Güzel Mesajlar

Üniversite Mezuniyet Tebrik Mesajları

Üniversite Mezuniyet Tebrik Mesajları insanın hayatı boyunca hayallerini süsleyen Üniversiteden mezun olanlara kullanmak üzere sevdiklerinize göndereceğiniz formatta hazırladık. Arkadaşınıza, kardeşinize belki de Anne Babanıza mezuniyetlerini kutlayacağınız Mezuniyet Tebrik Sözleri….

Üniversite Mezuniyet Tebrik Mesajları yazımız da; Okul Bitirme Sözleri, Okulu Mezununa Güzel Sözler, Arkadaşa Okul Mesajları, Liseliye En Güzel Sözler, Komik Üniversiteli Sözleri yer almaktadır.

Üniversite Mezuniyet Tebrik Mesajları

Mezun olmak herşeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangı …

En az okul hayatın kadar başarılı bir çalışma hayatı dilerim!

Güzel bir iş hayatı dilerim kardeşim Mezuniyetini kutlarım…

Mezun olmak artık her şeyin bittiği demek değildir. Bu sade yeni bir başlangıçtır. Bugün tadını çıkarman ve mutlu olman dileğiyle.

Gerçek hayata atılacak ve yalnız başına yürümeye başlayacaksın artık. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim. Mezuniyetini kutlarım.

Üniversite yıllarından sonra önünde yaşanmayı bekleyen hayatın umarız sana en güzel hediyeleriyle gelir. Seni her zaman sevecek olan AİLEN…

Üniversite Mezuniyet Tebrik Mesajları
Üniversite Mezuniyet Tebrik Mesajları

Hayattan mezun olana kadar, bu gün senin hatıralarında hep olsun. Her istediğin gerçek oIsun. Tebrikler dostum!

Önünde yaşanmayı bekleyen hayatın umarız sana en güzel hediyeleriyle gelir. Seni çok seven ailen…

Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

Bilgi ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarma zamanı geldi demek. Ne çabuk geçiyor yıllar. Sana geleceğinde koskocaman mutluluklar dilerim. Mezuniyetini Tebrik ederim

Birlikte güzel bir gelecek umuduyla çalıştık. Uyumadık, sabahladık, mimar olduk. Bugün tam o eşikteyiz. Umuyorum ki geleceğimizi hayallerimizdeki gibi inşa edebiliriz.

Diğer Sayfalarımız;  Lise Mezuniyet Tebrik Mesajları

Çok emek verdin, çok çalıştın ve bunu hak ettin. İnşallah verdiğin emeklerinin karşılığını alır ve mutlu olursun. Mezuniyetini Tebrik ederim

Büyük gün geldi çattı. Dün hepimiz üniversiteliydik, bugün ise meslektaş olduk. Bu başarı karşısında söylenebilecek tek şey var arkadaşlar: TEBRİKLER!

Şimdi zaman öğrendiğin bilgi ve tecrübelerini hayata uygulama zamanı, mezuniyetini tebrik eder iş hayatında başarılar dilerim.

Eğitim hayatının sonuna gelip çalışma hayatına yeni atılacaksın. Hayallerindeki gibi bir başarılarla dolu bir çalışma hayatı dilerim. Unutma hayallerini gerçekleştirmek için tek engelin sensin!

Düşünceler gayeyi doğurur. Gayeler eyleme dönüşür, eylemler alışkanlıkları oluşturur. Alışkanlıklarda karakter belirleyerek kaderimizi tayin eder. Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır. Mezuniyetini Tebrik ederim

Ben bir an hiç okulu bitiremeyecek, hiç mezun sozlervadisi.com olamayacaksın sanmıştım, meğerse bu bir geçici korku imiş, aman diplomana sahip çık onu gözümle görmek istiyorum. Tebrikler arkadaşım.

Hayatımız, yaptığımız tercihlerin toplamıdır. Kazanmak için onca emek verdiğin okulun bitiyor artık. Bundan sonra zorlu bir hayat sınavıyla karşılaşacaksın. Ama inanıyorum ki hayatında da tercihlerin hep doğru olacak. Bütün hayatın başarılarla dolu olsun.


Güzel Mesajlar kategorisinde en güzel Üniversite Mezuniyet Tebrik Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kutlama Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Mezuniyet Tebrik Mesajları Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.