Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları

0
1419
views
Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları

Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Tanışmak kelime anlamıyla Birbirini tanır duruma gelmek olarak bilinmektedir. İnsanlar birlerini gördüklerinde tanımak için bir çeşit diyolaglara girilir ve sonuçta iki birey birbirini tanımış olur.

Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları yazımızda ; Tanışma Yıldönümü Sürprizleri, Sevgiliye Yıldönümü Mesajları, Yıldönümü Mektupları, İsteme Yıl Yıldönümü Sözleri bulmak mümkün.

Sevgiliye Tanışma Yıldönümü Mesajları yazımızda buyurun;

Sponsorlu Bağlantılar

➡ Romantik Duygusal Sözler


 Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları

En yakınım, her şeyim, tanışma yıldönümü seysimiz kutlu olsun seni çok seviyorum

Sevgi gibi önemli duygular, bir tek seninle anlam kazanıyor bir tanem. En güzel duyguları bana yaşattığın için, sana sonsuz teşekkür ederim. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun.

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun.

Sonbahara inat ağaç haIa yeşermekte, geceye inat gün haIa ağarmakta, ben ise kadere inat haIa seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun.

Kalbime kilit üstüne kilitler vuran güzel. Seninle geçen günlerim, her yıl daha da güzelleşiyor. Kokuna bekçi oldum, gözlerine ise esir. Hayatta olduğumuz sürece, gözlerime aynı coşkuyla bak. Ben senin kölenim. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun can tanem.

Hayatımın anlamını bulduran kadın; iyi ki ömrüme ömrünü, gönlüme gönlünü kilitledin. Seninle olduğum her an soğuktan çok sıcağı hissettim, ekşiden çok tatlıyı sevdim. Çayımın şekeri, kahvemin köpüğü, dilimin duası oldun. Senin varlığın beni her geçen saniye daha çok huzurla buluşturdu. Kış mevsiminde papatyalar açtı odamda, yaz sıcağında serinledim seninle. İyi ki geldin kadın, Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun birtanem https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/tanisma-yildonumu-kutlama-mesajlari.html

Seni tanıdım iyi ki. İyi ki ellerinden tutabildim ve iyi ki bir tanışma yıl dönümümüzde, seninleyim. Gülüşün canıma can katar. Bakışların ömrüme ömür. Sözlerin ise, dizlerime derman.

Sponsorlu Bağlantılar

Gönlüme gelenim, evimin huzuru, kalbimin mutluluğu… Sensiz geçen günlerimi yaşamdan saymıyorum ben zira yaşamak sadece seninle mümkün. Senden önce yaşamamış gibiyim, nefes almamış, büyümemiş, sevmemiş, aşkı hiç hissetmemiş. Gözlerinle sevdim maviyi, saçlarınla sevdim sarıyı. Ellerinle sevdim sarmayı sarılmayı. Dudakların öğretti bana konuşmayı, kalbin öğretti sevmeyi aşık olmayı. Sen iyi ki varsın. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun can tanem.

Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları Uzun

Bugün,  bir tanışma yıl dönümünü daha gördük. Eğer bir gün yaşlandığımda, her olur olmaza hayıflanan ve camdan torunlarını gözleyen huysuz bir ihtiyar olacaksam, karşımda çayını içerken beni dinler gibi yapan kişi de sen olmalısın. O günlere, beraber ulaşmak umuduyla aşkım.

Bugün tanışma yıl dönümümüz. Ancak ben seni her gördüğüm anda, o ilk günün heyecanını hücrelerime kadar yeniden yaşıyorum. Sanırım yıllar geçse bile, bu heyecan hiç bitmeyecek bende.

Senin aldığın nefese ölürüm ben, senin bana geldiğin güne kurban olurum. Nasıl güzel geldin sen bana böyle, nasıl içten yaklaştın ellerime. İyi ki geldin kadınım, iyi ki girdin ömrüme. Seni seviyorum, Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun.

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir sozlervadisi.com zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Tanışma Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bazen sözler sıradanlaşır. Bazılarına göre ise sevgiler ve hayat sıradanlaşır. An gelir ve öyle birisi ile karşılaşırsın ki, sana gerçekten sevmenin ve hayatı dolu dolu yaşamanın gerçek duygular olduğunu, iliklerine kadar hissettirir. Bunu başaran nadir kişilerden birisin canım. Tanışma yıl dönümümüz, kutlu olsun.


Sayfamızda en güzel Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız;  Sevgiliye Günaydın MesajlarıSevmek İle İlgili Sözler

Share this:

Facebook Yorumlar

İlginizi Çekebilir  5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here