Sevgiliye Sözler

Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Askere gitmiş, araya özlem girmiş sevgilisinden Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları almak o asker için Dünyanın en mutlu şeyidir. Kendinin sevgilisi tarafından unutulmadığını, özlendiği hissi çok şey ifade eder. İşte sevdiğini askerde yalnız bırakmayan ve sevgisini İyi Geceler Sözleri gösterecekler için yazımız seçenekler arasında yer alabilir.

Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları yazımız da; Romantik İyi Akşamlar Sözleri, Askerdeki Sevgiliye Güzel Sözler, Askere Aşk Mesajları, Kısa asker Mesajları, Eşe Asker Sözleri yer almaktadır.

Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler aşkım.

Geceler karanlık olsa da şafak bittiğinde aydınlık bir sabaha uyanacağız. İyi geceler bir tanem.

Uyumadan önce düşündüklerindir, uykunun rengini belirleyen iyi geceler aşkım seni çok özledim…

Belki sen şimdi ya uykudasın ya nöbetsin, canım sevgilim sen her zaman benim kalbimdesin.

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur iyi geceler askerim seni çok seviyorum.

Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin elbet bitecek bu hasret beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Her ne kadar gurbette olsan da hayaline sarılıyorum sana, öyle uyuyorum İyi geceler, tatlı rüyalar sevgilim. Vatan sana emanet.

Biliyorsun sevgilim ayrılıklar küçük olan sevgileri yok eder, büyük olan sevgileri yüceltirmiş aynı benim sana olan sevgim gibi. iyi geceler. Askerim

Güne seninle başlamıştım ve günü seninle bitiyorum. Bu huzurla beraber gözlerimi kapıyorum. İyi geceler canım.

Göz gözü görüp gönlü sevmişse eğer, elin eli tutmasına gerek yok askerim ben seni uzaklardan da çok severim. Seni çok özledim aşkım iyi geceler.

Biliyorum o on iki ay geçecek, o şafak bir gün doğan güneş diyecek, işte o doğan güneş bizim için doğacak İyi geceler aşkım.

Ben hayatta şu üç şeyi çok sevdim sozlervadisi.com sevgilim; bir güneşin doğuşunu, iki yağmurun yağışını, üç senin yürek yakan bakışını seni sonuna kadar bekleyeceğim aşkım iyi geceler.

Sen vatan görevin de ben ise seni yaşıyorum, Aklımdasın, yüreğimdesin, sözümdesin, fikrimdesin, duamdasın, hayalimdesin. İyi geceler canım.

Sayfalarımız; Asker Sevgiliye Sözler

Her gecenin bir sabahı elbette var. Güneş yeniden doğacak bizim için. Sonsuz kere doğacak… İyi gecelerimiz olsun bir tanem. Vatan sana minnettar

Şehir uyuyor ama ben hala ayakta seni düşünüyorum bir tanem az kaldı tezkere aldığında her şey benim olacak. İyi geceler.

Yine bir gün daha bitti seni öyle çok özlemişim öyle çok beklemişim ki öyle benimsemişim ki benliğime kattım seni Askerim. Seni çok seviyorum İyi geceler canım.

Uzak diyarlarda görev yapan bir askeri seviyorum. Gözleri güneş gibi bakan kirpiklerinde mısralar saklı bir adamı. Seni çok özledim aşkım iyi geceler.

Canım sevgilim sen vatan nöbetindesin, ben ise senin nöbetindeyim, sensizliğin nöbetindeyim. Biliyorum bir gün bu nöbetlerimiz bitecek, seven bu kalpler kavuşacak. İyi geceler sevgilim.Vatan sana emanet.


Sevgiliye Sözler kategorisinde en güzel Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Sevgiliye İyi Geceler sözleri bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Duygusal Aşk Sözleri , Sevenler İçin Mesajlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.