Dini SözlerSevgiliye Sözler

Sevgiliye Arefe Günü Mesajları

Bayram öncesi günü işaret eden Sevgiliye Arefe Günü Mesajları sevgilinizi düşündüğünüzü unutmadığınızı ve bayrama beraber girme dileklerini iletebilirsiniz. Özel günler sevgilinizi düşündüğünüzü göstermenin tam vaktidir. İşte Aşkınıza Arefe Günü Sözleri…

Sevgiliye Arefe Günü Mesajları yazımız da; Dini İçerikli Kısa Arefe Sözleri, Sevgiliye Dini Sözler, Arefe Günü İçin Sevgiliye Sözler, Dini Arefe Günü Sözleri, Aşkıma Arefe Sözcükleri yer almaktadır.

Sevgiliye Arefe Günü Mesajları

Arefe günün, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

Buluşma kavuşma tanışma anlamına gelen Arefe günün mübarek olsun aşkım.

Güzelliğinin bahçesinde açan taze güller, süslemiş gülüşünü canım sevgilim. Arefe günün mübarek olsun aşkım.

Hayatınızdaki tüm bekleyişlerin Arefe günü gibi olması dileklerimle. Arefe günün kutlu olsun aşkım.

Bayram edeceğimiz günlerin hiç bitmemesi duasıyla, Arefe günün mübarek olsun canım.

Uçmak için kuş olmak gerekmezmiş. Aşkın yeter bana sevgilim. Arefe günün mübarek olsun aşkım.

Allah’tan mağfiretin istendiği bugünlerde hepimizin affa mazhar olması duasıyla.. Arefe gününüz kutlu olsun. Canım Aşkım.

Sevgiliye Arefe Günü Mesajları
Sevgiliye Arefe Günü Mesajları

Bizlere en güzel ve coşkulu olan bayramları müjdeleyen bugünde en güzel bayramlara erişebilmeniz duasıyla. Arefe gününüz mübarek olsun bebeğim.

En güzel anları birlikte yaşamak, en güzel anıları beraber hatırlamak dileğiyle sevgilim… Arefe günün mübarek olsun aşkım.

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem. Arefe gününüz mübarek oῘsun.

Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, CANAN için can olmuş, ey YAR. Arefe günün mübarek olsun aşkım.

Bu Arefe günü diğer arefe günlerin de olmayan içimde bir burukluk var. Benim için AREFE seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, Arefe günün mübarek olsun.

İlkbaharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi… Arefe günün de da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!

Sevdiğinle yani benimle birlikte unutulmaz bir bayram yaşamanız dileklerimle. Arefe gününü ve şimdiden bayramını en içten dileklerimle kutlarım.  Biricik aşkım.

Aramızdaki mesafelere ve zorluklara inat, içten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, bir Arefe günü diliyorum. Seni çok seviyorum.

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Arefe günün mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Sevgilerin en güzeli seni sevmek özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek. Arefe günün mübarek olsun aşkım.

Rabbim beni doğru yoldan ve sevdiklerimden bir ömür boyu ayırmasın. Seni çok seviyorum aşkım. Arefe günü mübarek olsun.

Allah’a sonsuz şükürler ki… Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Arefe günün kutlu olsun aşkım. Seni çok seviyorum.

Diğer Sayfalarımız; Arefe Günü Mesajları

Duanın hayırlısı arefe günü yapılan duadır. Bayrama kavuşman dileğiyle, Arefe günün mübarek olsun. Güzelim.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Arefe günün mübarek olsun aşkım.

Bir gün dudakların kurursa okyanusu www.sozlervadisi.com getiririm sana, akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana. Arefe günün mübarek olsun güzelim.

Nimetlerin en iyisi alın teri akıtılarak kazanılan, sevgililerin en iyisi de her an Allah’ı hatırlatandır. Arefe günün mübarek olsun canım aşkım…

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin. Arefe günün mübarek olsun aşkım.

En güzel bayramlara hep birlikte sağlıkla ve huzurla erişebilmek duasıyla.. Arefe günün mübarek olsun. Güzelim.

Hayatın en güzel anları birlikte yaşamak dileğiyle… En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle… Arefe günün mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

Seni sevip sayan insanῘa birῘikte unutuῘmaz bir bayram yaşaman diῘekῘerimῘe. Arefe gününü  ve şimdiden bayramını en içten diῘekῘerimῘe kutῘarım.


Dini Sözler kategorisinde en romantik Sevgiliye Arefe Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Sevgiliye Gönderebileceğimiz Arefe Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Kurban Bayramı Mesajları , Hayırlı Geceler Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.