Uzaktaki sevdiklerimize göndereceğimiz ve bayramlarını en içten dileklerimizle kutlayacağımız Kurban Bayramı Tebrik Mesajları ihtiyacımızın olduğu anlamını da doğruyor. Bu mübarek günlerde uzakta olan sevdiklerinizi unutmadığınızın kanıtı Kurban Bayramı Sözleri seçenekler arasında sunuyoruz. Sevdiklerinize gönderebileceğiniz Bayram Mesajları….

Kurban Bayramı Tebrik Mesajları yazımız da; Kısa Bayram Sözleri, Anneye Bayram Tebrik Sözleri, Dostlara tebrik Sözleri, Kurbanlık İçin Sözler, Baba İçin Kurban Sözleri yer almaktadır.

Kurban Bayramı Tebrik Mesajları

Basta sehit ve gazi aileleri olmak uzere tum islam aleminin kurban bayrami mubarek olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban bayramınız kutlu olsun!

Mubarek kurban bayrami tum yurdumuza ve tum dunyaya huzur ve sukunet getirsin insallah.

İslam âleminin mubarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz.

Kurban Bayramı Tebrik Mesajları

Kurban Bayramı Tebrik Mesajları

Dünya müslümanlarının mubarek Kurban bayramı kutlu olsun.Bu aziz bayram sizlere ve sevdiklerinize hayırlara vesile olsun.

Dostlar, Herbirinizin Kurban Bayramı mubarek olsun. Sağlık sıhhat ve afiyet içersinde nice bayramlara hep birlikte kavuşmak temennisyle inş

En güzel bayramların en güzel anlıları sadece bugün değil her gün size güzel bir anı olsun! Kurban bayramınız mübarek olsun!

Bu günlere kavuşturan Rabbime binlerce şükürler olsun. Sizin, Sevdiklerinizin ve İslam Aleminin Kurban Bayramı Mubarek olsun..

Tum islam aleminin kurban bayrami mubarek olsun. Buyuklerin ellerinden kucuklerin gozlerinden opuyorum

Bu mübarek güzel günde sozlervadisi.com kurbanların kanı kadar temiz bir gelecek sizlerin olsun Bayramınız Mübarek Olsun…

Diğer Sayfalarımız; Ölen Anneye Kurban Bayramı Mesajları

Kurban bayramı Tüm müslüman alemine Mubarek olsun Rabbim adağınızı Zekatınızı kabul etsin Hayırlara vesile olsun inşallah..

Ozlemsiz, acisiz mutlu huzurlu nice gelenekli-gorenekli bayramlar yasamak dilegiyle… Kurban Bayrami’miz mubarek olsun..

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve Kurban bayramınız mübarek olsun.

Herkesin Kurban Bayrami mubarek olsun, ibadetleriniz kabul, gunahlarimiz aff olsun, nice saglikli, mutlu, saadet…

Ümmetin içinde bulunduğu elim durum sebebiyle buruk geçen şu günlerin Arefe ve Kurban bayramı münasebetiyle dualarla Cumaniz Mubarek Olsun.

Bütün Müslüman Aleminin ve takip ettiğim abla abi kardeş arkadaşlarımın Kurban Bayramı Mubarek olsun ALLAH tekrar Nasip etsin AMİİİN

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz sozlervadisi.com şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Kurbɑn Bɑyrɑmının bizi emin ɑdımlɑrlɑ geleceğe tɑşıyɑcɑk milli berɑberlik ve toplumsɑl uzlɑşmɑ bilincimizin dɑhɑ dɑ kuvvetlenmesine vesile olmɑsını diliyorum.

Özlediklerimizle, Sevdiklerimizle kucaklaştığımız Mutlu sofralarda buluşup Güzel anılar biriktireceğimiz Çok güzel bir bayram dilerim… Tüm güzel yüreklerin Kurban Bayramı Mûbarek Olsun… Sevgiler…

Bayramların özü sıla-i rahimdir… Bugün Kurban Bayramı. Allah’a kulluğumuzu arz ettiğimiz, verdiği nimetlere şükrettiğimiz müstesna bir vakit. Hz. İbrahim’in imanını, Hz. İsmail’in teslimiyetini kuşananlara Rabbimizin bir ikramı. Kurban Bayramınız Mubarek Olsun.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Kurban Bayramı Tebrik Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kurban Bayramı Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Kurban Bayramı İçin Kutlama Mesajları , Kurban Bayramı Mesajları


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.