Özel Günler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Kadınlar Günü’ne sayılı günler kala 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları aranmaya başladı. Bilindiği gibi Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada kutlanan ve çeşitli etkinliklere sahne olan özel bir gündür. İşte bizde sevdiklerinize, eşinize ve dostunuza gönderebileceğiniz en güzel Kadınlar Günü Mesajları hazırladık.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları yazımız da; Dünya Kadınlar Günü Mesajları, Emekçi Kadınlar Günü Mesajları, Dünya Kadınlar Günü Sözleri, 8 Mart Günü Mesajları, Sevgiliye 8 Mart Kadınlar Günü Sözleri bulabileceksiniz.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Sizin sayenizde hayat daha güzel! 8 Mart Dünya Kadınlar gününüz kutlu olsun!

Sadece 8 mart dünya kadınlar günü değil her günümüz kutlu olsun.

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun..

Toprak kadar üretgen baştacımız kadınlarımızın 8 mart dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Cennetin ayaklarının altına serilen fedakar kadınlarımızın 8 MART Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Başta şehit anneleri ve eşleri olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları Anlamlı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Kadın candır kandır toprağın suya nasıl ihtiyacı varsa erkeğinde kadına ihtiyacı var 8 mart dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Hayata değer katan tüm kadınlara binlerce kez teşekkürlerimizle… 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Cesareti ile tarih boyunca destan yazan şerefli Türk kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Başta muhterem nur anne ve eşim olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

Her zaman ne istediğini bilen, www.sozlervadisi.com erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar gününüz kutlu olsun…

Daima en güzel şeylerin olması için emek veren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Allah erkeğe altını haram kılmıştır nedenmi çünkü erkeğe yakışan tek mücevher kadındır. . 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun..

8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz kutlu olsun. Bu günü bir gün değil , her gün yaşamak dileğiyle… Buradan tüm kadınlara selam olsun.

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesajlari.html

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki varsın birtanem. Kadınlar günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.


Özel Günler kategorisinde en güzel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Kadınlar Günü Mesajları bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Anne İle İlgili Güzel Sözler , İstismara Tacize Lanet Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.