Büyükbabaya Babalar Günü Sözleri

Dedeye Babalar Günü Mesajı
Büyükbabaya Babalar Günü Mesajları

Büyükbaba, bizler için büyük bir önem taşır. Onlar, ailemizde en büyükler olarak hayatımızda yer alır. Büyükbabaya Babalar Günü Sözleri ile Babalar gününde bir mesaj ile onları mutlu edebilecek en değerli şeyi yapacaksınız.

Büyükbabaya Babalar Günü Sözleri yazımız da; Büyükbaba resimli babalar günü mesajları, Ölen büyükbabaya babalar günü sözleri , Eşe babalar günü sözleri, Büyükbabaya doğum günü mesajı kısa anlamlı, Kızdan büyükbabaya babalar günü mesajları uzun yer almaktadır.

Bu güzel sözleri facebook twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz,Yorum ekleme bölümlerinden sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Büyükbabaya Babalar Günü Sözleri

Hayatımda bana verilen bütün nimetleri düşünüyorum da. Sen bu listenin en başındasın büyükbaba. Babalar Günün kutlu olsun.

Acı ve hüzün bir yıIdız kadar uzak, mutIuIuk göz bebeğin kadar yakın, umutIarın gerçek, mutIuIIukIarın sonsuz Babalar Günün kutlu olsun sevgiIi büyükbabacım.

Yıllar içinde yılların eskitemediği nadir insanlardan biri oldun. Her zaman yanımda bir destekçi gibi durdun. Sahipsiz olmadığımı bana gösteren canım büyükbabam, Babalar Günün kutlu olsun sevgiIi büyükbabacım.

Dedeye Babalar Günü Mesajı
Büyükbabaya Babalar Günü Mesajları

Yanında olamayan hayırsız torunların için dualarını eksik etmeyeceğini biliyorum. Ak saçlı, gül yüzlü bir tanecik sevgili büyükbabacım, Babalar Günün kutlu olsun

Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. Bu selam sana seni unutmayandan olsun. Babalar Günün kutlu olsun sevgiIi büyükbabacım.

Ailemizin bir tanesi… Neler neler yapsam yine büyükbabalık hakkını ödeyemem, benim biricik ton ton büyükbabam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum. Babalar Günün kutlu olsun

Büyükbaba seninle geçen her gün bayram bana. İyi ki bizimlesin. Babalar Günün kutlu olsun.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme sozlervadisi.com eksik olmayan bitanecik büyükbabam. Babalar Günün kutlu olsun.

Her çocuğun dedesi kıymetlidir ama benim dedem bir tanedir. Babalar Günün kutlu olsun sevgiIi büyükbabacım.

Sen benim mutIuIuğum, hayatımın en güzeI varIığısın sevgiIi büyükbabacım. Babalar Günün kutlu olsun.

¸¸•*`❀ Dedeye Babalar Günü Sözleri ¸¸•*`❀

Babalar Günün kutlu olsun büyükbabacım.. AIIah hep gönIüne göre versin..

Biricik büyükbabacım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Babalar Günün kutlu olsun

YıIIarın sormadığı, yoIIarın yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu Babalar Gününün yeni bir başIangıç oImasını diIerim. Babalar Günün kutlu olsun sevgiIi büyükbabacım.

Sevgili büyükbabacım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki büyükbabamsın. Seni seviyorum.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum canım dedem. Babalar Günün kutlu olsun.

Büyükbaba seni çok seviyoruz hayatımıza yeniIik ve güzeIIikIer kattın hiç bir zaman ayrıIma yanımızdan. Babalar Günün kutlu olsun. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/buyukbabaya-babalar-gunu-sozleri.html

Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum Babalar Günün kutlu olsun. Biricik büyükbabam.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. Babalar Günün kutlu olsun büyükbabacım.

Doğmanın bedeIi öIüm, gençIiğin bedeIi yaşIıIık, sevginin bedeIi fedâkarIık, dostIuğun bedeIi payIaşmaksa; bugünün bedeIi hatırIanmaktır. Babalar Günün kutlu olsun büyükbabacım.

Şiir gibi güzeIdir sözIerin dede şefkatinIe bizi büyüttün büyükbaba. Senden öğrendik doğruyu yanIışı, yanımızda oIdun sen hep büyükbaba. Babalar Günün kutlu olsun büyükbabacım.


Özel Günler kategorisinde en güzel Eşe Babalar Günü Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Babaya Özlem Sözleri Babaya Güzel Sözler

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.