Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları

Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları
Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları

Üniversite adayları heyecanla bekledikleri tercih sonuçlarını beklerken bizde değerli üniversite adaylarımız için Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık, öğrenci yakınların da kullanacağı mesajlarımızı sunuyoruz…

Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları yazımız da; Üniversite kazananlara kutlama mesajları etkili, Üniversite kazananlara kutlama mesajları yeni, Üniversite kazananlara kutlama mesajları duygusal, Üniversite kazananlara kutlama mesajları tıwıttır bulabileceksiniz.

Üniversiteye yerleşen sevgili kardeşlerimize bir ömür boyu mutlu olmalarını ve idealleri doğrultusunda başarılı olmalarını dileriz.

Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları

Uyuyanlar uyansın, sonucuna bakan siteden çıksın 🙂 Bu gece uyku yok, heyecanınız heyecanımız arkadaşlar! Sonuçlar herkese hayırlı olsun!

Sen hangi üniversiteyi seçersen seç, hangi ile gidersen git biz hep senin destekçin ve arkanda sapasağlam duran ailen olacağız. Başarılarını kutladığımız gibi, her düştüğünde de seni tekrar kaldırıp, yola devam etmeni sağlayacağız. Seni çok seviyoruz. 

Elde ettiğin başarının, büyük bir azim ve dirayetin sonucunda olduğunun idraki içerisindeyim. İnanıyorum ki yeni ve daha büyük başarılar için, aşamayacağın engel yoktur. Yeni Üniversiteni tebrik ediyorum.

Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları
Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları

Üniversite sınav sistemi “sizin ne okumak istediğiniz” yerine “genel yapı içinde sizin ne okuyabileceğinizi” değerlendiren bir sistem. Sınav kısmen bilginizi ölçüyor ama ilgi, tutku, yetenek ve önceliklerinizi değerlendirmiyor. 

Canım bugün kazandığın üniversite ile en güzel armağanı verdin. Dilerim bundan sonraki hayatında hep böyle güzel geçer. Bu güzel başarılarının daim olması dileği ile.

Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

Evet arkadaşlar… Günlerce yolunu gözlediğiniz yerleştirme sonuçları açıklandı. Sevinenleriniz, üzülenleriniz ve sürpriz yaşayanlarınız oldu biliyorum. Umarım gönlünüzdeki üniversite ve bölümleri kazanmışsınızdır. Geleceğinize attığınız ilk adımlarınız hayırlı olsun.

Gençlik yıllarının en güzel zamanları olacak olan üniversite hayatına adım atan aydınlık geleceğimiz, gençlerimizi tebrik ediyorum.Rabbim zihin açıklığı versin.Ülkemiz ve Milletimiz için faydalı işler yapmayı ve üretmeyi nasip etsin İnşallah. Umudumuz sizlersiniz UNUTMAYIN  https://www.sozlervadisi.com/guzel-mesajlar/universite-kazananlara-kutlama-mesajlari.html

Uzun yolculuklar tek bir adımla başlar. Bu adımı sen attın ve başardın yeni üniversiten hayırlı olsun..

Bugün üniversiteli oluyorsa, yarın güzel bir işin olur inşallah.

Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları Yeni

Bugün senin için çok özel bir gün çünkü yıllarca verdiğin emeğinin karşılığını aldın ve üniversiteli oldun. Artık bambaşka bir hayata başlamak üzeresin. Umarız yeni hayatın hayal ettiğinden de güzel olur. Seni çok seven ailen…

Hatırlıyor musun bir günün bende böyle bir sevinci sizinle paylaşıp en güzel üniversiteyi kazanacam demiştin. İşte sen bugün bunu bana ispatlayarak, istikrarlı duruşunu ortaya bir kere daha çıkarttın. Tebrikler

Sevgili Gençler! Üniversite tercih sonuçlarının hakkınızda hayırlı olmasını niyaz ediyorum.

Hayatın en güzel değerlerinden biri başardığını görmektir. Bugün senin başarına tekrardan şahit oldum. Üniversite sana hayırlı olsun Tebrikler.

Bir gün senin başarılı olup üniversite kazanacağını asla hayal edemezdim ama işte geldi çattı o gün… Bugün seninle bir kez daha gurur duyduk, sen bir tanesin

Aşkım, unutma ki ben seni senden çok seviyor, başarıların ile en az senin kadar mutlu oluyorum. Üstelik seninle gurur duyuyor, benimle olduğun için şükrediyorum. Seni çok seviyor, Üniversiteni tebrik ediyorum.

Boş insan ıvır zıvır konularla uğraşır. Kısa zamanda onları bile beceremeyip vazgeçer. Yüce insansa zorlu işlere atılır ve azimle çalışarak bunların üstesinden gelir. Yeni üniversiten hayırlı olsun.

İnsan yenilince tükenmez, pes edince tükenir. Sen pes etmedin ve üniversiteyi kazandın tebrikler

Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

Uzun zamandır bu anı bekliyoruz. sozlervadisi.com Başaracağına emindik zaten. Senin başarın ile biz de mutlu oluyoruz. Yeni Üniversiteni canı gönülden kutlarız.

