mutlu günleri olsun

Kıbrıs Türk halkının yıllar süren özgürlük ve bağımsızlık mücadelesi sonunda, kendi kaderini tayin etme temelinde ilan edilen KKTC’nin 39. Kuruluş yıldönümünü büyük coşku, heyecan ve gururla kutluyoruz

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 39. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun! Vatanımız uğruna hayatını kaybeden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.


Özel Günler kategorisinde en güzel Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Kuruluş Yıl Dönümü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Kuruluş Yıl Dönümü Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Ankara’nın Başkent Oluşunu Kutlama Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.