Dini Sözler

Cuma Gecesi İçin Mesajlar

İslam âleminin en önemli gecelerinden, sevapların iki kat sevap olduğu Cuma Gecesi nasıl ihya edilir? Cuma Gecesi İçin Mesajlar Nelerdir? Cuma Gecesinin Sözleri nelerdir? İşte Müslümanlar için en önemli günlerin başında gelen Cuma Günü ile ilgili tüm merak edilenler ve Cuma Mesajları..

Cuma Gecesi İçin Mesajlar yazımız da; Dualı Cuma Sözleri, Perşembe Gecesi İçin Sözler, Güzel Dini Sözler, Cuma Namazı İçin Kutlama Mesajları, Resimli Cuma Sözleri, Cuma Geceniz Mübarek Olsun Sözleri yer almaktadır.

Cuma gecesi önemi ayetlerle belirtilmektedir. Camilerin dolup taştığı, ibadetlerin yapıldığı Cuma geceleri önemi çok fazladır.

Cuma Gecesi İçin Mesajlar

Cuma geceniz hayr olsun. Dualarınızda bulunmak dileğiyle…

Allah sizi yükünüzü hafifleten insanlarla karşılaştırsın… Cuma geceniz hayr olsun.

Seven sevdine kalsın,geceniz hayırlar vesile olsun Cuma geceniz mübarek olsun.

ALLAH kalbinizden geçenleri ömrünüze hayırlı kılsın Cuma geceniz hayırlara vesile olsun.

Cuma geceniz ve gününüz mubarek olsun….kimin ne duası varsa kabul olsun İnşaallah.

Cuma gececi hürmetine Rabbim biz aciz kullarını affetsin inşallah Cuma gecenz mubarek olsun.

Rabbim cuma hürmetine tüm dualarınızı kabul etsin geceniz mubarek cumanız bereketli olsun.

Cuma Gecesi İçin Mesajlar
Cuma Gecesi İçin Mesajlar

Hüznüm de sana, umudum da sana, şükrüm de sana Allah’ım… Cuma gecemiz hayr olsun…

Cuma geceniz mübarek olsun İnşaAllah kalpleriniz nur dolsun yüzleriniz iki cihanda ak Olsun.

Allaha emanet olun güzel bir cuma sabahına uyanmanız dileğiyle Cuma Gecemiz Mübarek olsun.

Allah’ım..!! Ömrümüzün kalan kısmını, geçen kısmından hayırlı eyle… Cuma gecemiz hayr olsun…

Gecemiz CUMA’ya açılırken Sen bizi kapından eli boş gönderme ALLAH’ım… Cuma geceniz mubarek olsun …

Bu mübarek gecenin hürmetine, Allah (c.c), dünyada zulum gören, bütün müslüman kardeşlerimize yardım etsin… Hayırlı Cumalar…

Uykularınızı değil, Ekmeğinizi bölmek istedikleriniz olsun yanınızda .. Cuma Geceniz Mübarek Olsun Hayr Olsun .

Her ne kadar ertelenmiş olsada hayâllerimiz Yarına umutla bakan gözlerimiz var Çünkü yarınlar bizim .. Cuma akşamınız mübarek olsun

Huzuru kendi içinizden başka bir yerde bulamazsınız huzurunuz mutluluğunuz daim olsun cuma akşamınız mubarek olsun selam ve dua ile Hayırlı akşamlar

Diğer Sayfalarımız; Dini Whatsapp Profilleri 

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cuma akşamlarınız olsun.

Cuma Geçeniz mübarek olsun Allah Dualarınızı kabul eylesin Allah ülkemizi milletimizi Tüm kötülüklerden korusun.

Gönül sepetinize, güzellikler dolsun, www.sozlervadisi.com o güzel yüreğinize, Rahmanın nuru dolsun,.. Akşamınız hayr huzurunuz daim olsun..Cuma geceniz mübarek olsun Selam ve dua ile..

Yüreğinizden ve gözlerinizden güzelliklerin hiç eksilmemesi dileğiyle hayırlı huzurlu akşamlar cuma geceniz mübarek olsun.

Bütün güzelliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim hakkımızda en hayırlı kilitleri aç. Cuma geceniz bayram tadında olsun inşallah.

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.\’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile Cuma Geceniz Mübarek Olsun..

Ettiğimiz her dua, derdimize deva, hastalara şifa, gözlere nur, gönüllere huzur, geçmişlere rahmet, evimize bereket getirsin.. Cuma geceniz mubarek olsun.

Güzel olan şeyler öyle hemen olmaz Vesileler olması gerek biraz Huzur çok Emek ve Çaba gerek Duaların kabulüne en güzel Vesiledir Cuma akşamınız bu güzelliklere Vasıl olmak dileği ile.

Günlerin en değerlisi cumadır. Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminlerin bayramıdır. Cuma Geceniz Mübarek Olsun.

ALLAH’IM, Cuma gecesi ve günü hürmetine gönüllere düşen kırgınlıkları, acıları, sıkıntıları rahmetinle iyilik ve güzelliklere dönüştür..


Dini Sözler kategorisinde en güzel Cuma Gecesi İçin Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Cuma Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; En Güzel Dua Sözleri Cuma Mesajları Yeni

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.