Hiç durmadan yola devam ettin ve başarılarına her gün bir yenisini ekledin. Yorulmadın ve asla bıkmadın. Pes etmek ise senin lügatında bile yoktu zaten… Seninle gurur duyuyoruz canım evladım…

Üniversite İçin Kutlama Mesajları

YKS yerleştirme sonuçlarıyla üniversite hayatına adım atan geleceğimiz, gençlerimizi tebrik ediyorum. Umuyorum sonuçlar gönlünüzce olmuştur. Yolunuz, bahtınız açık olsun gençler.

Hiç kimse, başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. Kazandığın Üniversitenin hayırlı olmasını dilerim

Uzun zamandır bu anı bekliyoruz. Başaracağına emindik zaten. Senin başarın ile biz de mutlu oluyoruz. Yeni Üniversiteni canı gönülden kutlarız.

Hayırlı olsun İnşallah Üniversite mezuniyetinide görürsünüz..

Hiç durmadan üniversite için koştuğun ve bir gün dahi olsun şikâyet etmediğin, bir ödül almak için önce emek harcanması gerektiğini bildiğin için seninle öyle övünüyoruz ki. Sen bir tanesin, seninle gurur duyuyoruz…

Bugün seninle bir kez daha gurur duydum canım kızım. Başarıların bizim başarılarımız oldu. Sen bizim bir tanecik evladımızsın. Seni çok seviyoruz.

Çok emek verdin, çok çalıştın ve Üniversiteyi hak ettin. İnşallah verdiğin emeklerinin karşılığını alır ve mutlu olursun. Tebrikler.

En mutlu günün bugün… Eğlen, coş, koş ve mutluluğu hakkıyla hisset. Bugün emeklerinin karşılığını aldığın gün senin… Gelecekteki başarıların ve mutluluğun için hazır mısın? Üniversiteni tebrik ederiz.

Düşünceler gayeyi doğurur. Gayeler eyleme dönüşür, eylemler alışkanlıkları oluşturur. Alışkanlıklarda karakter belirleyerek kaderimizi tayin eder. Kaderinde güzel üniversite kazanmak varmış ve bu beni çok mutlu ediyor tekrar tebrikler yavrum

Bizlere . Üniversiteyi kazanmamız da Öğrenim hayatı boyunca bilgi ve birikimlerini aktaran güzel öğretmenlerime ve okul idarecilerine sonsuz teşekkürler.

Zafer, zafer benimdir, diyebilenindir. Muvaffakiyet, muvaffak olacağım diye başlayanın ve muvaffak oldum, diyebilenindir. Tebrikler kızım yeni üniversiten hayırlı olsun

Üniversiteden sonra güzel bir geleceği hedefleyen yapabildim hazzını yaşar. Sen bunu güzel bir üniversite kazanarak gösterdin tebrikler

Eğer gelecek içi iyi bir üniersite düşünmeseydin, asla bir geleceğin olmayacaktı.. Tebrikler

Okul Kazananlara Kutlama Mesajları

Türkiye’nin öğrenci dostu şehri Eskişehirimiz’de üniversite okumaya hak kazanan tüm gençlerimize hoş geldiniz diyorum!

Yapamayacağın şeyleri bıraktın ve yapabileceklerine yöneldin ve üniversiteyi kazandın tebrikler arkadaşım.

Üniversiteyi kazanmak  her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç, bunu sakın unutma ama bu günün tadını doyasıya çıkart.

Bugün yeni bir hayatın başlangıcındayız ve ileride bizi neler beklediği tamamen sürpriz… Hep birlikte güzel bir gelecek için çalıştık senelerce ve şimdi tam da o eşikteyiz. Umarım her şey hepimiz için hep iyi gider… Sevgiler…

Uyuyanlar uyansın, sonucuna bakan siteden çıksın 🙂 Bu gece uyku yok, heyecanınız heyecanımız arkadaşlar! Sonuçlar herkese hayırlı olsun!

Hak edilmiş başarı için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim.

Her şeyden önce plan! Nuh Peygamber, gemisini yapmaya başladığı zaman daha yağmur başlamamıştı. Ama sende gemi gibi üniversite kazanarak bunu gösterdin tebrikler arkadaşım

Senin gibi mücadeleci ve başarılı bir insanın yerleştirildiğin üniversite adına tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Nereye gideceğinizi biliyorsan her hangi bir yol sizi oraya götürecektir. Ve o yolda seni üniversiteye götürdü tebrikler yavrum

Başarmak zordur, kolaya kaçarsan sonuç basitleşir. Ama sen kolaya kaçmayarak üniversite kazanmanın ne olduğunu gösterdin

Hayatınız İyi yola girmişse ve iyi bir üniversite kazandıysan bu senin eserin başarılar oğlum bizleri çok sevindirdin

İnsan bir şeyi ciddi olarak istemeye görsün, hiçbir şey erişilemeyecek kadar yükseklerde değildir. Sen de bunu başardın yavrum tebrikler

Üniversite sınavında başarı göstererek yüksek öğrenim hakkı kazanan kardeşlerimi can-ı gönülden tebrik ediyorum. Türk milleti sizden çok şey beklemektedir. Allah yar ve yardımcınız olsun.


Güzel Mesajlar kategorisinde en güzel Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajları , Yks Sınavı Başarı Mesajları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.