Özel Günler

10 Kasım Mesajları

Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümüne özel 10 Kasım Mesajları bu yılda anma törenlerinde ve paylaşımlarda yoğun ilgi görüyor. Tüm yurtta düzenlenecek etkinlikler ile Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü her yıl olduğu gibi bugün de saygı ve minnet ile anılacak. Aradığınız 10 Kasım Anma Mesajları belki de sayfamızda bulabileceksiniz.

10 Kasım Mesajları yazımız da; Atatürk İle İlgili Sözler, Kısa Anıtkabir Sözleri, Dolmabahçe Mesajları, Atatürk’e Yazılmış Güzel Mesajlar, 10 Kasım Anma Sözleri, Mustafa Kemaller Ölmez Sözleri yer almaktadır.

10 Kasım Mesajları

Mustafa Kemaller ölmez, rahat uyu paşam.

Saygı, sevgi ve minnetle canım Atam…

Bu vatan senin gibi bir kahramanı ebediyen görmedi yerinde rahat uyu…

Her 10 Kasım da olduğu gibi Atatürk e olan bağımlılığımızı ve sevgimizi bir kez daha dile getiriyor özlemle anıyoruz!

10 Kasım vedanın değil, ölümsüzlüğe kavuşmanın günüdür. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz.

Kasımda aşk başkadır çünkü bize ölümsüz bir aşkı hatırlatır. 10 Kasım 193∞ Saygıyla anıyoruz..

10 Kasım Mesajları
10 Kasım Mesajları

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde Ulu Önder’i saygı, minnet ve özlemle anarken, bıraktığı mirasın her geçen yıl daha da kıymetini anlıyoruz.

Bu yüce millet bir 10 Kasım’da daha Anıtkabir’e akın akın gidiyor. 84 yıldır unutulmadın unutulmayacaksın rahat uyu paşam emanetlerin bizimle güvendedir.

10 Kasım 1938 tarihinde aramızdan bedenen ayrılsa da, yaşadığımız topraklarda ve dünyada ilkeleri, fikirleri, eserleri ile yaşayan ve daima yaşayacak olan Ata’mızı büyük bir özlem ve saygıyla anıyoruz.

Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84. yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.

Bugün 10 Kasım, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 84. yıldönümü. Ata’yı saygıyla anıyoruz…

Ey yüzü gibi kalbi de güzel insan emanetlerine sahip çıkacağımıza söz verirken bir On Kasım’ı daha seni yâd ederek anıyoruz.  Seni çok seviyor ve çok özlüyoruz.

Bize emanet ettiğin bu vatan ebediyen var olacaktır. Vatana ihanet etmek isteyenlerin yanına hiçbir şey kar kalmayacaktır. Sen Rahat uyu paşam

On kasım, onsuz kasım, sonsuz kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk başımız sağoῘsun

193∞ , ölüm tarihin bile sonsuza dek yaşayacağının işaretiydi. Sonsuza dek bizimlesin Atam seni unutursak kalbimiz kurusun….

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vatanı ve milleti adına yaptığı büyük işler için şükranla anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum. Ruhu şad olsun.

10 Kasım 1938’den bugüne seni her zamankinden daha çok özlüyor ve daha iyi anlıyoruz. Ruhun şad olsun.

Bugün ulu önder Mustafa Kemal Atatürk`ün ölüm yıldönümü . atamızı şükran ve sevgiyle bır kez daha anıyoruz! unutmadık unutturmayacağız! 1881 / –

10 Kasım ATA’ mızı kaybettiğimiz gün değildir. Fikirlerine daha sıkı bağlandığımız gündür… Yaktığın ışık hiç sönmeyecek Saygıyla Minnetle Anıyoruz…

82 yıldır gözümüz yaşlı. Türk milleti 84. Kez başın bir kere daha sağ olsun.

Yine bir 10 Kasım ve sen yoksun. Seni çok özledik be Atam. Sensiz geçen 84 yıl boşluğun hiç dolmadı. Mekânın cennet olsun…

Bağımsızlık meşalesi ateşleyen bir liderin, 10 Kasım 1938 sabahı göçüp giden koca bir tarihin hüznünü 84. yılında halâ hissediyor ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere miras bıraktığı fikirlerini anlayarak izinden gidiyor, saygı ve özlemle anıyoruz.


Özel Günler kategorisinde en duygusal 10 Kasım Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Atatürk’ü Anma Sözleri bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 19 Mayıs Bayram Kutlama Mesajları , 19 Mayıs Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.