Babaya Özlem Sözleri

0
109
views
Babaya Anlamlı Özlem Sözleri
1

Babası olsun ya da olmasın her insanın babası onun için özeldir. Her zaman onun hayatımızdaki ağırlığı başkadır. Onunla ne kadar anımız olursa olsun ya da belki de hiç anımız olmasa da hep az gelir bize, daha çok anı biriktirmek daha fazla gülmek daha fazla hayatı paylaşmak isteriz. Babaya özlem her yaşta aynıdır. Çocukluktan işler işimize baba sevgisi ve biz ölene kadar da içimizde bir yerlerde yaşamaya devam eder…

Babaya Özlem Sözleri yazımız da; Ölen Babaya özlem sözleri resimli, Resimli Baba hasreti sözleri, Babaya özlem mektupları, Babaya özlem sözleri kısa, Baba ile ilgili sözler uzun, Ölen Babaya ağıt sözleri yer almaktadır.

Babaya Özlem Sözleri

Güzel bir türkü söyle benim için, içinde beni ne kadar çok özlediğini anlattığın… Sadece benim için kilometrelerce yol gelip, “öylesine sana bir bakmaya geldim” dediğin günleri hatırlatan. Seni çok ama çok özledim benim kahraman babam.


Ölüm birbirimizden ayırdı ama, sensiz geri kalan günlerimle seni yaşıyorum babam


En zor özlem, babaya duyulan özlemmiş be benim canım babam. Senin yokluğunu kapatmak imkânsızdan da öteymiş. Sen gittikten sonra senden geriye öyle büyük bir boşluk kaldı ki benim canım babam, ne yapsak hiç kapanmadı, hep yüreğimizin ortasında kocaman bir acı gibi kaldı…


Babaya Özlem Sözleri

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.


Senin varlığın sayesinde ben kendimi hep güvende hissettim. Rabbim yüzünde gülümsemeyi, kalbinden mutluluğu eksik etmesin canım babam.


Seninle çok daha güzel bu dünya, sensiz ise bomboş… Eğer senin yanındaysam bir kıymeti var hikâyelerin ama sen yoksan manasız… Seni çok özledim canım babam, ne olur sanki geri gelsen?


İnsanın bir babası olmalı onu sımsıcak saracak, onu güler yüzle karşılayacak. İnsanın bir babası olmalı yanında olmasa da varlığını hissedecek. Seni çok özledim babam.


Sayfalarımız >>> Babalar Günü Sözleri


Sen benim sol yanımda atan canımsın, sen benim candan öte babamsın. Seni çok özledim babam.


Babamı çok özledim ona baba demeyi de çok çok özledim.


Gece sensiz, gündüz sensiz. Bugün sensiz, yarınlar sensiz. Hayat sensiz bom boş babam.


Hiç durmadan özlüyorum ve hiç durmadan bekliyorum seni, belki bir gün gelirsin diye. Eğer gelirsen, bu sefer sana doymak, ellerini hiç bırakmamak istiyorum canım babam. Ne olur sesimi duy ve gel bul beni. Seni çok özledim bir tanecik babam.


Sinirlenirdin ama kızamazdın, kendi kendine söylenirdin ama bize kıyamazdın. Sen ne büyük bir insansın canım babam. Seni çok özledim. https://www.sozlervadisi.com/guzel-sozler/babaya-ozlem-sozleri.html


Keşke zamanı geriye döndürebilsek ve tüm geçmişi geri getirebilsek… Keşke sen yine yanımda olsan ve tutabilsen ellerimden… Seni çok özledim canım babam.


Gülüşünü, gülümseyerek bakışını, merhamet kokan kokunu özledim babam.


Kanadı kırık kuş ne demektir anlamazdım önceden. Anladım ki sensizlikmiş. Bir insanın iki kanadı vardır adeta bir kuş gibi. Biri annesi, biri de babası. Senden uzakta benim bir kanadım kırık babacığım. Sensiz uçamaz bu kuş. Özlemin artıp taşmadan dön gel de söndür özlem ateşini…


Bir sabah ansızın kapımı çalsan, kapıyı açtığımda karşımda seni görsem, babam deyip boynuna sarılsam, seni çok özledim babacığım desem. Çok mu şey istemiş olurum?


