Özel Günler

Büyükbabaya Babalar Günü Sözleri

Evlerimizin en büyüğü Büyükbabaya sürpriz yapmak isteyenler, duygularını ifade edebilecek Büyükbabaya Babalar Günü Sözleri seçeneklerini tercih edecekler. Büyükbabalarının mutlu olmasını isteyenlerin başvuracağı yazımız işinize yarayacağını ummaktayız. İşte birbirinden anlamlı Dedeye Babalar Günü Mesajları…

Büyükbabaya Babalar Günü Sözleri yazımız da; Dedeye Güzel Sözler, Babaya Özel Günü Sözleri, Babaanneye Doğum Günü Mesajları, Torundan Dedeye Babalar Günü Mesajları yer almaktadır.

Büyükbabaya Babalar Günü Sözleri

Babalar Günün kutlu olsun büyük babacım yani benim güzel dedem.. AIIah hep gönIüne göre versin..

Büyükbaba seninle geçen her gün bayram bana. İyi ki bizimlesin. Babalar Günün kutlu olsun.

Şiir gibi güzeldir sözlerin dede şefkatinle bizi büyüttün Büyükbaba. Senden öğrendik doğruyu yanlışı, yanımızda oldun sen hep büyükbaba. Babalar Günün kutlu olsun Büyükbabacım.

Sen benim mutIuIuğum, hayatımın en güzeI varIığısın sevgiIi Büyükbabacım. Babalar Günün kutlu olsun.

Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. Bu selam sana seni unutmayandan olsun. Babalar Günün kutlu olsun sevgiIi Büyükbabacım.

Dedeye Babalar Günü Mesajı
Büyükbabaya Babalar Günü Mesajları

Biricik Büyük babacım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Babalar Günün kutlu olsun

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum canım Dedem. Babalar Günün kutlu olsun.

Sevgili Büyükbabacım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki Büyükbabamsın. Seni seviyorum.

Yanında olamayan hayırsız torunların için dualarını eksik etmeyeceğini biliyorum. Ak saçlı, gül yüzlü bir tanecik sevgili Büyükbabacım, Babalar Günün kutlu olsun.

Büyükbaba seni çok seviyoruz hayatımıza yeniIik ve güzeIIikIer kattın hiç bir zaman ayrıIma yanımızdan. Babalar Günün kutlu olsun.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme www.sozlervadisi.com eksik olmayan bir tanecik büyükbabam. Babalar Günün kutlu olsun.

Hayatımda bana verilen bütün nimetleri düşünüyorum da. Sen bu listenin en başındasın Büyükbaba. Babalar Günün kutlu olsun.

Ailemizin bir tanesi… Neler neler yapsam yine Büyük babalık hakkını ödeyemem, benim biricik ton ton Büyükbabam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

Diğer Sayfalarımız; Dedeye Babalar Günü Sözleri

Her çocuğun dedesi kıymetlidir ama benim dedem bir tanedir. Babalar Günün kutlu olsun sevgiIi Büyük babacım.

Tüm hayatımız boyunca yan yana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum Babalar Günün kutlu olsun. Biricik Büyükbabam.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. Babalar Günün kutlu olsun Büyük babacım.

Doğmanın bedeIi öIüm, gençIiğin bedeIi yaşIıIık, sevginin bedeIi fedâkarIık, dostIuğun bedeIi payIaşmaksa; bugünün bedeIi hatırIanmaktır. Babalar Günün kutlu olsun büyük babacım.

Acı ve hüzün bir yıIdız kadar uzak, mutIuIuk göz bebeğin kadar yakın, umutIarın gerçek, mutIuIIukIarın sonsuz Babalar Günün kutlu olsun sevgiIi Büyük babacım.

YıIIarın sormadığı, yoIIarın yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu Babalar Gününün yeni bir başIangıç oImasını diIerim. Babalar Günün kutlu olsun sevgiIi Büyük babacım.

Yıllar içinde yılların eskitemediği nadir insanlardan biri oldun. Her zaman yanımda bir destekçi gibi durdun. Sahipsiz olmadığımı bana gösteren canım büyükbabam, Babalar Günün kutlu olsun sevgiIi Büyük babacım.


Özel Günler kategorisinde en güzel Büyükbabaya Babalar Günü Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna güzel Babalar Günü sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Babaya Özlem Sözleri Babaya Güzel Sözler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.