Güzel Mesajlar

Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları

Üniversite adayları heyecanla bekledikleri tercih sonuçlarını beklerken bizde değerli üniversite adaylarımız için Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık, öğrenci yakınların da seçenek olarak başvuracağı birbirinden güzel Üniversite Kazananlara Tebrik Mesajları…

Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları yazımız da; Okul Kazananlara Tebrik Sözleri, Öğrenciler İçin Sözler, Mezuniyet Tebrik Mesajları, Okullar İçin Mesajlar, Sınav Sonucu Kutlama Sözleri yer almaktadır.

Üniversiteye yerleşen sevgili kardeşlerimize bir ömür boyu mutlu olmalarını ve idealleri doğrultusunda başarılı olmalarını dileriz.

Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları

Bugün üniversiteli oluyorsa, yarın güzel bir işin olur inşallah.

Hayırlı olsun İnşallah Üniversite mezuniyetini de görürsünüz..

Sevgili Gençler! Üniversite tercih sonuçlarının hakkınızda hayırlı olmasını niyaz ediyorum.

İnsan yenilince tükenmez, pes edince tükenir. Sen pes etmedin ve üniversiteyi kazandın tebrikler

Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları
Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları

Uzun yolculuklar tek bir adımla başlar. Bu adımı sen attın ve başardın yeni üniversiten hayırlı olsun..

Zafer, zafer benimdir, diyebilenindir. Muvaffakiyet, muvaffak olacağım diye başlayanın ve muvaffak oldum, diyebilenindir. Tebrikler kızım yeni üniversiten hayırlı olsun.

Uzun zamandır bu anı bekliyoruz. Başaracağına emindik zaten. Senin başarın ile biz de mutlu oluyoruz. Yeni Üniversiteni canı gönülden kutlarız.

Bizlere . Üniversiteyi kazanmamız da Öğrenim hayatı boyunca bilgi ve birikimlerini aktaran güzel Öğretmenlerime ve okul idarecilerine sonsuz teşekkürler.

Bir gün senin başarılı olup üniversite kazanacağını asla hayal edemezdim ama işte geldi çattı o gün… Bugün seninle bir kez daha gurur duyduk, sen bir tanesin

Bugün seninle bir kez daha gurur duydum canım kızım. Başarıların bizim başarılarımız oldu. Sen bizim bir tanecik evladımızsın. Seni çok seviyoruz.

Uzun zamandır bu anı bekliyoruz. Başaracağına emindik zaten. Senin başarın ile biz de mutlu oluyoruz. Yeni Üniversiteni canı gönülden kutlarız.

Çok emek verdin, çok çalıştın ve Üniversiteyi hak ettin. İnşallah verdiğin emeklerinin karşılığını alır ve mutlu olursun. Tebrikler.

Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

Hayatın en güzel değerlerinden biri başardığını görmektir. Bugün senin başarına tekrardan şahit oldum. Üniversite sana hayırlı olsun Tebrikler.

Yapamayacağın şeyleri bıraktın ve yapabileceklerine yöneldin ve üniversiteyi kazandın tebrikler arkadaşım.

YKS yerleştirme sonuçlarıyla üniversite hayatına adım atan geleceğimiz, gençlerimizi tebrik ediyorum. Umuyorum sonuçlar gönlünüzce olmuştur. Yolunuz, bahtınız açık olsun gençler.

Hiç kimse, başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. Kazandığın Üniversitenin hayırlı olmasını dilerim.

Canım bugün kazandığın üniversite ile en güzel armağanı verdin. Dilerim bundan sonraki hayatında hep böyle güzel geçer. Bu güzel başarılarının daim olması dileği ile.

Hatırlıyor musun bir günün bende böyle bir sevinci sizinle paylaşıp en güzel üniversiteyi kazanacam demiştin. İşte sen bugün bunu bana ispatlayarak, istikrarlı duruşunu ortaya bir kere daha çıkarttın. Tebrikler.

Aşkım, unutma ki ben seni senden çok seviyor, başarıların ile en az senin kadar mutlu oluyorum. Üstelik seninle gurur duyuyor, benimle olduğun için şükrediyorum. Seni çok seviyor, Üniversiteni tebrik ediyorum.

Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

Hak edilmiş başarı için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim.

Boş insan ıvır zıvır konularla uğraşır. Kısa zamanda onları bile beceremeyip vazgeçer. Yüce insansa zorlu işlere atılır ve azimle çalışarak bunların üstesinden gelir. Yeni üniversiten hayırlı olsun.

En mutlu günün bugün… Eğlen, coş, koş ve mutluluğu hakkıyla hisset. Bugün emeklerinin karşılığını aldığın gün senin… Gelecekteki başarıların ve mutluluğun için hazır mısın? Üniversiteni tebrik ederiz.


Güzel Mesajlar kategorisinde en güzel Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kutlama Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajları , Yks Sınavı Başarı Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.