Gözlerim uzaklara dalıyor, aklıma hemen babamla geçirdiğimiz güzel günler geliyor. Deli gönül bırak her şeyi git babanın boynuna sarıl diyor ama boğazım düğümleniyor, gözlerim nemleniyor, gidemiyorum.


O kadar uzun zaman geçti ki seninle konuşmayalı, dertleşmeyeli… Sanki bambaşka bir dünyada sensizliğin boşluğunda gibiyim. Sesini özledim babam, bana güç verişini özledim. Sen gittiğinden beri dünya aynı hızla dönmüyor sanki…


Canım Babama Özlem Sözleri

Yaşamanın anlamı ne kadar uzaksa bana, bende seni bir o kadar özlüyorum.


Biliyor musun baba üzüldüğüm zaman senin gülüşlerin aklıma geliyor ve üzüntüm hemen geçiveriyor. Gülüşün beni mutlu etmeye yetiyor, seni çok özledim canım babam.


Ben senden ne kadar uzakta olursam olayım, benim aklım, kalbim her zaman seninle babacığım. Sen bizleri merak etme sen iyi olduğun sürece bizde iyiyiz.


Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Babacım


Babaya Etkili Özlem Sözleri

Şu dünyada tek bir dilek hakkım olsaydı, onu da sana kavuşmak için kullanırdım. Babacım


Sevmenin en güzel yanı özlemektir. Beklemenin en güzel yanı ise kavuşmaktır babacığım…


Özlemim öyle derin ki, hiçbir dilde yok çevirisi… Babaım


Senin yanında olmak, ya da senden uzakta olmak hiç fark etmez babacığım, sana olan sevgimi hiç azaltmaz. Seni çok özledim babam.


Daha küçücükken tanıştım seninle ve bak şimdi kocaman oldum. Senin öğrettiklerinle tanıdım hayatı ve hep o şekilde yoluma devam ettim. İyi ki vardın canım babam… Seni çok seviyorum.


Benim büyük ulu çınarım, sırtımı yasladığım karlı dağlarım, efkarım, mutluluğum kısacası her şeyim olan merhamet yürekli babam seni çok özledim.


Sensizlik canımı çok acıtıyor babam. Ey mucizelerine kurban olduğum rabbim. Bana rüyamda babamı ve kokusunu bağışla.


Gölgen yeterdi koca çınarım. Oysa şimdi acın, hasretin, yokluğun yakıyor içimi babam.


Sana olan sevgimi sözcüklerle anlatmaya çalışıyorum ama anlatamıyorum, sana olan sevgimi bu mesaja sığdırmaya sozlervadisi.com çalışıyorum ama sığdıramıyorum. Sana olan özlemimi dindirmeye çalışıyorum ama dindiremiyorum. Seni çok özledim canım babacığım.


Bana hayatı öğreten insan, iyi günümde de, kötü günümde de en büyük destekçim olan babam, seni çok özledim.


Sen uzağımda olsan bile, ben seni yüreğimde hissederim BABAM.


Seninle dost olmak öyle güzel bir duygu ki babam… Seninle yaşadığım her anı benim için çok kıymetli. Senin çocuğun olduğum için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum benim bir tanecik babam.


Bugün başardığım ve elde ettiğim tüm başarıların mimarısın. Seni özlediğim bir günün daha sonuna gelirken, bil ki, ben seni her şeyden çok seviyorum.


Seninle çok daha güzel bu dünya, sensiz ise bomboş… Eğer senin yanındaysam bir kıymeti var hikâyelerin ama sen yoksan manasız… Seni çok özledim canım babam, ne olur sanki geri gelsen?


Baba demek her şey demekmiş. Küçüktüm bilmezdim babacığım ama büyüdüm öğrendim. Cahildim hata yaptım ama büyüdüm anladım babacığım. Seni her şeyden çok seven kızın akıllandı. Seni çok özledim,


Güzel Sözler kategorisinde en güzel Babaya Özlem Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Babaya Özlem Sözleri , Anlamlı Babalar Günü Mesajları

Share this:
1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here