Özel Günler

Anneye Yılbaşı Mesajları

Yılbaşında baş tacınız Annelerimiz için mutlu ve sağlıklı bir Anneye Yılbaşı Mesajları dileğinde bulunmak son derece düşünceli ve anlamlı bir davranıştır. Bu bakımdan özenle hazırlanmış olan Anneye Yeni Yıl Mesajları arasından sevdiklerinize göndermek üzere kolayca tercihte bulunabilirsiniz.

Anneye Yılbaşı Mesajları yazım da; Anneye Güzel Tebrik Sözleri, Teyzeye Yeni Yıl Sözleri, Anlamlı Yılbaşı Sözleri, Halaya Yeni Yıl Sözleri, Mutlu Yıllar Mesajları, 1 Ocak Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

Anneye Yılbaşı Mesajları

Anne cennet kapısıdır girmesini bilene. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

2022 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler Annecim!

Bir ömür emrinde çalışsam emeklerini ödemem zor. Mis kokulu annem Yeni yılın kutlu olsun!

Yeni yıl, hayat yolculuğunda sana; yeni umutlar, yeni beklentiler, yeni sevinçler ve yeni başarılar getirsin Annecim. Yeni yılın kutlu olsun!

Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim Annecim. Kucak dolusu sevgiler…

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun Anacım. Mutlu yıllar…

Cenneti ayaklarının altında taşıyan kadın, güzeller güzeli annem. Varlığın bana her zaman güç verdi. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum Annecim. Yeni yılın kutlu olsun!

Sayfalarımız; Anne İle İlgili Güzel Sözler

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle Annecim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler seninle olsun Annecim. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Bu yıl senin yılın olacak Annecim, buna inanıyorum. Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir Anne, yaşamın her yılki gibi kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, Yeni yılın kutlu olsun!

Her evlat için anne en değerli varlıktır. Ancak senin bende olan yerin başka, çok başka. Yeni yıla seninle uyanmak dileğiyle annem, nice mutlu yılların olsun.

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama anacım yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!


Özel Günler kategorisinde en güzel Yılbaşı Sözleri ve Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Anneye Yılbaşı Sözleri bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Yılbaşı Sözleri ve Mesajları , İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.