Sevgiliye Sözler

Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları

Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları sevgililerin birbirini tanımaları ve arkadaşlık yıl dönümlerinin kutlandığı zamanda kullanabileceğiniz en güzel içeriktir. Tanışmak kelime anlamıyla birbirini tanır duruma gelmek olarak bilinmektedir. İnsanlar birlerini gördüklerinde tanımak için bir çeşit diyaloglara girilir ve sonuçta iki birey birbirini tanımış olur.

Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları yazımız da; İlk Günkü Aşk Sözleri, İlk Görüşme Kutlama Sözleri, Sevgiliye Romantik Tanışma Sözleri, Yıldönümü Tebrik Sözleri, Güzel Aşk Sözleri yer almaktadır.

Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları

En yakınım, her şeyim, tanışma yıldönümü kutlu olsun seni çok seviyorum

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun

Nice mutIu yıIIarda, birIikte yaşIanmak diIeği iIe. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun.

Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Tanışma Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum

Her ay yanımda bile olsan, gözümü kırptığımda güzelliğini görmediğimde yanarım. Hep yanımda ol nice Tanışma yıldönümlerine bir tanem.

Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları
Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları

Beni ben yapan senin varIığın canım! Hayatımda oIduğun için sonsuz teşekkürIer.. Seni seviyorum. Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun.

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun.

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağIanarak geçsin. Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun. Bebeğim

Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Tanışma yıl dönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile.

Geride bıraktığımız yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Tanışma  yıl dönümümüz kutlu olsun…

Seni tanıdım iyi ki. İyi ki ellerinden tutabildim ve iyi ki bir tanışma yıl dönümümüzde, seninleyim. Gülüşün canıma can katar. Bakışların ömrüme ömür. Sözlerin ise, dizlerime derman.

Sonbahara inat ağaç haIa yeşermekte, geceye inat gün haIa ağarmakta, ben ise kadere inat haIa seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun

Seni sevmenin en güzel zamanı şimdi. Sen bu zamanlarda daha çok sevilirsin iç yarım. Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim, bırak şimdi millet sevmek görsün.

Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle… Tanışma  yıl dönümümüz kutlu olsun…

Bizden öncesini hatırlamıyorum, sanki ben bizle var oldum. Biz olduğumuz günün anısı tanışma yıldönümü güzel günlerle ölümsüzleşsin. Seni seviyorum nice yıllara.

Dudakların öğretti bana konuşmayı, kalbin öğretti sevmeyi aşık olmayı. Sen iyi ki varsın. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun can tanem.

Sevgi gibi önemli duygular, bir tek seninle anlam kazanıyor bir tanem. En güzel duyguları bana yaşattığın için, sana sonsuz teşekkür ederim. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun

Bugün tanışma yıl dönümümüz. Ancak ben seni her gördüğüm anda, o ilk günün heyecanını hücrelerime kadar yeniden yaşıyorum. Sanırım yıllar geçse bile, bu heyecan hiç bitmeyecek bende.


Sevgiliye Sözler kategorisinde en güzel Yıldönümü Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna Güzel Kutlama Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Sevgiliye Günaydın Mesajları , Sevmek İle İlgili Sözler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.