Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

0
84
views
Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Askerde sevgilisinden Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları almak o asker için Dünyanın en mutlu şeyidir. Kendinin sevgilisi tarafından unutulmadığını, özlendiği hissi çok şey ifade eder. İşte sevgilisini askerde unutmayan gerçek sevgililer için İyi Geceler Mesajları..

Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları yazımız da; Kızdan asker sevgiliye iyi geceler mesajları, Eşinden asker sevgiliye iyi geceler mesajları, Sevgiliye asker sevgiliye iyi geceler mesajları, Romantik asker sevgiliye iyi geceler mesajları, Asker sevgiliye iyi geceler mesajları yeni yer almaktadır.

Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Uyumadan önce düşündüklerindir, uykunun rengini belirleyen iyi geceler aşkım seni çok özledim…

Her ne kadar gurbette olsan da hayaline sarılıyorum sana, öyle uyuyorum İyi geceler, tatlı rüyalar sevgilim.Vatan sana emanet.

Şehir uyuyor ama ben hala ayakta seni düşünüyorum bir tanem az kaldı tezkere aldığında her şey benim olacak. İyi geceler.

Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Canım sevgilim sen vatan nöbetindesin, ben ise senin nöbetindeyim, sensizliğin nöbetindeyim. Biliyorum bir gün bu nöbetlerimiz bitecek, seven bu kalpler kavuşacak. İyi geceler sevgilim.Vatan sana emanet.

Sen vatan görevin de ben ise seni yaşıyorum, Aklımdasın, yüreğimdesin, sözümdesin, fikrimdesin, duamdasın, hayalimdesin. İyi geceler canım.

Yine bir gün daha bitti seni öyle çok özlemişim öyle çok beklemişim ki öyle benimsemişim ki benliğime kattım seni Askerim. Seni çok seviyorum İyi geceler canım.

Geceler karanlık olsa da, şafak bittiğinde aydınlık bir sabaha uyanacağız. İyi geceler bir tanem.

Her gecenin bir sabahı elbette var. Güneş yeniden doğacak bizim için. Sonsuz kere doğacak… İyi gecelerimiz olsun bir tanem. Vatan sana minnettar

Canım sevgilim sen vatan nöbetindesin, ben ise bu gece de senin nöbetindeyim, sensizliğin nöbetindeyim. Biliyorum bir gün bu nöbetlerimiz bitecek, seven bu kalpler kavuşacak. Seni çok özledim erkeğim. İyi geceler aşkım.

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Sen vatan görevin de benden uzakta olmak, sensiz olmak çok zor sevgilim… Senin olmadığın karanlık odalarda uyanmak, senin olmadığın kocaman ve upuzun günler yaşamak çok zor sevgilim seni özlemle bekliyorum. İyi geceler aşkım.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler aşkım.

Biliyorum o on iki ay geçecek, o şafak bir gün doğan güneş diyecek, işte o doğan güneş bizim için doğacak İyi geceler aşkım.

¸¸•*`❀  Asker Sevgiliye Sözler ¸¸•*`❀

Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin elbet bitecek bu hasret beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Sen benim kalbimin ta içinde bir yerlerde, derinlerimdesin. Öyle bir yerdesin ki ruhumu ele geçirmiş gibisin. Canımın içi, bir tanemsin. Seni bekleyeceğim şafak bizim için de doğacak e hiçbir zaman ayrılmayacak ellerimiz. İyi geceler aşkım

Ben hayatta şu üç şeyi çok sevdim sozlervadisi.com sevgilim; bir güneşin doğuşunu, iki yağmurun yağışını, üç senin yürek yakan bakışını seni sonuna kadar bekleyeceğim aşkım iyi geceler.

Belki sen şimdi ya uykudasın, ya nöbetsin, canım sevgilim sen her zaman benim kalbimdesin.

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur iyi geceler askerim seni çok seviyorum. https://www.sozlervadisi.com/sevgiliye-sozler/askerdeki-sevgiliye-iyi-geceler-mesajlari.html

Uzak diyarlarda görev yapan bir askeri seviyorum. Gözleri güneş gibi bakan kirpiklerinde mısralar saklı bir adamı. Seni çok özledim aşkım iyi geceler.

Güne seninle başlamıştım ve günü seninle bitiyorum. Bu huzurla beraber gözlerimi kapıyorum. İyi geceler canım.

Göz gözü görüp gönlü sevmişse eğer, elin eli tutmasına gerek yok askerim ben seni uzaklardan da çok severim. Seni çok özledim aşkım iyi geceler.

Biliyorsun sevgilim ayrılıklar küçük olan sevgileri yok eder, büyük olan sevgileri yüceltirmiş aynı benim sana olan sevgim gibi. iyi geceler. Akerim


Sevgiliye Sözler kategorisinde en güzel Asker Sevgiliye İyi Geceler Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Duygusal Aşk Sözleri , Sevenler İçin Mesajlar

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here